molba vlasnicima kamp prikolica

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

Odgovori
zoranGROS
Korisnik
Postovi: 95
Pridružio se: 27 Mar 2009 22:09

Post od zoranGROS »

Super radi satnica tacno vreme na forumu, da dodam i ja moje iskustvo .
Ziveo sam od poslova sa kamionima i autobusom ,a nakon tih poslova 12 godina trgovina i ugostiteljstvo , sada me polako hvata nostalgija za putovanjem i ne osecam nikakvu teskocu na putu . Kamper ideja mi je dosla na pamet pre dve godine , mislim da se radilo o nekom malom clanku a onda kao virus polako me zaokupljalo to interesovanje .Skoro da se desio prelomni trenutak kad sam konstatovao cene kampera kod nas kod nemca kod gde god, ina kraju kao FLES naletim na malu reportazu firme brusner kako oni sastavljaju kamper nadogradnju potpuno podudaran materijal kao i kod kamp prikolica. To je definitivno bila moja sansa koja je imala dve dobre osobine :1. kupovina prikolice (jeftinija ) 2. kupovina kombija (razliciti periodi , kako kad se skupi para)
Znaci na etape.
Tako sam poceo da pravim razliku izmedju prikolica -enterijera 90" i 2000. godine razlicite duzine i moje potrebe
Kljucni momenat je kad sam cirkularom isekao prednji deo prikolice , za to sam skupljao kuraz 5 dana .
Kako nisam imao srece da zavrsim u leto , eto docekah zimu i jedva cekam negde da se otisnem do sad su to bila tri putovanja koje sam opisao kako tako , a u ponedeljak i cetvrto jos bolje isplanirano i opremljeno, pocinje tura po snegu na svakih 15 dana nadam se !
nemojte zameriti ako sam opsiran .
marta
Korisnik
Postovi: 189
Pridružio se: 22 Nov 2007 21:37

Post od marta »

Napraviti kampera, i da izgleda kako izgleda, za mene je pravo cudo. Verujem da je to posebno zadovoljstvo narocito iz perspektive nas ne previse tehnicki pismenih. U svakom slucaju svaka cast.
zoranGROS
Korisnik
Postovi: 95
Pridružio se: 27 Mar 2009 22:09

Post od zoranGROS »

Hvala ! da znate kao sam gutao clanke o putovanjima svaki put kad sam umoran dosao kuci, upijao svaki zrak sunca sa slike i putopisa slovenaca i citao po 50. put clanak kamperom po evropi (1-2-3-4) na be 92 blogu.
Zato mi je drago da neki novi zaljubljenici imaju gde da procitaju i vide primere , za one kojima samo mrva nekog "ludila" treba da krenu!
nidacon
Korisnik
Postovi: 84
Pridružio se: 23 Maj 2011 00:07

Post od nidacon »

Ja sam prvo video tvoj opis na slovenackom forumu i odusevio se sto je to uradio nas covek iz BGD A.
Citam sve ovo o putovanjima, mislim domacim(srbija) i cini mi se da niko nije pomenuo Djerdapsku klisuru, to je jako lepa tura, posebno leti.
Samo da se nastavi ovo pisanje na forumu, vidim da ima vise istomisljenika nego sto sam mislio do sada.
peraseljak
Korisnik
Postovi: 15
Pridružio se: 14 Nov 2009 23:33

Post od peraseljak »

Djerdap mi je u planu za maj.Naime tada jena Karatasu planiran skup bivsih brigadira,ucesnoka Omladinske radne Akcije "Djerdap".
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Tamo se odrzava nesto sto se zove ZLATNA BUCKA treba te termine ispratiti kazu da se desava negde od Golubca do Tekije to je desavanje sa programom, dolazi puno brodica i traje par dana sa pripremom ribljih specijaliteta prava stvar za gurmane . Sigurno je nesta sto cu ispratiti sledece godine !
pecaros021
Korisnik
Postovi: 103
Pridružio se: 23 Avg 2009 19:49

Post od pecaros021 »

i ja sam hteo da odem nizvodno pre par godina dva drugara su posetili neki tomin kamp masto se zove brnjice nizvodnije od srebrnog jezera oko 30km kažu da je mnogo lepo o tome sam malo gledao na netu vredi obići.............
rođen da peca osuđen da radi
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

ima li snega kod vas
pecaros021
Korisnik
Postovi: 103
Pridružio se: 23 Avg 2009 19:49

Post od pecaros021 »

ne da ima nego možeš ga izvoziti i sada još pada
rođen da peca osuđen da radi
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

gledam do malocas duvala je kosava na savi sa - ubija , sad je krenuo sneg stade vetar , jos ce da se desi i idila
Pecaros predpostavljam da imas neki trijunf ulov sto ne nabacis tu temu da ti pokazem i ja nesta ,ovako mi neprijatno da" vredjam"
pecaros021
Korisnik
Postovi: 103
Pridružio se: 23 Avg 2009 19:49

Post od pecaros021 »

nepecam velike one me neće mahom sitnije i letos u beloj crkvi u kampu vračevgaj posle dva pecanja smudja na dunavu jelo nas 18.
rođen da peca osuđen da radi
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

OVO JE NAJBOLJI KULINARSKI POKAZIVAC KILOGRAMA, ja nisam castio toliko dustvo ali imam jedan mali splavic iza glavnog objekta i neki put tu malo odmorim na lezaju , kako je bilo dosadno bacim dva stapa da blejacim u nesta IIIIIIIIIII i kad je dasa drmno do patosa , posle par minuta pomogla mi sankerica sa meredovom iz treceg puta . Izraz lica i dasa su na slici pa ti vidi OVO JE BILO LEZECI

http://img40.imageshack.us/img40/4215/s5032765.jpg
pecaros021
Korisnik
Postovi: 103
Pridružio se: 23 Avg 2009 19:49

Post od pecaros021 »

svaka čast takvog nisam uživo ni vido a ne upecao a u kampu nas 18. smažalo 11 smuđa
rođen da peca osuđen da radi
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Da budem iskren nisam ni ja do tada , i ako je na Savi pre 4 godine u rasponu od mesec dan ko je god bacio stap na sarana ulovio. Prvo su isli kilasi , sledece nedelje od 3-5 kg i tako nakon mesec dana kao da je neko nozem presekao 2. godine do ovog proleca . Kakav je to egzodus i kakve su to migracije ko zna ?
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Za Peru, koje godine si bio na akciji na Đerdapu , sa kojom brigadom i koja smena?

Bio sam više puta u Moroviću, tamo je sjajno, naročito leti, ceo kompleks je u šumi, prilaz uz reku je super, tako da je za preporuku. Ima veliku površinu, što je možda interesantno kao jedna od mogućih lokacija za okupljanje kampera.

Vojvodina ima puno malih jezera, na kojima nema gužve,i može da se provede lep vikend.

Zanimljivo je otići na Sotsko jezero, pa potom posetiti Šid i stalnu postavku slika Save Šumanovića, kao i njegovu rodnu kuću, otići na Bosut, pa završiti u Moroviću.

Lepo je i Borkovačko jezero u okolini Rume. Fruška Gora, kao Srpska Sveta Gora sa svojih sijaset manastira uz nezaobilazan silazak u Sremske Karlovce, Petrovaradin i Novi Sad.

Zaista ima puno toga da se vidi, ja sam uvek nalazio dobra mesta za prenoćište, napr. u Sremskim Karlovcima prespavam na parkingu hotela koji se na nalazi na samoj na obali Dunava i zove se DUNAV. Nikakvih problema nisam imao.
Odgovori