Predstavljanje novih članova

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

Odgovori
Pikarski
Novi korisnik
Postovi: 4
Pridružio se: 19 Avg 2015 23:07

Re: Predstavljanje novih članova

Post od Pikarski »

Hvala Vam nadobrodošlici, sigurno ce biti sve vise i vise kampera. :)
edcgear
Korisnik
Postovi: 9
Pridružio se: 18 Avg 2013 08:20
Lokacija: Zrenjanin
Kontakt:

Re: Predstavljanje novih članova

Post od edcgear »

Postovani prijatelji... Iako sam se prijavio ovde pre dve godine, do sada nisam bio previse aktivan... Vise sam se bavio "cunjanjem" i citanjem tema...

Prošle godine smo letovali u kampu Armenistis u Grčkoj. Iznajmili smo "mobile home" tamo i uživali 12 dana.

Malo je reći da mi je supruga "crkavala" od ljubomore dok sam se ja okretao i "zviždukao" za kamperima koje sam video tamo...

Od Bedforda iz 70ih do modernih "aždaja" - švedski stol.

Ove godine Asprovalta. Standardni smeštaj apartmani i opet moji uzdasi za raznim kamperima usput!

No da ne dužim, javljam se sa jednim predlogom.

Naime mislim da bi bilo lepo imati deo foruma namenjen recenzijama (tzv. review) kampera i svega vezanog za kampovanje. Uključujući i opremu.

Možda bi bilo interesantno da bude organizovano na principu pod foruma po proizvođačima, modelima, tipovima...

Još malo ću gnjaviti... Video sam u oglasima nešto što bi možda meni lično bilo zanimljivo, kako cenovno tako i po karakteristikama. U pitanju je integralac Hymer Mercedes iz 1977... Možete ga videti na oglasima moj auto i polovni automobili. Ono što mi smeta je dana tim oglasima nema oznake tačnog modela. Na jednom je označen kao Hymer Eriba, dok sam ja nekim prostim upoređivanjem došao do laičkog zaključka da je uoznačen kao HyEriba, dok sam ja nekim prostim upoređivanjem došao do laičkog zaključka da je u pitanju s 650mer Eriba, dok sam ja nekim prostim upoređivanjem došao do laičkog zaključka da je u pitanju s 650 na Mercedesu 307. Daljom upotrebom mojih google-fu moći nisam uspeo da dođem do preciznijih podataka niti do neke recenzije... Zna li neko nešto više o ovom i ovakvim modelima tog cenovnog ranga.

Plan je da iznajmim kamper za neku kraću vikend turu kako bi videli kako se mi porodično uklapamo u ovu varijantu a onda možda da uđem u nabavku.
Don't panic!!
driver57s
Korisnik
Postovi: 414
Pridružio se: 12 Maj 2011 00:22

Re: Predstavljanje novih članova

Post od driver57s »

edcgear napisao:Postovani prijatelji...

Još malo ću gnjaviti... Video sam u oglasima nešto što bi možda meni lično bilo zanimljivo, kako cenovno tako i po karakteristikama. U pitanju je integralac Hymer Mercedes iz 1977... Možete ga videti na oglasima moj auto i polovni automobili. Ono što mi smeta je dana tim oglasima nema oznake tačnog modela. Na jednom je označen kao Hymer Eriba, dok sam ja nekim prostim upoređivanjem došao do laičkog zaključka da je uoznačen kao HyEriba, dok sam ja nekim prostim upoređivanjem došao do laičkog zaključka da je u pitanju s 650mer Eriba, dok sam ja nekim prostim upoređivanjem došao do laičkog zaključka da je u pitanju s 650 na Mercedesu 307. Daljom upotrebom mojih google-fu moći nisam uspeo da dođem do preciznijih podataka niti do neke recenzije... Zna li neko nešto više o ovom i ovakvim modelima tog cenovnog ranga.

Plan je da iznajmim kamper za neku kraću vikend turu kako bi videli kako se mi porodično uklapamo u ovu varijantu a onda možda da uđem u nabavku.

sto se kampera iz sremske kamenice tice to je hymer mobil ima oznaku 601d32 inace preteca je hymera s660 koji je po meni naj bolji model. hymer uparen sa mercedesom je najbolja kobinacija kvaliteta, konfora i luksuza. taj kamper za svoje godine izgleda odlicno, licno sam ga gledao, u fabrickom je stanju i sve na njemu radi (siberi, prozori, voda, mehanizam kreveta....) jedino sto je doradjeno na njemu je platforma za motor, ali meckina sasija je jaka i nosi to sve bez problema. ono sto mi se nije svidelo na njemu je slab motor od 65ks (307d) da je bar 90ks iz 309d bilo bi ok. e sad cena je malo jaca gledajuci na mobile.de oko 4000-4500e bi bilo realno, i meni da je iskorigovao cenu kupio bi ga.
mozda nije mesto ovom postu u ovoj temi ali urednici neka je prebace gde treba
komplikovan
Korisnik
Postovi: 11
Pridružio se: 31 Jul 2015 23:09

Re: Predstavljanje novih članova

Post od komplikovan »

Drugari, nepristojan sam. :oops: Prijavio sam se na forum pre dva meseca, a nikako da se predstavim.
Ja sam Miloš i imam 32 godine; iz Požarevca sam, živim u Beogradu još od studentskih dana i imam kamp-prikolicu Tresku, matorku T-303MB. Otvoriću temu u odeljku sa prikolicama pa ću više o njoj napisati tamo.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Re: Predstavljanje novih članova

