Sajam turizma 2011.

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

Odgovori
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Ne osecam se pozvan ni narocito osposobljen da se samoprijavim za izestaca sa sajma turizma ,ali nisam primetio da bi neko drugi ovaj dogadjaj obelezio Ja cu pokusati koliko toliko jer i ako mi ''kamperi'' nismo oni turisti kakve bi pozeleli tur operateri ipak tamo na relativno malom prostoru postoje strane organizacije koje promovisu svoje zemlje turisticke kapacitete i zanimljivosti pa sam u tom kontekstu bio iskren posetilac takvih standova . Kad to isticem naravno tu su Turska ,Sirija ,Grcka , Bugarska ,Slovenija , Hrvatska ... odlicno opremljeni promo materijalom svojih turistickih favorita , naravno prestavljeni u punom sjaju i cesto sa etno programom i bogami kuhinjom .
Srbija se prestavila odlicno i iskreno su mi bili i najinteresantniji ti standovi, svi su se prestavili od banja , planina , gradovi , oblasti , ma stvarno za svaku pohvalu , dosta folklora specijaliteta i scenski obogaceno .
Sve u svemu interesantan dan i preporuka koliko jos se ima vremena do sutra . Cena ulaznice 200 din + parking svaki zapoceti sat 100 din uz kafu espreso i par minuta nekog osvezenja, racunajte na trosak ali sta je to u odnosu iluzije o letu u koju ce se svi truditi da vas uvedu iako je napolju snega i za debelog sneska belica .
Slika Slika
Slika
odlicna scenografija osiguranja triglav ''mogao bi da se oslikam ko na brodu''Slika
Egipat Slika
turci sa sve Seherezadom Slika Slika
Slika
Naravno da su i proizvodjaci vina i rakija imali svoje mesto a uz hostese -domacice standova pokusali da se postave kao nezaobilazni faktor dobrog raspolozenja , sto vas vise animiraju i ugoste tim su srdacniji a vi rumeniji
Slika Slika
Egzoticna Afrika Slika
scenografija srpskog domacina ''sa mukama '' Slika
Madjari su se pored etno stila prestavili odlicno obradjenim (naravno na srpskom pismu)katalogu sa opisom svih temo banja , asad znam i odkud im toliko vodenih parkova ... izmedju ostalog prikazali su na jednom standu njihov specijalitet od lisnatog testa obogaceno orasima cimetom ili vanilom red je bio u svakom casu a sladunjav miris se sirio vise i delotvornije od svakog flajera ili pokaznog filma , odlican markentiski potez + 300 din za svako pecivo Slika Slika
Dodacu na kraju i jos jedan vid ''turizma '' skolovanje u inostranstvu ovde se agituje , trazi smestaj i jos puno informacija iz te oblasti Slika
Sigurno sam nesta propustio da opisem pa ukoliko ima nas koji smo posetili ovaj sajam dodajte svoj opis .
Dodacu i ovo nigde nema posebno opisana destinacija gde se kamperi uzimaju za kategoriju turista sem u jednom katalogu banja Madjarske ostali su usmereni na hotelske kapacitete ... tu naravno ubrajam i nas Beograd
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Poslednja izmena od groskamper u 07 Mar 2011 20:27, izmenjeno 1 put ukupno.
marta
Korisnik
Postovi: 189
Pridružio se: 22 Nov 2007 21:37

Post od marta »

Da se manje gledala trbusna plesacica moglo je da se vidi stand i to poseban, sto prvi put vidim ,italijanskih kampova gde se mogla nabaviti kartica sa popustom. Campeggi e villaggi je naziv standa.
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

MA VOLI NAROD SEHEREZADE kad vec para i hleba manjka igara ima prijatelju jos kad posluze vince e!! i kolce i Seherezada i promoterke koje ovaj put nisu maloletne klinke (ko na sajmu automobila) , vec lepo utegnute tete iz turistickih agencija, zaboravih zasta sam dosao .
Gde god se okrenes "sunce more" svi ti nesto guraju u ruke NUDE LJUDI ne mozes da odbijes, ponese atmosfera, kad bi znali da necu platiti ni jedan krevet a bice me svukuda po malo dobro sto uopste daju da pogledam program (salim se malo )
Odgovori