Predstavljanje novih članova

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

Odgovori
GRANDUKA
Korisnik
Postovi: 120
Pridružio se: 03 Jun 2011 01:59

Post od GRANDUKA »

posdrav FUKI
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

pozdrav ! znaci imacemo izvestaje oko reka i jezera nase domovine
rokikolar
Korisnik
Postovi: 22
Pridružio se: 17 Avg 2011 13:07

Post od rokikolar »

Pozdrav svima! Odlična tema. Pre dva dana sam se učlanio u udruženje kampera i na ovaj forum...ali....sve nisam znao odakle da počnem...Ostavio sam dva tri predstavljanja po različitim temama ali ovako je najbolje. Dakle, ja sam Robert, nadimak Roki, iz Novog Sada. Kamper desetak godina (ako ne računamo detinjstvo i raniju mladost koju sam proveo u kamperskoj porodici i okruženju). Spadamo u "prikoličare" kako se to ovde često upotrebljava. Oženjen sam kamperkom :-) i imamo sina kampera koji će u oktobru 3 godine.Njegovo prvo kampovanje je bilo sa 9 meseci. Ako ne računam povremena kampovanja uz Dunav mi mu dođemo ona bezveznija vrsta kampera koja kampuje samo na letovanjma tj moru. Za sada je tako jer slobodno vreme ne dozvoljava više. Imamo veoma veliko iskustvo sa Istrom, poznajem većinu kampova u dlaku i to je destinacija koju stvarno toplo preporučujem. Naravno, stavljam se na raspolaganje za sve konsultacije na temu Istre, od preporuke gradova, kampova...pa do restorana. I poslom sam bio vezan za Istru tako da sam je zaista jako dobro upoznao. Do jeseni 2010. smo imali kampicu Dethleffs od 5.5 metara a onda sam je prodao jer nam je bila prevelika (ipak je nas samo troje) a i došlo je vreme da se podmladi. Sada imamo Caravelair 390 i prezadovoljni smo njome. Nije nova ali je kao nova. Uvezao sam je iz Holandije i stavljam se na raspolaganje za prenošenje mojih iskustava obzirom da sam prošao kompletnu proceduru od traženja, preko kupovine u inostranstvu, do veselih procedura uvoza. Letos smo ponovo bili u Istri 3 nedelje u kampu Koversada u Vrsaru. Planiramo narednih godina da se mrdnemo od Istre tako da trenutno istražujem (a i detaljno čitam vaša iskustva) Grčku i Španiju. Imam nameru da radim i neke intervencije na kampici koje bi je unapredile (odnosi se na montažu predšatora) a pošto sam u tome ozbiljno nameran prenosiću vam svoja iskustva kroz te procese. Evo, za prvo javljanje tj predstavljanje...toliko. Mnogo sam za računarom i na netu tako da ćemo se pisati.
rokikolar
Korisnik
Postovi: 22
Pridružio se: 17 Avg 2011 13:07

Post od rokikolar »

Pokušavam ali mi ne ide..hteo sam da postavim nekoliko fotki...
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

ozdrav novom članu, odlično je da budeš uključen i aktivan.

Za postavljanje slike, nalakše je da koristiš sajt : http://www.dodaj.rs/.

Stariji forumaši su na par mesta objasnili kako se koristi.

Što se tiče predšatora, moja sestra je imala poprilično negativno isustvo sa samogradnjom.
Ako si iole u mogućnosti, bolje kupi fabrički predšator, bolje i polovan, ne mora da bude od istog proizvođača priklolica. Manje se isteže, ne pucaju rajfešlusi, bolje trpi kišu, sunce i sl.
rokikolar
Korisnik
Postovi: 22
Pridružio se: 17 Avg 2011 13:07

Post od rokikolar »

Hvala i za dobrodošlicu i za link :-)
Predšator...nikako samogradnja! Mi imamo izvanredan predšator, nije to u pitanju (videćete na fotkama) nego nego ću uzimati ili Fiamma ili Omnistor krovni deo predšatora koji izlazi na makazu a na koji se po potrebi montiraju stranice...To je u pitanju. Nisam od onih koji improvizuju...
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Pozdrav novom clanu foruma , mislim da smo mnogima pomogli da se snadju sa postavljanjem slika pa verujem da ces se snaci ko sto rece sprinter preko dodaj. Rs polako iz opcije za forum kopi . . . Ima opisano ko sto pomenuh po forumu.
rekreator
Korisnik
Postovi: 97
Pridružio se: 12 Avg 2011 00:48
Lokacija: Pančevo

