Kamping centar Beograd

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

Odgovori
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Imam utisak da je na forumu i uopste u clanstvu prosao ne zapazen tekst sa prve strane naseg camping sajta u pdf formatu napisan i u travel magazinu. Zapravo da mnogo ne prepricavam procitajte, otvorio se -nastao zvanicno "Camping centar Beograd" http://www.campingcenterbelgrade.com/
Kako nema nikakvih reakcija a stvar nije mala , ulozen je visegodisnji trud naseg Admina Dusana Krvavca u sve sto asocira na kampere a kao kruna nastao je i ovaj centar.
Koliko ce znaciti za Beograd i putnike koji su u proputovanju kroz Srbiju dal treba diskutovati.
Vise nego potrebno je da slicni centri ovoga tipa postoje i u drugim gradovima Srbije a pouzdano znam da nasi clanovi imaju kapaciteta u Nisu i mislim Kraljevu, kao i kod naseg clana Lakija u Kragujevcu.
Dakle ovo neka je primer kako treba da izgleda sajt koji bi se uputio u Evropu i pokazao Srbiju u svetu Campinga .
P.s. Ukoliko postoje nekakve gramatickee greske u tekstu ovome spreman sam ispraviti istee.
Kad sam bio mali imao sam mucavicu pa nisam bas savlad
ao sva slova.
BOSS
Korisnik
Postovi: 243
Pridružio se: 15 Jul 2012 13:27

Post od BOSS »

groskamper napisao:P.s. Ukoliko postoje nekakve gramatickee greske u tekstu ovome spreman sam ispraviti istee.
Kad sam bio mali imao sam mucavicu pa nisam bas savlad
ao sva slova.
Vidi se da se bas puno trudis i vezbas pa si sve bolji, hi, hi!
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Prestaje mucavica , kako odmicu 50'
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Izvini, posle 50-e broji se unazad, kako ćeš inaće stići do 0.
Korisnikov avatar
liiiman
Korisnik
Postovi: 536
Pridružio se: 10 Maj 2010 11:38

Post od liiiman »

groskamper napisao:Imam utisak da je na forumu i uopste u clanstvu prosao ne zapazen tekst sa prve strane naseg camping sajta u pdf formatu napisan i u travel magazinu. Zapravo da mnogo ne prepricavam procitajte, otvorio se -nastao zvanicno "Camping centar Beograd" http://www.campingcenterbelgrade.com/
Kako nema nikakvih reakcija a stvar nije mala , ulozen je visegodisnji trud naseg Admina Dusana Krvavca u sve sto asocira na kampere a kao kruna nastao je i ovaj centar.
Koliko ce znaciti za Beograd i putnike koji su u proputovanju kroz Srbiju dal treba diskutovati.
Vise nego potrebno je da slicni centri ovoga tipa postoje i u drugim gradovima Srbije a pouzdano znam da nasi clanovi imaju kapaciteta u Nisu i mislim Kraljevu, kao i kod naseg clana Lakija u Kragujevcu.
Dakle ovo neka je primer kako treba da izgleda sajt koji bi se uputio u Evropu i pokazao Srbiju u svetu Campinga .
P.s. Ukoliko postoje nekakve gramatickee greske u tekstu ovome spreman sam ispraviti istee.
Kad sam bio mali imao sam mucavicu pa nisam bas savlad
ao sva slova.
Možda je informaciju trebalo izneti i na forumu, a ne samo na naslovnoj web stranici. Informacija je odlična i zahteva da se dopuni sa informacijama. Meni lično je interesantna saradnja sa Caravan Center Ljubljana.

PS. Mislim da ovu temu treba prebaciti iz teme Kamperi u temu Servis i oprema.
Odgovori