sator

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

Odgovori
medvedici
Korisnik
Postovi: 42
Pridružio se: 30 Mar 2010 19:01

Post od medvedici »

interesujeme gde bih mogao da nabavim polovan sator ili predsator za kamp prikolicu
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Za kupovinu predšatora, moraš da znaš dimenzije prikolice.
Nađi na net-u vrstu prikolice koju imaš, pogledaj njene dimenzije, pa tek onda traži.
Daj oglas da kupuješ predšator za prikolicu tih i tih dimenzija.

Evo nekih linkova:

www.kupujemprodajem.com/
www.mojauto.rs/


Moj ti je savet da je slučajno ne uzmeš da praviš sam.
Mojoj sestri je lik koji se profesionalno bavi pravljenjem cirada za kamione, napravio predšator, po starom predšatoru. To na kraju nije ličilo ni na šta, rajfešlusi pucali, tenda nije mogla da se utegne kako treba, posle kiše se istegla i sl. Užas. A od materijala, sve je najkvalitetnije kupovala.
Uvek je bolje kupiti očuvan polovan original, nego novu kopiju.

Pozdrav
medvedici
Korisnik
Postovi: 42
Pridružio se: 30 Mar 2010 19:01

Post od medvedici »

hvala na korisnim savetima inace mi smo pocetnici u svemu ovom pa nam oprostite ako ne dajemo dovoljno potrebnih informacija
kamper
Korisnik
Postovi: 92
Pridružio se: 05 Jan 2009 20:50

Post od kamper »

za medvedice:
Ako imaš mogućnosti, predlažem ti kao vrlo pouzdano i kvalitetno rešenje,
firmu MIXI-CARAVANING.SI.
javi se ljudima i daj dimenzije, onako, bez obaveze.
njihov predšator za ADRIA ACTION koristim tri godine bez primedbi.
javi se i pitaj sve što te interesuje.
pozdrav , KAMPER
medvedici
Korisnik
Postovi: 42
Pridružio se: 30 Mar 2010 19:01

Post od medvedici »

Hvala! Pozdrav
pecaros021
Korisnik
Postovi: 103
Pridružio se: 23 Avg 2009 19:49

Post od pecaros021 »

medvedici napisao:interesujeme gde bih mogao da nabavim polovan sator ili predsator za kamp prikolicu
za medvedici o kojoj se prikolici radi? kolika je njena dužina?koja marka ? ja imam jedan viška !
rođen da peca osuđen da radi
medvedici
Korisnik
Postovi: 42
Pridružio se: 30 Mar 2010 19:01

Post od medvedici »

Ma treba mi za boxera putnickog koga sam malo prepravio za kampovanje pa sam greskom otvorio novu temu na korisnim informacijama.Nesto sam u nekoj guzvi pa sam se malo pogubio.Nadam se da nema puno zamerki,a nadam se nekom okupljanju pa da se nekako iskupim .Pozdrav!
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Pa moglo bi i da desi (okupljanje) sad mi je jako zao sto nisam stigao na zadnje zakazano u Zasavici. Potpuno je jasno da svi smo ozbiljni odgovorni ljudi koji se bore sa ekonomijom svako u svome malom svetu a borba je golema i svakodnevna danas za danas po neko ima srecu da moze zaraditi i za koji dan pred sobom . Rekao bih pa je gotovo neverovatno (usaglasiti clanovima) slobodan vikend ili radne dane , praznik ili posle praznika, suncan dan od moguce kise, nekom blizu drugom daleko, nekom lepo drugom manje i tako bi moglo dugo nabrajati situacije i nejednakosti. Pa opet dobro je znati da u Nisu se mozemo pomoci za ne trebalo kod nasih kolega , ako sam dobro razumeo oko Bjeljine takodje,Sabacki okrug naravno u Beogradu i jos dosta mesta po Srbiji. E to znaci i prija osecaj pripadanja i spokoj putnika. Takodje doba u kom zivimo nudi savremenu komunikaciju pa se nigde ma kako daleko bio ne osecam sam. Dojavim se posaljem lepe vesti pa i za muku bi se nekako oglasio valjda bi ko procitao To puno znaci i siguran sam da ima vrednost
Pa opet ako se desi da se okupimo na tvoju inicijativu svaka cast.
Pozdrav
medvedici
Korisnik
Postovi: 42
Pridružio se: 30 Mar 2010 19:01

Post od medvedici »

Hvala pecaros021 na ponudi kao i svim ucesnicima u diskusiji,procitao sam negde na forumu da nas ima preko 1600 prijavljenih a da samo nekoliko ljudi pokrece diskusije i ucestvuje na njima.Ajmo ljudi ako nista drugo bar da kroz ovaj vid komunikacije vise druzimo(sto smo izgleda zaboravili kako se radi).Groskamper vidim da si ok i da kao i svi mi ostali razumes sve okolnosti danasnjice,ja sam totalni pocetnik u svemu ovom iako sam sreednjih godina pa onu inicijativu shvatite kao pocetak a da neko iskusniji na tome poradi a da mi ostali pomognemo.Pozdrav
Odgovori