Pumpa za vodu ne daje dobar pritisak

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

Odgovori
stevanfilip
Korisnik
Postovi: 17
Pridružio se: 10 Jul 2012 07:52

Post od stevanfilip »

Pozdrav svim kamperima, počeo sam da kampujem 2012 godine i nisam imao vremena ni iskustva da nekome pomognem, ali sam na ovde dobio dosta dobrih saveta. Kampovao bez problema, prikolica pezimila u dvorištu i koristio je za zimsko druženje sa drugarima.
Porodično krenem na uranak na Zlatibor, preradio sam vodu u kućici i ubacio burence od 30l. Stigli na Zlatibor, žena potrošila 5l vode samo stade i neće da ide na česmu, čuje se pumpa da radi ali voda ne ide. Vratio se posle 3 dana i batalim ceo sistem i struje i vode, zamenim pumpu isto se dešava. Stavim pumpu direktno na akumulator radi extra, poludeo sam skidajući i stavljajući pumpe i produvavajući creva. Dođe drugar autoelektričar i on pomislio pumpa, nešto zapušeno ali nije. Dovede on kabal posebno samo za masu i sve proradi kao i pre. Odužio sam sa pričom ali mi je sada lakše da se izjadam jer sam se namučio kao niko a samo se uhvatila skrama na masi od šasije.
PREPORUČUJEM SVIMA DA PREKONTROLIŠU KONTAKT MASE NA ŠASIJU DA SE NEBI NAPATILI KAO JA.


POZDRAV SVIM KAMPERIMA , I ONIMA KOJI TO NISU , A VOLE KAMPOVANjE. (ja sam do prošle godine patio za prikolicom i odvajao od usta, ali sam je kupio)
Odgovori