camper club srbija

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

camper club srbija

Post od groskamper »

Za mnoge clanove koji nemaju sliku o nasem klubu i mogucnosti koje bi mogli da koriste u slucaju nevolje saveta i slicno, ovih dana sam napravio mali amaterski film sa nasim predsednikom u pokusaju da priblizim nas club clanovima i eventualno kamperima koji imaju problema sa svojim vozilima dal da ih serviraju ili vrse reparaciju.
Takodje se obracamo strancima , putnicima sa kamperima ili kamp prikolicama kroz nasu zemlju u slucaju kakve nevolje .
Nazalost CARAVANING Slovenije nas je izopstio sa njihovog foruma i ako bi ovakve informacije mogle samo da cine njihovim putnicima kroz Srbiju dobro .
Izvinjavam se ukoliko vas nesto u ovom filmu iritira ili ne prikazuje kako treba , ja sam se potrudio koliko sam mogao i umeo . Pozdrav





Slika
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

Klip je dobar, vidi se da si se trudio. Mana je što u prvom delu buka sa ulice nadjačava Duletov glas pa je razumljivost loša. Kad si se kamerom malo više približio zvuk je bio mnogo bolji.
Da si na kameru priključio eksterni mikrofon-bubicu bilo bi mnogo bolje jer se ne bi toliko čula buka sa ulice.
Omnia mea mecum porto
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

Inače, ova ideja prezentacije kamping kluba i jedinog specijalizovanog servisnog centra za kampere u regionu može se protumačiti i kao biznis-reklama, međutim
ovo je ipak vrlo korisna informacija za sve članove kamping kluba i sve ostale korisnike i ljubitelje ovakvih vozila.
Možda bi ovo ipak trebalo staviti u rubriku "Servisi i oprema" ili "Korisne informacije".
Poslednja izmena od mustang u 12 Dec 2011 22:55, izmenjeno 1 put ukupno.
Omnia mea mecum porto
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Ma ljudi nije reklama jednostavno INFORMACIJA
Kog zadesi muka valjace , a inace ko dodje u Beograd treba da zna gde je dobro dosao i gde ima prijatelje .
To je PORUKA
Korisnikov avatar
liiiman
Korisnik
Postovi: 536
Pridružio se: 10 Maj 2010 11:38

Post od liiiman »

Odlična informacija koja bi morala da zauzme istaknuto mesto i na forumu i na našoj web prezentaciji. Ne treba se stideti komercijalizacije pošto je svima u interesu da jedan ovakav centar bude održiv i uspešan. U sledećem klipu, možda, razgovor sa Adminom obaviti u zatvorenom prostoru, a audio snimak prekriti sa foto-video materijalom o servisnom centru.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Slažem se sa Mustangom da je pravo mesto za ovaj tip informacija: Servisi i oprema.

Inače je super da će se i kod Nas u okviru Kluba raditi servis i reparacija kampera. To je za svaku pohvalu.
Još bolje bi bilo da možemo kod Nas naručivati i preuzimati pribor i opremu za kampovanje sa inostranih kataloga Movere i Falle.
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Sprinter jos malo vremena da prodje i postojace prava ponuda potrebstina za kamper od hemije do prozora.
Poenta ponude da se sve i sad moze naruciti ali trud Predsednika da se pronadju proizvodjaci koji sa kvalitetom ne zaostaju za poznatim brendovima a cenom dostupni nasem trzistu je ideja za koju se bori.
Primer za to su tende koje su nabavljene u ovoj godini za par nasih clanova .
Kako bi i drugi clanovi mogli da koriste ove pogodnosti ovo je svakakao nacin da INFORMACIJA stigne gde treba .
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Ove godine sam u Budimpešti ugradio solar i tendu. Uz to kupio sam još nekoliko sitnica, unutrašnje štitnike od sunca, nekoliko sijalica, par boksova i sl. Sve navedeno bilo mi je dostupno u servisu i to odmah.
To me je ponukalo da predložim da se i kod Nas u servisu uz reparaciju kampera, mogu kupiti i neke osnovne stvari od pribora, koje bi trebalo držati na lageru. (Aqva blu , sredsstva za impregnaciju, silikona, pasta, nešto od pribora za jelo, sudova, plinskog pribora, stočića i stolova, dušeka, elektrike na 12v i sl) .

Nekako to ide jedno uz drugo, tako da ne moramo sve da nabavljamo napolju. Gledajući putopise Driver-a vidi se da se kamperi itekako koriste u putovanjima unutar zemlje, što će vremenom zahtevati brz servis i veću potrošnju sitnog materijala, a možda nećemo biti baš tada u prilici i mogućnosti da ih nabavimo iz inostranstva.
Poslednja izmena od sprinter u 13 Dec 2011 22:46, izmenjeno 1 put ukupno.
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Sad sam citao njegovo putovanje , prepoznajem sebe od pre tri godine . U svakom selu za koga sam cuo me je bilo , sad i kad sam napunio gorivo i smestio ski opremu mali mi sneg , Valjda cekam kakve smetove...
Na svu srecu ima i prakticnu primenu i kod kuce pa se moze reci da je EKSPLOATISAN
driver57s
Korisnik
Postovi: 414
Pridružio se: 12 Maj 2011 00:22

Post od driver57s »

imajuci u vidu prosecnu starost kamp vozila u srbiji, potreba za ovakvim centrom sa odlicnim uslovima za servis bilo sa je to rutinski zahvat ili reparacija dotrajalog vozila preko je neophodna. imajuci sve to u vidu sto se nudi na jednom mestu, kompletnost, strucnost, kvalitet i povoljne cene nadam se da cemo svi biti zadovoljni sto takav centar postoji u srbiji jer najblizi je u sloveniji a to bas trckaranje SRB-SLO za svaku sitnicu nije nikom potaman.
ovo sto je sprinter naveo za sitnu opremu podrzavam u potpunosti jer sigurno ce admin koji je dugo vec u toj bransi pronaci sve te potrosne i pratece stvarcice koje su nam neophodne nego da se mi dovijamo
imati sve na jednom mestu nama korisnicima i potrosacima znacice mnogo, uz punu podrsku i zelja da da krupnim koracima nastavite zapoceto
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Zamolio sam kuma da mi isece deo emisije koji je emitovan prosle godine pa evo ga sad se moze videti . http://www.youtube.com/watch?v=_-Lop8E5 ... e=youtu.be
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

Odlično, lepa prezentacija.
Omnia mea mecum porto
driver57s
Korisnik
Postovi: 414
Pridružio se: 12 Maj 2011 00:22

Post od driver57s »

sve je stalo u nepuna 3 minuta, kratko ali konkretno. pohvalno
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Sve je dobro, pa kum nije dugme.
Poslednja izmena od sprinter u 09 Mar 2012 22:47, izmenjeno 1 put ukupno.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Izvinjvam se za malo kašnjenje u brisanju neodgovarajuće teme.
Pozdrav
Odgovori