Uvoz polovnog kampera u Srbiju

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

srdjansimic
Korisnik
Postovi: 52
Pridružio se: 02 Avg 2011 14:20
Lokacija: Novi Beograd

Post od srdjansimic »

Znam :) Zato bih vrlo voleo da cujem vase dogodovstine sa putovanja :) Mozda negde na piću ;)?
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

pa evo ti jedan detalj , kupio sam stari ducato i generalno sredio celo vozilo , koliko god da si u auto struci ili ne potrebno je da poznajes svoje vozilo maximalno je po pravilu se nikad ne vozas po domacem terenu, Kad sednes u kamper posao si daleko i svako stucanje klik iz kampera preti da ti pokvari odmor .
Licno banalankvar u sred Grcke citac kod kljuca na kontaktbravi u problemu .Dodacu da su mesta koja obilazimo kao odmaralista ustvari bivsa RIBARSKA SELA servis sa kompjuterskom dijagnostikom za ducato je ravan senzaciskom otkricu realno resenje je licna edukacija .
i sta zakljuciti , podjem za Bec i na pola puta na gas punpi dopunim gas , jer vozilo ide na gas i iznenadjenje nece da prebaci sa benzina na gas , nece nece , (uredjaj je nov i kompjuterski) usput debelo placen, puknem dobru kintu na gorivo dodjem kod servisera koji je ugradio uredjaj kaze desava se prekidac za aktiviranje uredjaja koji je inace na instrument tabli ima na sebi mali ali vredan cip koji se zagrejao i eto desava se da vam mali gad od 15 e pojede 300 e goriva
I sta sad oces da se plasis kise ili gledas pozitivno i ono sta ce da otkrijes putovanjima kakva nisi imao kao obican putnik .
lio
Korisnik
Postovi: 525
Pridružio se: 17 Mar 2011 21:49
Lokacija: Prokuplje

Post od lio »

Posle kiše uvek dođe sunce. Nikada nas nisu zaustavili mali kvarovi kao: pukla guma, brava neće da da kontakt, crevo za hlađenje se probušilo (i to u tunelu), polomiš stop svetlo i još mnogo toga...
Poneseš gedore, šrafcigere, lemilicu, unimer, žice, lepljive trake - imaš tehniko znanje iz oblasti mehanike, elektrike, elektronike - naravno plinski i rashladni uređaji i UŽIVAŠ. Odabereš neku lepu hladovinu, polako popravljaš jedno po jedno...
Ništa od gore navedenog ne sme da zaustavi budućeg kamperistu. Kvare se i najnovija vozila (doduše ređe), ali kakvi su nam uslovi ja sam zadovoljan i sa starim
Pozz
Korisnikov avatar
DusanHY
Korisnik
Postovi: 513
Pridružio se: 05 Maj 2011 10:31
Lokacija: Zemun

Post od DusanHY »

lio napisao:Posle kiše uvek dođe sunce. Nikada nas nisu zaustavili mali kvarovi kao: pukla guma, brava neće da da kontakt, crevo za hlađenje se probušilo (i to u tunelu), polomiš stop svetlo i još mnogo toga...
Ja bih još dodao da nas ni rampe ne mogu zaustaviti :)
lio
Korisnik
Postovi: 525
Pridružio se: 17 Mar 2011 21:49
Lokacija: Prokuplje

Post od lio »

DusanHY napisao:
lio napisao:Posle kiše uvek dođe sunce. Nikada nas nisu zaustavili mali kvarovi kao: pukla guma, brava neće da da kontakt, crevo za hlađenje se probušilo (i to u tunelu), polomiš stop svetlo i još mnogo toga...
Ja bih još dodao da nas ni rampe ne mogu zaustaviti :)
Pogotovu Bugarske, valjda su pravljene od lošeg materjala, pa umesto da puknu kao na filmovima, samo se krive
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Kako ste se raspisali u radno vreme. Sto rece nas prijatelj Mustang: samo Vas gledam. Ocito Nam je potrebno neko druzenje ako nista bar da razmenimo utiske.
@srdjansimic. Tesko ces naci savete koje trazis . Tacno je da svako treba da cini kompromise. Neceg se mozes odreci, neceg ne mozes. E sad da bi znao sta da izaberes, moras prvo isprobati kamper i boraviti u njemu. Zaista je mnogo razlicitih faktora koji daju prevagu ovome ili onome. Po meni sustina je sigurnost, to znaci bezbedno i pouzdano vozilo koje ne bi trebalo da te ostavi na putu. Sve ostalo je stvar estetike, komfora i sl. Prednosti i mane pojedinih resenja, najbolje ces videti uzivo na nekom od druzenja. Puno toga zavisi i od toga koliko clanova posade ima, intezitet koriscenja, odabir destinacija, vreme leto - zima i sl.
lio
Korisnik
Postovi: 525
Pridružio se: 17 Mar 2011 21:49
Lokacija: Prokuplje

Post od lio »

sprinter napisao:Kako ste se raspisali u radno vreme. Sto rece nas prijatelj Mustang: samo Vas gledam. Ocito Nam je potrebno neko druzenje ako nista bar da razmenimo utiske.
.
svakako glasam za Sisevac
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

Direktno sa Tasosa glasam za Sisevac!
Pozdrav!
Omnia mea mecum porto
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Takođe glasam Sisevac.
Kako je na Tasosu, lep provod, mi već zaboravili na kupanje
lio
Korisnik
Postovi: 525
Pridružio se: 17 Mar 2011 21:49
Lokacija: Prokuplje

Post od lio »

mustang napisao:Direktno sa Tasosa glasam za Sisevac!
Pozdrav!
Možda bi mogli i na Tasos?
Korisnikov avatar
DusanHY
Korisnik
Postovi: 513
Pridružio se: 05 Maj 2011 10:31
Lokacija: Zemun

Post od DusanHY »

mustang napisao:Direktno sa Tasosa glasam za Sisevac!
Pozdrav!
Ajde vraćajte se više, dokle bre da nam pravite zazubice.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

@Groš, ima li u najavi kakva samogradnja? Smpremaš li neko iznenađenje?
lio
Korisnik
Postovi: 525
Pridružio se: 17 Mar 2011 21:49
Lokacija: Prokuplje

Post od lio »

Ne znam za Groša, ali ja ove nedelje krećem - Iveco Daily, polako ću da Vas izveštavam
Odgovori