Prvo kampersko druzenje u 2011.

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

Odgovori
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Predlazem prvo kampersko druzenje u 2011. god u nedelju 09.01.2011. u 12h na Ada Ciganliji ispred Golf kluba.

Javite se ko je u Beogradu i ko je raspolozen za malo druzenja pred nedeljni porodicni rucak.

Pozdrav svima. Admin
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Posto ocigledno nikom ne odgovara predlozeni termin, odlozicemo vidjenje za drugu priliku.
Trebalo bi da usaglasimo termin za sastanak u vezi rada kluba i poziva Svetske kamperske federacije -FICC i Udruzenja kampera Vojvodine . Poziv se odnosi na svetski skup kamperista koji se pocetkom avgusta odrzava u Pragu. Bilo bi dobro da se u koordinaciji sa kolegama iz Vojvodine organizuje grupno putovanje i prezentacija Srbije na najvaznijem svetskom skupu kamperista.
Pozdrav Admin
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Prag je zaista prelep grad. Uvek ga lepo videti i doživeti.

Sam termin održavanja skupa za mene nije dobro odabran, a pretpostavljam i za mnoge duge.

Radi se o špicu sezone. Grčka, Italija i Španija su u to vreme top destinacije koje se ne propuštaju,

Jedno je Leto 2011-e. Ja ga već sada jedva čekam .

Pozdrav
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Termin za kamperske skupove odredjuje Svetska kamperska federacija uz konsultacije sa zemljama domacinima. Prosle godine domacin je bila Hrvatska i naravno termin je bio maj, kada su kampovi prazni. Umag je bilo mesto desavanja i poseta je bila izvnredna uz dobro organizovan skup kamperista iz celog sveta.
Posto pretpostavljam da u Pragu fali turista u avgustu, termin je odabran da se popravi statistika za udarni letnji mesec.
Uostalom, sve je na dobrovoljnoj osnovi i ako ima zainteresovanih treba da se oglase kako bi mogli da se bolje organizujemo.
Ideja je da se krene na skup organizovanono i da se nasa zemlja predstavi na pravi nacin uz vodjstvo Udruzenja kampera Vojvodine, koji su i i doveli do clanstva Srbije u FICC.
Mislim da ima dovoljnio vremena da se sve dobro isplanira i da se eventualno obezbedi neki dobar sponzor, kako bi se cela organiacija lakse sprovela. Na pameti mi je neki ceski proizvodjac piva koji ne zale za reklamu a mi da obecamo da cemo samo njihovo pivo piti i da cemo ih na putu reklamirati.
Sve informacije vezane sa najavljeni dogadjaj mozete pokupiti na:
www.ficc2011.cz
U svakom slucaju ostajem pri predlogu da se potencijalni putnici okupe na sastanku i pogledaju prospekte koje sam dobio i eventualno naprave dogovor oko marketinskih aktivnosti. Na bazi naseg interesovanja, napravicemo sastanak i sa Udruzenjem kampera Vojvodine kako bi udruzili aktivnosti na pripremi cele akcije.
Odgovori