Članske karte

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

U pravu si sprinter jedan od medija mora biti u funkciji ,
Usput sta se konkretno treba ili moze ciniti u slucaju da nam neko pokrade dokumenta .
Poci na granicu sa fotokopijama , obratiti se konzulatu ?
Ukoliko neko ima iskustva nek napise Velikim slovima treba znati !!!
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Mislim da je prva faza obraćanje policiji. pretpostavljam da oni treba da prime prijavu krađe i da izdaju potvrdu o oduzetim predmetima.
Nakon toga sledi Konzulat, od njih se dobije tzv "pasovan" putna isprava za jedan prelaz preko granice.

Meni je ineteresantno šta raditi ako izgubiš ključ od vozila. Mislim daa je problematično držati rezervne ključeve na nekom mestu van kampera. Uvek je rizik da budu nađeni i zloupotrebljeni.
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Clanske karte su konacno zavrsene. Posle par usaglasavanja oko detalja odstampana je prva kolicina i danas ih saljem postom. Molim kolege koji nisu uplatili clanarinu da to ucine. Odstamapne su blanko u kolicini od 50 kom. i dostampace se sa podacima novih clanova po uplatama . Presek cemo raditi svakog ponedeljka. Mislim da cete biti zadovoljni kvalitetom i dizajnom.
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Momenat da se pohvalimo clanskim kartama naseg kluba se upravo desio . Imam tu privilegiju da sam relativno blizu sedista cluba pa sam tako licno podigao moju kartu a verujem da ce i vama da budu dopremljene postom .
Dileme nema izgleda svetski kako i dolikuje putniku po Evropi i nadam se da ce nam dobro sluziti i u mnogome pomoci .
Evo kako izgleda :Slika
Korisnikov avatar
DusanHY
Korisnik
Postovi: 513
Pridružio se: 05 Maj 2011 10:31
Lokacija: Zemun

Post od DusanHY »

groskamper napisao:Momenat da se pohvalimo clanskim kartama naseg kluba se upravo desio . Imam tu privilegiju da sam relativno blizu sedista cluba pa sam tako licno podigao moju kartu a verujem da ce i vama da budu dopremljene postom .
Dileme nema izgleda svetski kako i dolikuje putniku po Evropi i nadam se da ce nam dobro sluziti i u mnogome pomoci .
Evo kako izgleda :http://www.dodaj.rs/f/1j/LX/1URS8ZJ5/ka ... nska-2.jpg
Bravo gospodine Bond...........James Bond.
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

tako ispalo druze
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Danas sam primio karticu. Zaista sam prijatno iznenađen dizajnom, kvalitetom i završnom obradom kartice. Sve čestitke i pohvale administratorima.
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Uf. Dobro je. Najvise sam se plasio tvojih komentara obzirom da se veoma sistematican i kritican,pozitivno. Pade mi kamen sa srca. Bas smo se trudili a i dobro sam namucio dizajnera jer jako cenim preciznost i doslednost u marketingu.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Odmah sam joj našao mesto u novčaniku, da malo vadim mast drugima,

PS Iako nema veze sa ovom diskusijom, da najavim da po svoj prilici ćemo biti obogaćeni još jednom divnom porodicom kampera, pravih ljubitelja prirode iz Šapca, javiću na vreme, ako sve protekne kako treba i vozilo se pazari.
lio
Korisnik
Postovi: 525
Pridružio se: 17 Mar 2011 21:49
Lokacija: Prokuplje

Post od lio »

Samo da se javim, i ja sam dobio karticu 005. Odličan je kvalitet, sve je OK
Pozdrav
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

DRIVER 57s javi mi se u vezi clanske karte.Admin
driver57s
Korisnik
Postovi: 414
Pridružio se: 12 Maj 2011 00:22

Post od driver57s »

admin napisao:DRIVER 57s javi mi se u vezi clanske karte.Admin
navraticu do vas u LHC posle praznika, al cu vam se prethodno najaviti, voleo bih da vidim servis koji ste aktivirali, a gros je to medijski prezentirao, pa cemo i zavrsiti papirologiju oko clanske karte.
trenutno sam u nekoj poslovnoj guzvi, do kraja nedelje to zavrsavam sa ti obavezama pa cu biti posle praznika slobodniji
Welke.NS
Korisnik
Postovi: 16
Pridružio se: 09 Maj 2015 00:24

Re: CLANSKE KARTE

Post od Welke.NS »

Članarinu sam uplatio 08.05.2015. pa me interesuje ko je zadužen u klubu vezano za izradu članske karte?
Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 770
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Re: CLANSKE KARTE

Post od Jader »

Molim sve nove članove koji još uvek nemaju članske karte, kao i one kojima su članske karte isteke da na e mail adresu campingclubserbia@gmail.com pošalju ime i prezime i adresu stanovanja kako bi preciznije znali broj.
Korisnikov avatar
šukitaxi
Korisnik
Postovi: 326
Pridružio se: 25 Feb 2016 09:21
Lokacija: Opovo

Re: Članske karte

Post od šukitaxi »

Podsetio bih članove da pošalju potrebne podatke u vezi izrade CCI kao i CCS članske karte, a u slučaju da nekome nije stigao mail, neka se obrati na mail kluba info@campingclubserbia.com kako bi završili prikupljanje podataka.

Hvala
Odgovori