predstavljanje

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

Odgovori
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

LIO super sto si se javio na forumu. Potpuno te razumem u vezi tema koje si opisao. Vidis da se pomalo svi borimo kako imati dovoljno struje -energije , kako popraviti mobilnost- kretanje sobzirom da su nam vozila pomalo nezgrapna, i mozda utisak da se mozda na nekoj destinaciji ne osecamo prijatno nego trazimo alternativu (stacioniramo se po strani ili u kampu) definitivno se radi o samopouzdanju koje se stice i niko ti ga ne moze dati osim samog sebe.
Sad imamo potvrdu da nas trud na forumu ima poruku i potvrdu, verujem da ces pomoci i sam da ojaca i bude pomoc i drugima u razmeni iskustva.
Verovatno ces savladati malo komplikovan nacin postavljanja slika pa postaviti svoje putopise.
Ovo sa klimom mislim da je Mustang imao opis kako to radi kod njega. Mozda se malo teze snadjes jer u tom periodu forum nije bas bio uredjen po temama pa ipak probaj ili da ga zamolimo da otvori novu temu u SERVIS I OPREMA .
Pozdrav
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Lio kad krenes od naslovne strane pojavljuju se naslovi- rubrike KAMPERI
KAMP PRIKOLICE
SATORI
SERVIS I OPREMA ( ima dosta saveta tipa frizder led osvetljenje, grejanje agregat...) KORISNE IFORMACIJE ( naslov kako postaviti sliku)

Pored ove teme pokusao sam i uspeo Sprinteru da pomognem da se snadje u temi KAMPERI--pa--GRČKA: destinacije, mesta za odmor i prenoćište, iskustva i saveti----- negde oko sredine 6. strane Tu smo nekako sa primerima opisali nacin . I Mustang je takodje dao dobar primer i to moze biti putokaz do slike na forumu .
Pogledaj polako po celom forumu ima dosta tema , zadnja je vezana za led osvetljenje itekako je bitna za ustedu i racionalno koriscenje el energije ...
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Pozdrav za LIO i drago mi je da se nas kamperski pokret siri. Prakticno pitanje, gde si nasao klimu 7 ? Da li u pitanju klsaican split sistem i gde si ga ugradio? Ako mozes posalji neku sliku kampera i klime.
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

Vidim da forum polako daje neke efekte.
Lio, dobrodošao na forum!
Vidim da si iz mog kraja, javi se kad dolaziš do Niša da se vidimo i popričamo.

Pozdrav!
Poslednja izmena od mustang u 06 Okt 2010 17:38, izmenjeno 1 put ukupno.
Omnia mea mecum porto
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Slike su OK, hvala na informacijama za klimu. Kamper je sladak , mali, kratak ali vidim da ste ga dobro napakovali. Ono na vrhu je pretpostavljam kofer?
Cija je nadogradnja? I ja imam stari kamper sa istim podvozom na Citroenu i sluzi odlicno sa francuskom nadogradnjom Autostar.
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

jeste li planirali i zimovanje tipa Kopaonik ili slicno .
Jel imas opremu za grejanje za zimske uslove . Moj primer je da koristim kamper i leti i zimi skoro u svim godisnjim dobima ?
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Nadam se da cu imati drustvo, prosle godine me je bilo i na Divcibarama i staroj planini i Zlatiboru .
Ove zime Kopaonik od pocetka a verovatno i Jahorina kasnije.
Svakako se nadam drustvu !
Odgovori