Kamper stop u Beogradu

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

Odgovori
Matko
Novi korisnik
Postovi: 1
Pridružio se: 18 Jul 2013 09:36

Post od Matko »

o godini 2011 na forumu pušten je ovaj oglas:

Ovih dana pusten je novi parking plac u Beogradu koje je idealan i za kampere koji su u prolazu kroz Beograd, zapravo preduzece "parkig servis" Beogad je na lokaciji usce sa Beogradske strane tanije na krovu "beton hale " otvorilo nov parking prostor na otvorenom . Ova lokacija se moze koristiti kao dnevno ili potrebe nocenja usred Beograda na samo 400m od Knez Mihajlove , ili 200m od Kalemegdana ili samo na 100m do najatraktivnijih lokala nocnog provoda (zapravo se nalazi na krovu ovih objekata) radi 24h i naravno poseduje fizicko i video obezbedjenje . Kako je tek otvoren nemam informacije koliko kosta koriscenje ali koliko god da je opravdava cenu svojomtraktivnom a lokacijom i dobro povezanom mrezom puteva kroz Beograd .
44°49'7.95"N 20°26'56.88"E

Dali možda ko zna, ako ova lokacija još pruža nočenje za kampere?
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Matko ja sam pisao taj tekst . Lokacija nista nije drugacija od mnogih parking prostora koje sam posetio u Grckoj i ostalim eu zemljama . Dakle JAVNI GRADSKI PARKING koji se placa po satu pa moze se koristiti i za kampere koji ne prelaze visinu od 3m , ukoliko prelaze tu visinu ispod kalemegdana je takodje JAVNI PARKIG ispod zoo vrta koji sluzi i za bus.
Parking ima kameru i nadzor?
Detalje procitajte u tekstu koji govori o ovoj temi
prednost je sto je neposredno na biciklistickoj stazi. Kojom se moze obici ceo Beograd.
Alternativa je free parking bez nadzora . . .
Odgovori