Moja matorka :-)

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

Odgovori
komplikovan
Korisnik
Postovi: 11
Pridružio se: 31 Jul 2015 23:09

Moja matorka :-)

Post od komplikovan »

Drugari, kao što rekoh u temi za predstavljanje, evo otvaram svoje ćoše u ovom delu foruma.
Moja ljubimica je prilično vremešna i malo me blam pošto ste vi ovde modernizovani, a i današnje kampike su prave pokretne kuće u odnosu na nekadašnje.
Naime, matorku je kupio deda davne '74. godine direkt iz fabrike u Skoplju, nosi oznaku T303MB i 3+1 je po strukturi ležajeva. Fino je služila nekoliko generacija nas, obišla Jadran, zavirila i u Grčku, a poslednje putovanje joj je bilo pre bombardovanja. Ima sitnih nedostataka, ali u odnosu na godište, potrudili smo se da je očuvamo.
Poželeo sam da je registrujem i protegnem joj točkove, ali trenutno gorim u paklu administracije i plašim se da će to potrajati. Pisao sam o tome u drugoj temi, pa mi je palo na pamet da bi admin mogao da prebaci te postove ovde i objedini ih. Ako ga, naravno, ne mrzi. ;)
Pokušao sam da postavim fotografije, koristim Photobucket, ali mi je izbacio upozorenje da su prevelike. Da li će Dodaj.rs automatski da radi smanjenje?
komplikovan
Korisnik
Postovi: 11
Pridružio se: 31 Jul 2015 23:09

Re: Moja matorka :-)

Post od komplikovan »

Evo i sličica. Ako ovaj put uspem...
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika

Klizna vrata viseće kuhinje su se od toplote i godina izvitoperila i ispala iz ležišta pa sam u fazi osmišljavanja novog rešenja. Trenutno izgleda ovako
Slika
Mislio sam da ovaj mališa neće hteti da se pokrene obzirom da 15ak godina nije radio, ali nakon samo dva sata od uključivanja
Slika

Bilo je malo i bojadisanja, ulepšavanja, provetranja predšatora...
Slika
Slika
Slika
Slika

Ako ne sme ovoliko fotografija po postu, spreman sam da podnesem gnev admina. :mrgreen:
Odgovori