molba vlasnicima kamp prikolica

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

Odgovori
marta
Korisnik
Postovi: 189
Pridružio se: 22 Nov 2007 21:37

Post od marta »

Mozemo da se podelimo i po oblastima. Mustang-strucnjak za Grcku, Groskamper za Staru planinu, Kopaonik, Sprinter-Italija, predlazem sebe za Sloveniju (tamo sam najcesce sa kamperom) a administrator-recimo Ada ciganlija in Zasavica. Moze?
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Uvek za, slažem se i sa predlogom da bi trebao uvek neko od nas da ako smatra da ima iskustva iz neke oblasti i može da pomogne da kaže svoj stav. Nema veze da lio je u pravu u potpunosti i da li gađa u centar, važno je pokrenuti forum
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

Vidim da ste me ogovarali, naravno pozitivno. Internet mi jos uvek ne radi zbog nekog kvara. Sada se javljam iz radnje gde radi ali samo kratko. Nadam se da ce proraditi do veceras.

Pozdrav svima!
Omnia mea mecum porto
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

Bicu uvek od pomoci kad god mogu ali bez onog ''predsednice". Ok?
Omnia mea mecum porto
pecaros021
Korisnik
Postovi: 103
Pridružio se: 23 Avg 2009 19:49

Post od pecaros021 »

lepo sve nas je više i više ovo je za pohvalu.evo kako sam ubedio ženu za boravak u kampu a onda kupio i prikolicu....ove godine negde s početkom toplijih dana početkom leta i u mojoj ženi kao kod svih proradi instinkt DEĆEMO NA GODIŠNJI o neeeeeeeee. malo razmislim presaberem se u djepu jedva nekih 100-200evra nagovorim ti ja nju da idemo u Belu Crkvu šta nam je to od novog sada nakih 183km pa ako nam se nesvidi vraćamo se nađem preko interneta privatan smeštaj i pravac put.kad ono nelezi vraže smeštaj katastrofa (žena pizdi mala i ja trljamo ruke da idemo u kamp)tako i bi na moj nagovor iznajmimo kućicu na vračevgajskom jezeru prođe prva noc,druga noć ženi se svidelo i nemisli da menja. pozovemo kumove uzmu i oni jednu prikolicu do nas godišnji od 15 dana prolete samo tako .po dolasku kući računar u ruke traži i traži nađem neku prikolicu kip-390 uvezena iz holandije ocarinjena cena 1600evrića štaćeš sad oće i žena kupim je donesem kući učlanim se na forum i.t.d. prođe opet neko vreme sad poučen kampovanjem u prikolici smislim da mi netreba šporet,frižider,grejalica,sudopera uvatim izvadim to sve i prodam prikolicu odvezem kod stolara i na to mesto mi napravi element te veličine sa dve fijoke ispod za sudove ormar preradi ubaci horizontalne police 4 komada umesto grejalice vrata za koješta sada je prostor puno iskorišćeniji ima mesta za stvari.svakako mislim u pred šator da stavim frižider,plinski gorionik sa 3 mesta i stočić .

do sada sam kampovao u šatoru dok sa nisam oženio pre 10 god.u Zablaću kraj solarisa šibenika,na jazo,3 puta u bečićima i prošle godine sa ženom u beloj crkvi
sa nestrpljenjem čekamo sledeću godinu da sa našom prikolicom krenemo u kamp od mene toliko
rođen da peca osuđen da radi
peraseljak
Korisnik
Postovi: 15
Pridružio se: 14 Nov 2009 23:33

Post od peraseljak »

