Uvoz polovnih kamp prikolica

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Nas sugradjanin i srpski zet nemac, Stefan Moeres, koji je vlasnik turisticke agencije u Beogradu, otvorio je novi biznis. Po narudzbini uvozi kamp prikolice iz Nemacke. Evo prilike da se sve dogovorite u Beogradu, pogledate na internetu ponudu i dobijete prikolicu na kucnu adresu.
Posto su nam ukinute vize nista lakse nego da ugradite kuku na svoj automobil zakacite prikolicu i otisnete se na davno zeljene destinacije.
Ko ima energije, volje i novca moze da kupi polovan kombi i prepakuje ga u kamper, kao nas Zoran koji nam je dao veoma efektan primer.
Svi zainteresovani za kupovinu kamp prikolice mogu se obratiti Stefanu na 062-333966 ili na mejl moeres@arcor.de
Nadam se da ce se na ovaj nacin nas kamperski pokret znatno prosiriti i ojacati.
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Izgleda da se polako pomeraju stvari naravno na bolje , danas na putu izmedju Kraljeva i Cacka video sam puno placeva sa kolima cak i jedan sa izlozenih 8 prikolica . Na prvi pogled iz uvoza starije oko devedesetih, takodje sam primetio servis u kome se desilo oko5 kampera starijih, da li su uvoz ili sta , svakako sve cesca pojava na nasim putevima .
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Taj plac funkcionise odavno. Dobro je da su se pokrenuli i prikolicari. Mislim da ce za par godina da nas stave u mali dzep. Cene polovnih , dobrih prikolica su od 2-5000 Eur zavisno od godista i dostupne su siroj populaciji. Samo bi ljudi trebalo da obrate paznju da kupuju kvalitetnije zimske, jer su upotrebljive cele godine. Mogu se i u jesen ulogoriti u nekom ski centru i kolima ici u smenama. Za dz.
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Provalili nasi gradjevinari da su dobre za njihove potrebe po terenu ,pa ih skoro svugde mozes videti, od kopaonika kod Jugobanke do cuvarskih kucica na placevima.
Isto sam gledao neku reportazu gde je zabranjena vikendica gradnja postavljaju te kucice, valjda je to po zakonu dozvoljeno, ima ig na stotine oko jezera pored Soko banje.
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Ima jos bolja fora od kamp prikolica. MOBILNE KUCE. Napravio sam okvirni projekat proizvodnje mobilnih kuca na bazi sasija na jednoj osovini koje se ne registruju i za koje ne trebaju dozvole. Tockovi im omogucavaju pomeranje do 5 km.h i status da nisu objekti za koji trebaju dozvole. Idealne su za dopunu u kampovima za putnike u automobilima koji zele jeftin smestaj i koji im je uz put. Kao oni moteli uz americke autoputeve gde stanes kolima uz sama vrata, prespavas i vozis dalje. Ceo projekat je trebalo da se finansira iz Francuske radi izvoza ali je sve zastalo zbog krize.
Korisnikov avatar
liiiman
Korisnik
Postovi: 536
Pridružio se: 10 Maj 2010 11:38

Post od liiiman »

Pozdrav svim ljubiteljima kampovanja. Posle duze pauze resio sam da se vratim u kamperski raj. Prvi korak mi je nabavka kamp prikolice. Na zalost, ponuda polovnih prikolica kod nas je jako skromna. Razmisljam da uvezem kamp prikolicu iz Slovenije i interesuje me sta od dokumentacije moram imati da bih obavio uvoz prikolice. Naravno, ako neko od vas zna gde bih mogao nabaviti pristojnu prikolicu u Srbiji, molio bih ga za vise informacija.
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

nesto od ponude ima i na nasem sajtu -oglasi pogledaj http://www.campingclubbelgrade.org/oglasi.php a i nas Admin je postavio neke kontakte , sem toga sam na putu za Kraljevo pred Cacak s leve strane video ponudu od 20 komada , a ispred Kraljeva 7-8 kamper vozila pa sad polako ovo je dovoljo za 10 dana nad kompjuterom istrazivanja taman do leta . Srecno pozdrav
Poslednja izmena od groskamper u 10 Maj 2010 13:06, izmenjeno 1 put ukupno.
Leca
Korisnik
Postovi: 27
Pridružio se: 13 Apr 2011 13:22

Post od Leca »

Uvezao sam skoro kamp prikolicu iz Nemacke, pa ako nekog interesuje procedura, slobodno pitajte, imate slike na temi nedoumica.
Leca
Korisnik
Postovi: 27
Pridružio se: 13 Apr 2011 13:22

Post od Leca »

A sto se tice ovog Srpskog zeta, zvao sam ga dvadeset puta i nijednom nisam uspeo da ga dobijem.
pecaros021
Korisnik
Postovi: 103
Pridružio se: 23 Avg 2009 19:49

Post od pecaros021 »

beži od njega nezna šta da traži ko da prodaje zlato
rođen da peca osuđen da radi
stoma
Novi korisnik
Postovi: 3
Pridružio se: 18 Maj 2011 18:56

Post od stoma »

Kupio sam u Nemackoj kamp prikolicu Tabbert i na placu mi je kod prijatelja.Da li neko zna sta je potrebno da uradim da bih je uvezao i platio sve potrebne poreze i da li je moguce to odraditi samo sa papirima o kupoprodaji i saobracajnom dozvolom bez dovozenja prikolice u Srbiju jer sam mislio da samo na leto nastavim planirano putovanje po Evropi ali sa trecom tablicom legalno.Ako neko zna unapred zahvalan.
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Leca napisao:Uvezao sam skoro kamp prikolicu iz Nemacke, pa ako nekog interesuje procedura, slobodno pitajte, imate slike na temi nedoumica.
pogledaj sta je napisao nas clan on je taj posao zavrsio pre mesec dana
NEMAJ DILEMU MORA DA PRODJE KROZ CARINU sta si ocekivao da napisemo ?
Odgovori