Predstavljanje novih članova

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

Odgovori
GRANDUKA
Korisnik
Postovi: 120
Pridružio se: 03 Jun 2011 01:59

Post od GRANDUKA »

dobro dosao ELAS....
Sekulic
Korisnik
Postovi: 19
Pridružio se: 31 Avg 2011 20:48
Lokacija: Zemun
Kontakt:

Post od Sekulic »

Pozdrav svima!
Moje ime je Bojan i veliki sam zaljubljenik u prirodu i strastveni sam pecaroš(šarandžija),iz toga proizilazi i ljubav prema kampovanju.Do sada sam kampovao sa šatorom a žena sa decom u kamperu kod kuma :) Napokon sam rešio da kupim prikolicu(već sam to objavio na forumu,do 3000e) i nadam se da će ti mi pomoći sa nekom preporukom...
Poz
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Dobro dosao na nase stranice , prati desavanja i iskustva kolega pa ces lakse doci do ideje sta ti treba i koliko bi moglo kostati. na stranici oglasi oglasili su se sa par oglasa ljudi koji dovoze prikolice iz inostranstva mozda ti to bude interesantno.
Sekulic
Korisnik
Postovi: 19
Pridružio se: 31 Avg 2011 20:48
Lokacija: Zemun
Kontakt:

Post od Sekulic »

Hvala Gros,bicu prisutan na forumu svakodnevno...
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Dobio sam mejl od Milana Ivankovica iz Svajcarske koji ce se uclaniti u nas klub. Prati nase aktivnosti na nasem sajtu i ukljucice se u nas rad i druzenje. Pa da mu ovim putem uputim dobrodoslicu i pozelim da se sto pre upoznamo i druzimo. Inicijative i predlozi za druzenja i putovanja ocekuju se od svih clanova koji su raspolozeni za organizaciju zajednickih aktivnosti. Pa posto imamo svog clana u Svajcarskoj eto mogucnosti da imamo i turistickog vodica ili konsultanta u lepoj i organizovanoj zemlji,
GRANDUKA
Korisnik
Postovi: 120
Pridružio se: 03 Jun 2011 01:59

Post od GRANDUKA »

Pa drustvo...
danas mi je potvrdjena kupovina mog kampera posle jednonedeljnog cekanja na oglasu.
Tako da cu biti jedno vreme bez.....ali sam uveliko u potraznji.Trazim sa 4 mesta stalno spremna za spavanje.....sto znaci kreveti na sprat u pozadini....
Bio sam na sajmu Plein Aie ----ima bas velikih novina .....
To ne znaci da necu biti prisutan na forumu.....
Pozdrav
od GRANDUKE
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Upravo se priblizava sajam u minhenu kamper vozila i uopste campinga , mislim od 10.10. Verovatno ce biti dosta akcijske ponude , kasnije jedan u mislim februaru Diseldorf. . . Sa srecom u potrazi za novom kucom
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Granduka, za pocetak dodji da pogledas kataloge sa zadnjeg sajma kampera u Diseldorfu sa cenovnicima. Mozes napraviti uzi izbor a posle po zelji. Posto je najbočlje da se kamper vidi uzivo, mozes otici do fabrike koju izaberes i kod njih se sve dogovoris. Ja cu ti dati sve potrebne informacije i sugestije. Pozdrav Dusan
Misha
Novi korisnik
Postovi: 1
Pridružio se: 17 Okt 2011 11:21

Post od Misha »

