Kamping Klub Srbije

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

Odgovori
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Na predlog Grosa, evo teme.

Naslov je delimično izmenjen, umesto Kamper Klub, na pravovremenu reakciju člana, ali kako vidim ovog puta post je bez uobičajenog smajlija, samo lagano, što se mene tiče ja sam samo ispratio administratora, bez upuštanja u sam naslov.

Gros ce se sigurno složiti da je nehotice dao onakav naziv teme.

Pozdrav za sve i ovog puta sa željom da se u što širem broju okupimo u Sisevcu 27.09.
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

nesto se izgubio link , evo ponovo .
Dakle spica :
zahvaljujem se nasem clanu dragan bgd za ovu spicu
Sinbad
Korisnik
Postovi: 375
Pridružio se: 06 Avg 2012 22:59
Lokacija: NS

Post od Sinbad »

Opet ni u spici nema satora i kamp prikolice.
Kamperi su ipak zastupljeni sa samo 10%-tak posto u ukupnom broju kamperskih objekata.
Daleko je najvise satora, pa onda idu prikolice a najmanje je kampera.
Zato Dragane, u filmic i logo treba staviti i sator i prikolicu. Cisto sa se 90% kampera ne oseti zapostavljeno.

A sto se tice smajlija, evo ga :D
Poslednja izmena od Sinbad u 16 Sep 2013 01:08, izmenjeno 1 put ukupno.
Kad se mora, nije teško.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Po men,i Dragan ima dobru i lepu ideju. On je samoinicijativno uradio nešto za Klub. Zato, nemojmo na određeni način kvariti ovakve inicijative. Ne verujem da je hteo bilo koga da favorizuje ovim klipom. Čovek se jednostavno držao važećeg znaka, što je normalno i drugačije ne bi ni valjalo. Tako treba gledati na stvar.

Što se tiče Logoa Kluba, to smo već izdiskutovalii i doneli odgovarajuće zaključke. Ne vidim razlog zašto se ponovo otvara ta tema, kao da ona nije završena i okončana. Logo je usvojen. Ja, kada sam se uključio na Forum, na logo nisam ni obraćao pažnju. Važno je da ne štrči i da ne nanosi bilo kakvu štetu klubu, sve ostalo mi je nebitno. Suština je da Forum proradi i da se u Klub uključi što više članova.
Odgovori