Predstavljanje novih članova

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

Odgovori
Martin_BG
Novi korisnik
Postovi: 1
Pridružio se: 26 Sep 2017 15:22

Re: Predstavljanje novih članova

Post od Martin_BG »

Pozdrav svima,
Martin ot Bulgaria,Sofia .Ja imam Fiat Ducato 2.5 Niesmann Bischoff Flair 6700ita. Volim Srpsku muziku , putovanja,kamping,nadam se dobrom druzenju.
Korisnikov avatar
Sokol
Korisnik
Postovi: 319
Pridružio se: 11 Maj 2011 18:38

Re: Predstavljanje novih članova

Post od Sokol »

Dobro ste dosli sicki Martin pa da se dogovorimo o boljoj saradnji i formiranje BALKAN CAMPING.Pozdrav i za Vasko od Sofija.
YU1PSO
Igorzemun
Novi korisnik
Postovi: 2
Pridružio se: 16 Dec 2017 05:54

Re: Predstavljanje novih članova

Post od Igorzemun »

Pozdrav svima!
Zovem se Igor I sa nekima sam se već upoznao krajem leta u Boljevcima ( Igorom, Milanom, Ljubom ,Šukijem I drugima). Kampujem dugi niz godina ali sa šatorom. Pošto se bavim rekreativno kajakom dosta sam proputovao I kampovao na taj način, što kod nas što po evropi. Letos sam kupio kamper Fiat Dukato 1996 god pošto mi se proširila porodica, tako da sad sa njima planiram putovanja. Zahvaljujem se na savetima u vezi kampera prijateljima sa druženja u Boljevcima.
Korisnikov avatar
šukitaxi
Korisnik
Postovi: 326
Pridružio se: 25 Feb 2016 09:21
Lokacija: Opovo

Re: Predstavljanje novih članova

Post od šukitaxi »

Dobro dosao ti nama
Korisnikov avatar
Sokol
Korisnik
Postovi: 319
Pridružio se: 11 Maj 2011 18:38

Re: Predstavljanje novih članova

Post od Sokol »

Dobro ti nama dosao i sre
cno ti druzenje sa nama
YU1PSO
Korisnikov avatar
ljubomir372
Korisnik
Postovi: 175
Pridružio se: 19 Dec 2012 18:11
Lokacija: Surcin
Kontakt:

Re: Predstavljanje novih članova

Post od ljubomir372 »

Dobro dosao u nase malo simpaticno drustvo.
Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 770
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Re: Predstavljanje novih članova

Post od Jader »

Dobrodošao!
Lepo je kad nam se pridruže novi članovi, a naročito s takvim imenom :D

Na proleće ćemo ponoviti Boljevce, ne mora da bude pored Save, može i Drina ;)
Igorzemun
Novi korisnik
Postovi: 2
Pridružio se: 16 Dec 2017 05:54

Re: Predstavljanje novih članova

Post od Igorzemun »

Može Drina, mislim da se možemo organizovati za tako nešto, postoji odgovarajuće mesto još samo dobra volja.
dukkbg
Korisnik
Postovi: 7
Pridružio se: 31 Dec 2017 13:47

Re: Predstavljanje novih članova

Post od dukkbg »

Da se prijavim kao novi clan foruma. Nadam se da cu svojim radom i iskustvom doprineti radu clanova foruma i kluba. Ocekujem da ce dolaskom lepseg vremena rasti aktivnost na forumu kako bi se planirala putovanja u 2018.god.
SRETNA NOVA 2018.GODINA
Duk.
nikpop
Korisnik
Postovi: 6
Pridružio se: 07 Feb 2018 18:13

Re: Predstavljanje novih članova

Post od nikpop »

Dobro vece zovem se Popovic Nikola i vas Sam novi clan,zivim u Mladenovcu I krecem u velike tajne kampovanja.Za pocetak sam kupio prikolicu I svaka informacija mi je dragocena.Interesuje me da li imaju neka okupljanja kamperista I gde je "najbolje ujedno i najlakse "otici na more sa prikolicom
Korisnikov avatar
ljubomir372
Korisnik
Postovi: 175
Pridružio se: 19 Dec 2012 18:11
Lokacija: Surcin
Kontakt:

Re: Predstavljanje novih članova

Post od ljubomir372 »

Dobro došao Nikola.Klubska okupljanja su dva puta godišnje na proleće i jesen budi prisutan na forumu i bićeš blagovremeno obavešten.O letovanju prikolicom možeš pročitati poprilično u temi putovanja naš sadašnji predsednik je ugledni prikoličar pa možeš pročitati njegove putopise a ako negde zapne ti slobodno pitaj bez ustručavanja jer je i nama nekad bio prvi put.
Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 770
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Re: Predstavljanje novih članova

Post od Jader »

nikpop napisao:Dobro vece zovem se Popovic Nikola i vas Sam novi clan,zivim u Mladenovcu I krecem u velike tajne kampovanja.Za pocetak sam kupio prikolicu I svaka informacija mi je dragocena.Interesuje me da li imaju neka okupljanja kamperista I gde je "najbolje ujedno i najlakse "otici na more sa prikolicom
Dobrodošao Nikola, lepo je videti da se naš pokret širi. Moj ti je savet da što više iščitaš na forumu stvari koje bi te mogle interesovati, a za sve što nije jasno pitaj... svi smo tako krenuli :)

P.S. Temu sam premestio ovde jer bila na pogrešnom mestu
Korisnikov avatar
šukitaxi
Korisnik
Postovi: 326
Pridružio se: 25 Feb 2016 09:21
Lokacija: Opovo

Re: Predstavljanje novih članova

Post od šukitaxi »

Dobro dosao,i puno lepih km da prodjes i uzivas
Korisnikov avatar
liiiman
Korisnik
Postovi: 536
Pridružio se: 10 Maj 2010 11:38

Re: Predstavljanje novih članova

Post od liiiman »

Dobrodošao nikpop, čitaj i pitaj sve što te interesuje.
andrijica
Korisnik
Postovi: 21
Pridružio se: 12 Apr 2018 21:25
Lokacija: Surcin

Re: Predstavljanje novih članova

Post od andrijica »

Cao, ja sam Andrija, imam skoro 6 godina. Obozavam da kampujem! Moj roditelji imaju oko 35 godina, i stalno me negde vozikaju. Kazu mi da su oni poceli u šatoru, godinama... pa kad sam se ja rodio, onda je došla Westfalia (ford) sa kojom smo isli godinama u Grčku, pa od prosle godine Hymer. Tata je celu razmontirao, čak sam se uplašio da je neće sklopiti. Sve sto nije valjalo promenio je, zamenili smo zajedno tapete, očistio je sve, sve popravio i sad smo kao novi! Zamenili smo dva krovna prozora, pravimo tank za vodu i polako se kućimo. Ali nam to ne smeta da se već drugi vikend negde pajamo! Prošli vikend je to bilo Srebrno jezero i Rajkova pećina, a ovaj vikend Fruška gora. Dajte mi predloge gde da me vode tata i mama. Hvalaaa
Odgovori