Predstavljanje novih članova

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

Odgovori
rokikolar
Korisnik
Postovi: 22
Pridružio se: 17 Avg 2011 13:07

Post od rokikolar »

Pogled iz kampice

Slika
rokikolar
Korisnik
Postovi: 22
Pridružio se: 17 Avg 2011 13:07

Post od rokikolar »

Zaista fantastična lokacija

Slika
rokikolar
Korisnik
Postovi: 22
Pridružio se: 17 Avg 2011 13:07

Post od rokikolar »

Džumbus je neizostavan...

Slika
rokikolar
Korisnik
Postovi: 22
Pridružio se: 17 Avg 2011 13:07

Post od rokikolar »

Unutrašnjost predšatora...

Slika
rokikolar
Korisnik
Postovi: 22
Pridružio se: 17 Avg 2011 13:07

Post od rokikolar »

Eto, malo foto predstavljanje
rokikolar
Korisnik
Postovi: 22
Pridružio se: 17 Avg 2011 13:07

Post od rokikolar »

GRANDUKA napisao:
rokikolar napisao:Hvala i za dobrodošlicu i za link :-)
Predšator...nikako samogradnja! Mi imamo izvanredan predšator, nije to u pitanju (videćete na fotkama) nego nego ću uzimati ili Fiamma ili Omnistor krovni deo predšatora koji izlazi na makazu a na koji se po potrebi montiraju stranice...To je u pitanju. Nisam od onih koji improvizuju...
PRVO
DOBRODOSAO NAM ...
DA LI TI MISLIS NA TENDU??TENDA KOJA SE ODVIJA A IMA NASTAVKE SA STRANE PA I SPREDA ZA PRIVE??
AKO NA TO MISLIS ....POGLEDAJ U FORUME ...MISLIM DA SU POSTAVILI LINK PRODAVNICE U NEMACKOJ GDE SU CENE JAKO POVOLJNE.
POZDRAV.
Da, to je tenda koja se izvlači na makaze, krovni deo... a potom, po potrebi, dodaješ stranice, prednji deo...Nagledao sam ih se po kampovima a i pronašao na netu ali ću da potražim link te prodavnice u Nemačkoj, pogotovo ako je povoljna :-)
Malo me smara postavljanje ovih klasičnih predšatora, gnjavljenje sa šipkama...a i za buduće planove nam je podesnija ova na makaze. Stignem negde, izvučem tendu, ne stavljam stranice, budem dan, dva tri...pa dalje. A kad stignemo na destinaciju gde ćemo se zadržati okačim i stranice, patos i sve po redu. Vdeo sam popriličan broj takvih tendi, ima ogroman izbor, naći ću neku koja će mi se dopasti. Hvala.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Kada tražiš, mislim da se radi o tipu "safari room"
driver57s
Korisnik
Postovi: 414
Pridružio se: 12 Maj 2011 00:22

Post od driver57s »

rekreator napisao:Pozdrav iz Pančeva.
Ranije hipi, ranac i šator, a sada kamper ADRIA A571 DH.
pozdrav za rekreator-a
svaka cast na izboru kampera jadan od redjih primeraka iz DH verzije (inace moj omiljeni od adrije)
pre no sto smo uzeli kampera (mobilveta-driver 57s) pretrazio sam celu sloveniju da bi nasao 571dh i bez uspeha, tada ga nije bilo ni u najavi, cak sam jurio i zamenu za njega 580dx i nista.
cesto prolazim kroz pancevo posto zenini roditelji zive u alibunaru, prvom prilikom cu se najaviti pa bi svratio da se upoznamo
nemam neko veliko iskustvo u kampovanju, ovo nam je prvi kamper i prva godina, ali smo jedan dobar deo srbije prosli sa njim za ovih 10meseci
misajank
Novi korisnik
Postovi: 2
Pridružio se: 27 Avg 2011 20:39

Post od misajank »

postovani kamperi,
pozdravljam vas,veoma mi se svidja ovo sto sam procitao.Kampujem od detinjstva,do sada uvek u satoru,no sto sam stariji,to mi se vise svidja ideja da kupim neki sator na tockovima,drago mi je sto sam sa vama.
GRANDUKA
Korisnik
Postovi: 120
Pridružio se: 03 Jun 2011 01:59

Post od GRANDUKA »

DOBRO DOSAO MISAJANK
NIJE NA ODMET I SATORSKO ISKUSTVO....
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Dobro dosao
fibra
Novi korisnik
Postovi: 3
Pridružio se: 28 Avg 2011 11:01

Post od fibra »

Zdravo svima! Ja sam Sasa iz Beograda.
Kampujem tek nekoliko godina unazad, a sve je pocelo kupovinom enduro motocikla koji mi za sad omogucava dosta konforno kampovanje u satoru.
Od kad znam za sebe bio sam opcinjen cvrstim krovom, tj. kamperima i kamp kucicama.
Poslednja izmena od fibra u 29 Avg 2011 19:09, izmenjeno 1 put ukupno.
lio
Korisnik
Postovi: 525
Pridružio se: 17 Mar 2011 21:49
Lokacija: Prokuplje

Post od lio »

Dobro došao, ja takođe vozim enduro, ali imam i kamper, a spajanje ove dve stvari je za mene super (bar sam ja apsolutno zadovoljan). Pozdrav tebi i ostalima pošto se nisam javljao.
Rale PK
Korisnikov avatar
Sokol
Korisnik
Postovi: 319
Pridružio se: 11 Maj 2011 18:38

Post od Sokol »

Dobro doslica za nove clanove i vidimo se na DRUZENJU ZDRELO KOD PETROVCA NA MLAVI krajem septembra
YU1PSO
elas
Novi korisnik
Postovi: 1
Pridružio se: 31 Avg 2011 23:59

Post od elas »

Evo da se predstavim,zovem se Aleksandar iz Bgd-a,pocinjem da razmisljam o kampovanju tj o putovanju bez nekih obaveza preteranih,imam kombi i slucajno sam nabasao na forum koji je zanimljiv,pa ste me malo primili da uzmem neku pokretnu kucu i krenem dalje gde sam stao u obilasku,jer mi klinci rastu kola su mi odavno mala a i kombi ce postati uskoro.
Poz svima i lepo nam druzenje
Odgovori