Post od rekreator »

Pozdrav iz Pančeva.
Ranije hipi, ranac i šator, a sada kamper ADRIA A571 DH.
Ranije bilo gde planetom zemljom, sada Srbija i okruženje.
Shvatio sam da najmanje poznajem sopstvenu zemlju. Bilo mi je i vreme, (sada 58).
Ako dolazite u Pančevo ili ste u prolazu a treba vam bilo kakva pomoć, informacija ili društvo za kaficu, javite se.
Forum je OK. Puno hvala administratorima. Znam koliko truda i svog vremena ulažu u sve ovo.
Dodao bih sledeće stranice:
LINKOVI - ka sličnim forumima.
KALENDAR DOGADJAJA - interesantni dogadjaji, festivali, okupljanja i sl.
PUTUJMO ZAJEDNO - gde bi članovi mogli da predlažu jedni drugima zanimljive destinacije i zajedničke odlaske ili eventualno tražili saputnike.
Miki - Pančevo
rokikolar
Korisnik
Postovi: 22
Pridružio se: 17 Avg 2011 13:07

Post od rokikolar »

groskamper napisao:Pozdrav novom clanu foruma , mislim da smo mnogima pomogli da se snadju sa postavljanjem slika pa verujem da ces se snaci ko sto rece sprinter preko dodaj. Rs polako iz opcije za forum kopi . . . Ima opisano ko sto pomenuh po forumu.
Hvala na dobrodošlici!. Uzeo sam novi lap top pa je prepun zaštita svih vrsta (između ostalog i za opciju dodaj) ali pročačkaću i sreditiću to.Nov sam na ovom forumu ali pošto u našoj maloj porodici ima još jedan kamper kojeg nisam pomenuo (pas Belgijski ovčar malinoa) član sam foruma vlasnika te rase i tamo sam se napostavljao fotografija...čim budem u prilici namestiću te opcije pa će biti fotki. Idem sledećeg vikenda u Mađarsku u jedno malo mesto sa nekim spa centrom....pa ću naslikati tamo ako ima neki kamp
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

što se tiče dodaj, ne radi se o opciji, nego o programu.

Evo linka: http://www.dodaj.rs/

Ako ti on ne odgovara , probaj preko Image schack-a. Evo link: http://imageshack.us/
Korisnikov avatar
liiiman
Korisnik
Postovi: 536
Pridružio se: 10 Maj 2010 11:38

Post od liiiman »

Roki,
Ovde je opisano par nacina za postavljanje slika: Naslovna» Korisne informacije» Kako postaviti sliku na forum - uputstvo
( http://www.campingclubbelgrade.org/uplo ... id=218&p=1 )

Odaberi bilo koji.
GRANDUKA
Korisnik
Postovi: 120
Pridružio se: 03 Jun 2011 01:59

Post od GRANDUKA »

rokikolar napisao:Hvala i za dobrodošlicu i za link :-)
Predšator...nikako samogradnja! Mi imamo izvanredan predšator, nije to u pitanju (videćete na fotkama) nego nego ću uzimati ili Fiamma ili Omnistor krovni deo predšatora koji izlazi na makazu a na koji se po potrebi montiraju stranice...To je u pitanju. Nisam od onih koji improvizuju...
PRVO
DOBRODOSAO NAM ...
DA LI TI MISLIS NA TENDU??TENDA KOJA SE ODVIJA A IMA NASTAVKE SA STRANE PA I SPREDA ZA PRIVE??
AKO NA TO MISLIS ....POGLEDAJ U FORUME ...MISLIM DA SU POSTAVILI LINK PRODAVNICE U NEMACKOJ GDE SU CENE JAKO POVOLJNE.
POZDRAV.
rokikolar
Korisnik
Postovi: 22
Pridružio se: 17 Avg 2011 13:07

Post od rokikolar »

Slika
rokikolar
Korisnik
Postovi: 22
Pridružio se: 17 Avg 2011 13:07

Post od rokikolar »

Spremni za polazak. (veče pred polazak na ovogodišnji odmor)
rokikolar
Korisnik
Postovi: 22
Pridružio se: 17 Avg 2011 13:07

Post od rokikolar »

Naša parcela i kamp u cik zore...Ja progledavam a mali već vitla...
Kamp Koversada, Vrsar, Istra, Hr

Slika
Odgovori