Drustvu,dobro Vas nasao.Evo za pocetak da i Ja napisem kako sam postao"kamperista ili ti kamper"kako vec ko prihvata.Ova zelja je u meni tinjala godinama unazad.Medjutim deca tada bila mala.pa supruga gundja,sve u fazonu:ma hajde sta ce nam to,pa gde cemo sa decom,pa treba ovo,ono....Medjutim kap prevrsi casu pre dve godine kada uplatimo odmor uBudvi i zbog mog privatnog posla deca odu bez Nas,a mi izvisimo.E to meni dodje kao kec na deset i moja konacna odluka:KUPUJEM KAMPER.Onda jedno godinu dana se ne skidam sa interneta u potrazi za necim adekvatnim.I skoro svake nedelje nekad javno nekad tajno pravac Bubanj potok.Kad sam konacno ulovio sadasnji kamper,kazem supruzi:Idemo danas u Jagodinu.Na pitanje sto bas danas odgovorim,nesto poslom za masine.A sto cu ti i Ja.kazem:Hajde vodim te u Akva park i Zooloski vrt.Nekako je namamim.Medjutim cim je videla kamper,sve joj je bilo jasno.Znate kako je reagovala?Odmah se "primila"da me je terala da isti dan kupim i povezem kamper da se ljudi ne bi predomislili,iako je bilo kasno uvece pa nije moglo nista da se zavrsi.Na nase zadovoljstvo kamper se pokazao sasvim dobar i pun pogodak.Naime radi se o Ford tranzitu 2.5 td sa sedam lezajeva i svim potrebnim sadrzajima.Tako da sada cim mi "dunu lutke"samo kazem:Ko ce sa mnom,hajde za mnom.i pokret u roku od pola sata.Marsruta je tamo gde je manja guzva na magistrali.Do sada nismo bili nigde preko samo po Srbiji"malo uz duz,vise popreko"i ove godine 20 dana Crna Gora i primorje.Pocev od Virpazara na Skadru pa do Herceg Novog.Evo ovo je za pocetak.Veliki pozdrav Svim kamperistima i clanovima ovog foruma.
marta
Korisnik
Postovi: 189
Pridružio se: 22 Nov 2007 21:37

Post od marta »

Bela Crkva je super. Do pre tri godine isao sam svako leto tamo (zena ima neku dedovinu). Nisam od kada imam kampera,ali je nekako bas dusu da odmoris. Lepa jezera, miran gradic, nekako sve opusteno.
Sto se tice Crne Gore isao sam starim kamperom pre tri godine i to od Ade Bojane pa prema gore do Budve. Nisam preterano odusevljen tim juznim delom,zadrzao sam se samo nekoliko dana u kampu Utjeha (mnogo ladna voda a i dobili smo neko trovanje zena i ja). Medjutim kada sam dosao do Budve odusevio sam se jer ima kamp u centru-odmah pored Slovenske plaze,cena je bila cini mi se 12-13 evra, istina bio je pocetak septembra. Sve u svemu, razmisljam da taj put ponovim (da ukljucim i Herceg Novi), pa kada dodje vreme za planiranje nadam se korisnim informacijama od PERASELJAK.
kamper
Korisnik
Postovi: 92
Pridružio se: 05 Jan 2009 20:50

Post od kamper »

već sam izgubio nadu da će se pojaviti mrdajući prikoličari, jer je srbija puna prikoličara vikendaša.
elem, vukao sam staru i dobru adriu 450 do pre 4 godine. od tada, prvi primerak u srbiji adrie action 341 sa ondašnjom ful opremom. naravno, "krivac" je gliša. još uvek sam izuzetno zadovoljan, iako admin ima svoje jake argumenta za kamper.
destinacije: slovenija i grčka do peloponeza i prelepog triton II kampa /1260 km od beograda/
posada: supruga, ja i stalni svrab točkova.
marta
Korisnik
Postovi: 189
Pridružio se: 22 Nov 2007 21:37

Post od marta »

Da nije u pitanju gosn.Spasic, ljubitelj Moravskih toplica?
kamper
Korisnik
Postovi: 92
Pridružio se: 05 Jan 2009 20:50

Post od kamper »

Taj sam, dragi voždovački komšija.
od septembra do danas nikako da odem dalje od zasavice. prosto me sramota.
trenutno virtuelno putujem sa svima vama.
marta
Korisnik
Postovi: 189
Pridružio se: 22 Nov 2007 21:37

Post od marta »