Post od sprinter »

Dobro došao na Forum. Nadam se da češ se aktivno uključiti u rad Foruma.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Re: Predstavljanje novih članova

Post od sprinter »

Dobro došao na Forum. Nadam se da češ se aktivno uključiti u rad Foruma.
Drakulic Milan
Novi korisnik
Postovi: 2
Pridružio se: 10 Nov 2015 20:34

Re: Predstavljanje novih članova

Post od Drakulic Milan »

Pozdrav svima i od mene. Zovem se Milan, iz Nisa sam i ljubitelj sam boravka u prirodi ma u kojoj organizaciji. Posedujem prikolicu adriju 350 doradjenu solarnim sistemom i posudama za otpadnu vodu. Deo nasih aktivnosti moze se videti na https://picasaweb.google.com/lh/myphotos" onclick="window.open(this.href);return false;.
amerikanac
Korisnik
Postovi: 5
Pridružio se: 10 Feb 2016 08:32

Re: Predstavljanje novih članova

Post od amerikanac »

Zdravo svima ja sam jos jedan novajlija u svetu kampera, od skoro sam ponosni vlasnik jednog forda iz 1991 god. http://i.imgur.com/PQxLjba.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;, http://i.imgur.com/AIjeaFu.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;, http://i.imgur.com/Vo3QBst.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;, http://i.imgur.com/zhrwYk4.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;, http://i.imgur.com/q8KUanI.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;, http://i.imgur.com/qmlxBYj.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;. Potrebno je sredjivanje ali bitna stvar je da je potpuno ispravan i funkcionalan. Inace zivim uCG. Bice mi potrebna pomoc oko sredjivanja u vidu saveta, predloga, licnih iskustava... tako da se nadam dobrom druzenju.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Re: Predstavljanje novih članova

Post od sprinter »

Dobro došao na Forum. Uvek je lepo kada čuješ da se porodica ljubitelja kampera, prikolica, šatordžija i svih ostalih, širi.
amerikanac
Korisnik
Postovi: 5
Pridružio se: 10 Feb 2016 08:32

Re: Predstavljanje novih članova

Post od amerikanac »

Hvala
Korisnikov avatar
Dragan
Korisnik
Postovi: 482
Pridružio se: 06 Mar 2012 13:00
Lokacija: Pirot

Re: Predstavljanje novih članova

Post od Dragan »

Dobro dosao na forum. Ne sumnjam da ces ovde naci svu potrebnu pomoc. A bilo bi dobro da i po resenju svojih problema ostanes na forumu i pomognes i drugima da rese probleme kad ih imaju, a ne da kao sto neki nestanu bez traga nakon dobijanja potrebnih informacija pa nas cak i ne obaveste kako napreduju sa radovima i kako su resili svoje probleme. Sigurno bi iz njihovog iskustva mnogi od nas izvukli neku pouku.
Pozdrav Dragan.
amerikanac
Korisnik
Postovi: 5
Pridružio se: 10 Feb 2016 08:32

Re: Predstavljanje novih članova

Post od amerikanac »

Naravno da hocu pa to je valjda i poenta foruma. Prvo krecem od krova jer su krovni prozori propali, stavicu nove i renoviracu ceo krov jer pusta vodu.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Re: Predstavljanje novih članova

Post od sprinter »

Odlično.
Što se tiče krovnih prozora koristi Sikine proizvode. Negde na Forumu upisano je koji tip se stavlja. Ovo je važno zato što masa treba da bude elastična, vodonepropusna, da trpi poprilično visoku temperaturu kao i kondenz od morkse vode. Zato nemoj stavljati običan slikon.
Što se tiče pisanja, već smo otišli u off u ovoj temi.
Mi smo se ranije dogovorili da se piše u okviru teme. Nećeš zameriti ali proveri da li ima tema o reparaciji prozora na kamperima, a mislim da ih na Forumu ima i to više od jedne, pa predlažem da o radovima pišeš u njoj. Ili ako smatraš da treba , ti otvori novu.
U svakom slučaju pozdrav i još jednom, dobro došao.
Pera Ford Big Merlin
Korisnik
Postovi: 16
Pridružio se: 06 Mar 2016 21:27

Re: Predstavljanje novih članova

Post od Pera Ford Big Merlin »

Da se predstavim kao "guster" u vojsci.S obzirom da sam dobio brata blizanca i formi "nemca'...Alchajnera.morao sam ponovo da se registrujem.Jednom zaboravio lozinku,drugi put crkla"lapatopa"evo me pod novim imenom.Pera Ford Big Merlin,ili Pera seljak,Akcijas,..Pera Novakovic iz lazarevca,mnogi me znaju sa nekih druzenja,doduse zbog obaveza nismo bili bas na svima.nadamo se da na Deliblatu necemo omanuti.Pozdrav do novog vidjenja.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Re: Predstavljanje novih članova

Post od sprinter »

Dobro došli drugovi novi vojnici.
Kod mene na ulazu u kasranu na tom natpisu s druge strane stajalo je nešto tipa "Al ste naje..ali"

U svakom slučaju pozdrav za novostarog člana, stara škola, čovek zna za red, pa se predstavi.
Drago mi je da ćemo se videti na Deliblatskoj peščari.
Odgovori