Iznajmljivanje kampera

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

Odgovori
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Ako se pitas kako to Slovenci imaju lepa --nova kamper vozila pa evo odgovora . Kupe lepo novo vozilo na lizing-kredit korste ga godisnje par termina leti takodje i zimi ( jer oni imaju i letnju i zimsku sezonu) a sve preostalo vreme im je vozilo u renti i prakticno vozilo samo sebe isplacuje.
Vecina to krije pa se tesko moze otkriti ali je provereno. Sem LHC firme postoje kod nas jos neki pojedinci koji su organizovani za potrebe filma i slicno svi ostali svoja vozila dozivljavaju zajedno samnom vrlo licno , pa takav je i odnos prema njima skoro kao pravi ljubimac pa tesko da bi neko iznajmio vozilo kroz rentu.
Pozdrav
ildiko
Novi korisnik
Postovi: 2
Pridružio se: 02 Feb 2013 19:27

Post od ildiko »

:) dobro vece,ja sam jos simpatizer kampera...molim vas ako je moguce da mi date informacije u vezi iznajmljivanja kampera...?zelela bih putovati krajem marta meseca za grcku...u posetu...za solun!ako neko planira tada... za solun ili halkidiki da putuje...moguce je o troskovima razgovarati!unapred hvala na podrsci i informacijama!pozdrav,Ildiko
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

ildiko
Novi korisnik
Postovi: 2
Pridružio se: 02 Feb 2013 19:27

Post od ildiko »

:) zahvaljujem se na Vasoj informaciji u vezi iznajmljivanja kampera!pozdrav,Ildiko
Odgovori