Obnova(amaterska) kamp kucice...molim za pomoc!?! Hitno!

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

Zarko Tacin
Korisnik
Postovi: 42
Pridružio se: 04 Mar 2014 22:00

Post od Zarko Tacin »

Eh ?! Zaista?! Aj bar nesto da te castim?! Hocu naravno,to mi fali,stavio sam manji kanister i spuer pase,al fali pumpa,ako mozes rado bih je uzeo od tebe..odakle si?! :)
Korisnikov avatar
Dragan
Korisnik
Postovi: 482
Pridružio se: 06 Mar 2012 13:00
Lokacija: Pirot

Post od Dragan »

Zarko Tacin napisao:Eh ?! Zaista?! Aj bar nesto da te castim?! Hocu naravno,to mi fali,stavio sam manji kanister i spuer pase,al fali pumpa,ako mozes rado bih je uzeo od tebe..odakle si?! :)
Cesto pitanje " odakle si" a samo zato sto to nije navedeno pri registraciji pa bi stajalo uz avatar. Zato kompletirajte svoje podatke sto ce olaksati medjusobnu komunikaciju i dogovaranje.
Korisnikov avatar
ljubomir372
Korisnik
Postovi: 175
Pridružio se: 19 Dec 2012 18:11
Lokacija: Surcin
Kontakt:

Post od ljubomir372 »

Ja sam iz surcina evo mog broja pa se javi 031121525
Zarko Tacin
Korisnik
Postovi: 42
Pridružio se: 04 Mar 2014 22:00

Post od Zarko Tacin »

oooho manje vise komsija,moz jedan dan sade kad je lepo vreme,da odpedalam bajsem do tebe,od ostruznickog mosta pa da se sjurim u surcin taman,pa se nadjemo negde,kad ti odgovara!?> popodne predvece?! zovem te za koji dan samo da vidim sta mi se desava u skoli zbog ove pop,ave hvala !:)
Zarko Tacin
Korisnik
Postovi: 42
Pridružio se: 04 Mar 2014 22:00

Post od Zarko Tacin »

ljubomir372 napisao:Ja sam iz surcina evo mog broja pa se javi 031121525
Kolega,da li si mi dao dobar telefon?! aj daj mi opet ovaj nesto ne valja..mislio sam da svratim do tebe jedan dan posle 14h za onu pumpu sto si rekao da imas... :))) pa da se dogovorimo kad?! :)

Sportski pozdrav!!!
Korisnikov avatar
ljubomir372
Korisnik
Postovi: 175
Pridružio se: 19 Dec 2012 18:11
Lokacija: Surcin
Kontakt:

Post od ljubomir372 »

0631121525
Zarko Tacin
Korisnik
Postovi: 42
Pridružio se: 04 Mar 2014 22:00

Post od Zarko Tacin »

Elem da nastavimo....kucica je progledala...uvedena je struja...jos smao da pazarim onaj upaljac kao za kola,posto mi je izvedena instalacija da tu kacim uredjaje za punjenje(telefon,laptop itd) i jos malo led traka,posto sadm izbacio fabricke lampe,jel mi se nisu svidele...ovako to sad izgleda kad svetluca ;)

Slika
Slika
Slika
Zarko Tacin
Korisnik
Postovi: 42
Pridružio se: 04 Mar 2014 22:00

Post od Zarko Tacin »

E da ,juce svratih do kolege Ljubomira,pravi domacin,covek mi je puno pomogao,pokazao mi svoju kucicu koja ooodlicno izgleda( postavio mi domaci zadatak heheh),i cak,sam dobio pored saveta,i malu noznu pumpu za moju spartansku kucicu... :) Hvaaala drugar :)))

Slika
Zarko Tacin
Korisnik
Postovi: 42
Pridružio se: 04 Mar 2014 22:00

Post od Zarko Tacin »

E ovako ,pala je odluka,dobice i frizider na gas,posto imam sad i vecu plinsku bocu...koliko ta cuda kostaju,neki manji polovan...?! jel ima neko dok imam novca za bacanje da pazarim?! takodje bi mi trebao i onaj portabl wc,polovnan,ne mnogo usran (hehhehehehe) :)))
kaca djuric
Novi korisnik
Postovi: 1
Pridružio se: 06 Jul 2014 19:02

Post od kaca djuric »

Dobar dan Zarko, vidim da imate iskustva u repariranju prikolica pa bi mi puno znacio Vas savet. Sta se pokazalo kao najbolje resenje da se stiropor zalepi za prikolicu a sta preko stiropora,tapeta ili nesto drugo? i kako ste resili lepljenje stiropora u uglovima?
unapred hvala i veliki pozdrav!! Kaca.
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Ja nisam lepio stiropor u prikolici ali znam da postoje lepkovi za stiropor koji se koriste u specificnim tubama i istiskuju pistoljem ,mogu se koristiti i posle pauza (znaci nije kao pur pen odjednom)
Stiropora ima raznih tvrdoca ili dtirodura po kom moze i da se gazi sve u farbari a ja sam koristio one za fasadu i mogu da se smirglom obradjuju u razne oblike. Lepak za tu svrhu je ozbiljno dobar
lio
Korisnik
Postovi: 525
Pridružio se: 17 Mar 2011 21:49
Lokacija: Prokuplje

Post od lio »

Pur pena - nenadimajuća za lepljenje stiropora i stirodura. Nanosi se isključivo pištoljem za pur penu
Zarko Tacin
Korisnik
Postovi: 42
Pridružio se: 04 Mar 2014 22:00

Post od Zarko Tacin »

Pozdrav Kaca! Nisam lepio stiropor,vec sam lepio sundjer,pa preko sundjera sam lepio vesstacku kozu....potrosio sam skoro 30kg lepka,kojeg sam kupio u radnji gde i v.kozu...eto toliko....s obzirom na upotrebu i namenu kucice ,nisam video razog da je tapaciram necim jacim...

Elem,drugari teram kamp kucicu na registraciju,pa hocu da uzmem novu sapu za kuku posto ova malo ima lufta...nasao sam u Uradi Sam,kosta odo 1500do2000din,neka italijanska...dal to valja?!?! Ima li nesto bolje itd?! Moja kucica nema udarnu kuku,obicna je kuka tj. sapa?!
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Ma valja sigurno, sad su mi samo jasnije slike rostilja. Uz onih 30kg. lepka, mora da je bilo vrlo zanimljivo i veselo arbajtovati.
Zarko Tacin
Korisnik
Postovi: 42
Pridružio se: 04 Mar 2014 22:00

Post od Zarko Tacin »

sprinter napisao:Ma valja sigurno, sad su mi samo jasnije slike rostilja. Uz onih 30kg. lepka, mora da je bilo vrlo zanimljivo i veselo arbajtovati.
Bogami bile je zabavno kad je pala kisica pa smo morali da stavimo krov....hehehe,inace je bilo ok...rostiljamo mi i kad nismo uduvani :))

NE ozbiljno,mislim za sapu?! cena je oko 2000din al nisma smeo da uzmem danas,ima za cetvrtastu cev i za okruglu ...meni je okrugla i to je ok...al ima neke oznake po njoj ne znam sta to znaci...ova sto sam hteo da uzem je kao jaca za tezine do 1400kg,a manje ne znam ne pise...ne znam da li ima razlika u obimu te cevi tj. rude?! meni je to na selu nisma izmerio...
Odgovori