Pozdrav drugari,javljam se sa Novog Zealanda i bit cu jako sretan da budem u vasem drustvu jer odavno redovno pratim ovaj sajt.
Pruzila mi se prilika da sada mogu svake godine dolaziti u Srbiju i boraviti u njoj po 6 meseci;time ce se ostvariti svi moji sni da konacno mogu obilaziti te nase najlepse predele za koje ranije nikada nisam imao vremena.Dakle,kupio bih dobar polovan kamper,nazalost manji ( jer nisam imao srecu da za to na vreme nadjem odgovarajucu sapatnicu),no nazalost takav relativno dobar kamper za relativno prihvatljivu cenu tesko je naci u Srbiji.Listao sam i sajtove za ta vozila u Nemackoj,no i tu je problem jer kamperi sa EU standard 3,dakle noviji,dosta su na ceni a plus tu cenu ce jos daleko uvecati Carina +PDV + ostali troskovi i komplikacije oko uvoza.Zato sam poceo razmisljati i o kupovini malo duzeg i nesto visljeg kombija gde bi sam ugradio dva lezaja i malu kuhinjicu sa ormarima,kao sto sam to uradio na NZ u svoja dva kombija.Iako bi to bilo veoma primitivno i obuhvatilo samo tin par najpotrebnijih stvari,ipak bi za tih par meseci leti vrsilo posao a sve bi kostalo daleko,daleko jeftinije,pogotovo sto ja nemam nikakvu garazu-skloniste za to vozilo zimi dok sam na NZ a i pitanje je koliko bi na ovaj nacin to vozilo bilo i bezbedno??Zato molim,ako je neko vrsio takve prepravke,da mi pomogne savetima.Takodje dajem i sledeci predlog:koliko vidim,ima dosta nasih ljudi sa kamperima koji zive u Nemackoj i dr. okolnim zemljama,pa ukoliko zele da pomognu nama-drugarima istomisljenjicima,ponekad tamo da obidju nekog dilera-plac gde se oni prodaju i jave nam to .Inace,ja celog zivota (sada sam penzioner) kampujem.Prvo sa satorom koji sam nosio na velikom BMW motociklu,onda K. prikolica,pa dugi niz godina moj VW kombi prepravljen u kamper je lutao YU prostorima;a onda u N. Zelandu svaki kombi koji sam kupio, primitivno sam odmah prepravljao i sluzio je,a i sada sluzi za razno razne "Safarije",lutanja i uzivanja po divljinama.Pozdrav,Misha
Ham Radio ZL1 YUL-New Zealand
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Samo mala ideja , takvi kombiji postoje kao dukato ili mescedes sprinter (kolko para toliko muzike )
http://www.mojauto.rs/rezultat/status/k ... /opadajuci
i kupi polovnu spolja ostecenu kamp prikolicu koja poseduje wc u sebi, pored toga poseduje prozore , struju , prikljucke , namestaj , friz sporet grejanje prikolica za 1000-2000e i postavi unutrasnjost kombija izolacija ... postoje ljudi za to , rado cemo pomoci zemljaku .
Racunaj da prepravka traje oko mesec dana .
Pozdrav
urkeera
Novi korisnik
Postovi: 3
Pridružio se: 22 Apr 2012 21:52

Post od urkeera »

Pozdrav ja sam Uros od skora clan na forumu .odavno posedujem kamper ,ali nisam stigao jos da se upoznam sa vama .nadam se da ce i to biti uskoro....pozdrav svima
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Pozdrav Urose , nadam se da ce mo se iskustvom dopuniti.
goksi
Korisnik
Postovi: 21
Pridružio se: 21 Jun 2012 00:26

Post od goksi »

Pozdrav svima, ja sam Goran ,zivim u Austriji,imam stari Ducato 1.9td sa 5 lezaja,
dolazim u julu u bg. a kasnije najverovatnije u grcku.Ako budete bilo sta organizovali ove godine, javite
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Pozdrav Goksi dobro nam se pridruzio, dobro je imati zemljaka "clana "iz Austrije ,
Razmena iskustava i objasnjenja pri putovanju po Austriji svakako moze dobro doci kao informacija clanovima i obogatiti forum .
goksi
Korisnik
Postovi: 21
Pridružio se: 21 Jun 2012 00:26

Post od goksi »

Mi krecemo,Boze zdravlja, 4.jula supruga,dvoje dece,kamper i ja preko Italije(par dana) zatim Slovenije,
onda najverovatnije na kamp Lanterna kod Poreca(1 noc)i zatim Beograd,tj.kuci(Kumodraz). Nakon 7-8 dana
na Adi planiramo do Grcke,nekako mi je najbliza Sitonija(2.prst).Ima li neko iskustva i preporuke u vezi Grcke,
molio bih da napise par reci.
Pozz
Odgovori