Predšatori Induplati

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

Odgovori
Andrej SLO
Novi korisnik
Postovi: 2
Pridružio se: 22 Feb 2010 10:10

Post od Andrej SLO »

Pozdrav!

Pre svega se ispričavam zbog lošeg znanja srbskog jezika. Znate, mlađe generacije nismo se više učile jezika u školi, tako da sad imamo nešto više problema :)

A sada moje pitanje. Smo firma, koja se bavi izradom i prodajom šatora, predšatora in dodatne kamp opreme. Firma Induplati bila je vrlo poznata u vreme bivše ukupne države. Sada više ili manje radimo samo u Sloveniji. A naša je želja pronači dilere u zemljama bivše Jugoslavije.

Jer osobno ne poznajem vaše tržište, pitam da li može neko, da mi pomogne sa adresama, na koga možem da se obratim. Koji prodaje kamp prikolice, možda avtodome, kamp opremoi slično u Srbiji!?

Puno vam hvala za podršku in pozdrav iz Slovenije!

Andrej, Induplati
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Adria: predstavnik, Gliša, http://www.adria.co.yu/ mob. +38163/256-483

Najbolje bi bilo ako možeš da dođeš ove godine na sajam automobila u Beograd.
Uglavnom su tu svi koji se bave prodajom i zastupništvom, a Beograd je u Sloveniji dosta popularan kao dobar grad za provod kako čujem.
Pa spojiš lepo i korisno.

Pozdrav
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Dobrodosao Andrej na nas forum. U Beogradu je malo zivnulo trziste kampera i kamp opreme pa se javljas u pravom trenutku. Pojavilo se nekoliko preduzeca koja rade tvoj program pa ih kontaktiraj preko interneta. Na sajmu ce biti prisutni uglavnom zastupnici proizvodjaca kampera i kamp prikolica. Ja sam kao student kupovao induplati platno i sam sio tendu za svoju bastu u prodavnici na Novom Beogradu. Mislim da treba da otvorite vasu prodavnicu u Beogradu i da otvorite vas biznis. Sada je pravo vreme, pale su cene zakupa lokala neverovatno. Ako treba pomoc oko nalazenja lokala javite se. Pozdrav
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Podržavam Adminov predlog.
Moj prvi autostoperski šator bio je Induplati, dvojac sa kormilarom, nosio sam ga na rancu i tek pre dve godine je slučajno uništen (dao sestričini da ide na jezero i kampuje, ona se vratila po kiši i zaboravila da ga otpakuje, pa je ceo istrulio)
Šator sam kupio u njihvoj prodavnici na Novom Beogradu, koliko se sećam ja mislim da je bila negde između zgrade SIV i one odvratne zgrade za psihodelike, sa upadljivo crvenim metalnim aplikacijama, i to preko puta. Odmah sam ga na keju pored hotela Jugoslavija montirao i isprobao. Zaista je bio super.
Andrej SLO
Novi korisnik
Postovi: 2
Pridružio se: 22 Feb 2010 10:10

Post od Andrej SLO »

Puno hvala svima za odgovore.
Odgovori