Postovanje,dragi bivsi kolega (Adria Action 341). Dobra je to prikolica, samo sto je meni bio problem izlaska iz dvorista a i bolja je verzija ona sa dav uzduzna lezaja. Sto se tice argumenata i kontraargumenata njih ima za sve;i za satore (i one na prikolici), i za prikolice,kampere pa i one bivalnike na pic-apu. Sve to ima svojih prednosti i mana a samo od okolnosi zavisi sta ce ce covek da koristi. Inace, bio sam u Moravskim toplicama pa su mi rekli da da dolazi iz Beograda jedan covek sa prikolicom i znao sam da si to ti. U svakom slucaju, nadam se da cemo kada se prolepsa vreme naci vremena da popijemo onu obecanu kafu a i voleo bih da cujem tvoja iskustva sa Peloponeza posto nameravam sledec leto tamo da idem.Pozdrav.
peraseljak
Korisnik
Postovi: 15
Pridružio se: 14 Nov 2009 23:33

Post od peraseljak »

Sto se tice letovanja u Crnoj Gori,tu sam kao Robinzon Kruso.Naime supruga i ja smo isli solo.Krenemo pa gde se zaustavimo.Preko dana kupanje na usamljenim mini plazama,gde nema nigde nikoga.Osecali smo se kao da je more samo nase.Za prenociste emo koristili slobodna mesta za parkiranje:Virpazar kod hotela Pelikan,Neuredjeni parking iznad Budve,na ulazu u Bokokotorski zaliv,Verige kod crkvice Gospa od Skrijelja.U Kotoru slobodan parking ispred hotela(mislim da se zove Frojd,ne radi)U Risnu jedna noc u centru grada.U Baosicima i Bijeloj na slobodnim povrsinama.Niko nas nije dirao,a bilo je tu i nekoliko grupa stranaca sa kamperima.Sve u svemu kampove nismo koristili a nikakvih losih situacija ni neprijatnosti nismo imali.Mada u principu,Ja sam dete prirode i planina tako da leti obozavam planine.Za ove dve godine bili smo :dva puta na Kopaoniku(zakon je pocetak avgusta kad stizu borovnice)dva puta na Fruskoj Gori,cetiri puta na Zlatiboru,dva puta na Pesteru i Goliji.Zatim vikendom na Palicu,Drina od Ljubovije do Perucca pa preko Tare,Mokre Gore,Drvengrada pa krug preko Zlatibora.Na Rajcu vrlo cesto,posto nam je to najblize.Inace na planinama ista procedura:preko dana u divljinu,a nocu neki parking blize civilizciji.Toliko za sada .Pozdrav.
marta
Korisnik
Postovi: 189
Pridružio se: 22 Nov 2007 21:37

Post od marta »

Gde prespavas na Palicu. Ranije sam, par puta bio u onom kampu na pola puta do Subotice ali sam zadnji put bio tri dana na parkingu pored jezera kod Male gostione.
peraseljak
Korisnik
Postovi: 15
Pridružio se: 14 Nov 2009 23:33

Post od peraseljak »

U junu sam bio na Palicu.Napusteni kamp desno od jezera gledajuci iz pravca Beograda.Usli smo popodne,kraj kapije desno prijavnica nigde nikog,mokri cvor voda curi,trava ne pokosena,Sutradan smo isli dalje.Na Peruccu kamp uz Drinu,Katanac "ko ruka"koristio parking ispred restorana Vrelo.Niko nije pravio problem.Inace Perucac divno mesto za vikend leti.
kamper
Korisnik
Postovi: 92
Pridružio se: 05 Jan 2009 20:50

Post od kamper »

e pa, marta, drago mi je da smo se ponovo našli i to ponovo preko lepih događaja i dobrih ljudi.
m. toplice rade cele godine. bio sam i zimi. upoznali smo neku kovinku koja ima kamp oaza u rovinju.
inače, stariji pomurci su često jugonostalgičari, a malđi se izgleda profesionalno uče biznisu.
raduje me tvoja odluka u vezi peloponeza. naša iskustva obuhvataju nafplio i drepano bič, severne plaže sve do patre, a protrčali smo i centralni deo sve do sparte. pošto vučem toyotom hilux 4x4, imam i off road iskustva, pošto prikolicu ostavljam u kampu.
ima mnogo informacija, pa predlažem prvo kontakt na 063 308401, pa onda kafu i ostale đakonije.
drugarima sa foruma obećavam detalje oko nove godine.
Odgovori