Pomoć iskusnih

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

Odgovori
pecaros019
Korisnik
Postovi: 6
Pridružio se: 13 Jun 2014 10:25

Post od pecaros019 »

Jesam druže, slika se nalazi na my uploads, ne znam kako da postavim link
Poslednja izmena od pecaros019 u 14 Jun 2014 07:54, izmenjeno 1 put ukupno.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Postupak ubacivanja slika na Forum

Klikneš na upload slika, zatim klikneš na choose file, odabereš sliku sa svok računara i klikneš open, s desene strane dugmeta "choose file" pokazaće se broj sa nastavkom jmbg., zatim klikni na strelicu uz padajući meni i odaberi veličinu slike ( preporučujem 640x480), zatim klikni da dugme potvrda. Sačekaj da se obradi slika. Kada se pojavi result sa slikom, klikni levim klikom na prozor uz image. tekst poplavi. Klikni desnim klikom i odaberi copy i idi na deo odgovor, tu klikni paste, zatim potvrdi i gotovo.

Pozdrav i dobro došao na Forum
pecaros019
Korisnik
Postovi: 6
Pridružio se: 13 Jun 2014 10:25

Post od pecaros019 »

To bi trebalo da je ovo:
Slika
pecaros019
Korisnik
Postovi: 6
Pridružio se: 13 Jun 2014 10:25

Post od pecaros019 »

Hvala Sprinter, bolje vas našao
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Koliko pamtim modele prikolica, ovo nije Adria.

Po tekstu radi se o italijanskoj prikolici. U suštini, nevažno koje je marke prikolica, važno je da se ti udobno i prijatno osećaš u njoj.
Poslednja izmena od sprinter u 14 Jun 2014 10:23, izmenjeno 1 put ukupno.
pecaros019
Korisnik
Postovi: 6
Pridružio se: 13 Jun 2014 10:25

Post od pecaros019 »

He, he toliko se dobro osećam da sam urlikao zajedno sa šakalima kada sam kampovao.
Prikolče mi je dugo bila želja. Na obali Dunava. Nema struje, nema vode. Al su živci na normali...
Problem mi je npr što mi je zadnji prozor puknut, a ne znam za koji tip da tražim. Doduše staklo je sa unutrašnje strane ravno, tako da pretpostavljam da može od više tipova prikolica. Samo što nemam baš nikakvog iskustva, pa problemi. Pročitao sam, mislim kompletan forum, i naišao na puno divnih ideja. Zahvaljujem svim dobrim ljudima dobre volje
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Prozor se uzima po dimenzijama. Proizvođač prikolica uglavnom napravi zidove prikolice, sve ostalo kupuje od dobavljača.
Tvoja prikolica je nešto starija, tako da treba da vodiš računa o tome, ništa više. Proveri falc, kako se prozor kači na alu lajsnu na spoljašnjem zidu, kedere, bravice i držače nivoa otvorenosti prozora. To što je unutra ravna ploča znači da je prikolica zimska i da ima duplo staklo.
Mislim da u okolini Kraljeva, na ibarskoj magistrali, ima više otpada sa rashodovanim prikolicama, a ako ti neko ide u Mađarsku, neka ti pogleda i tamo.
Prošunjaj malo po Forumu, na više mesta je pisano o tome.
Korisnikov avatar
modelmm
Korisnik
Postovi: 22
Pridružio se: 01 Jul 2011 22:27

Post od modelmm »

Čestitam za kupovinu prikolice,
što se tiče prozora daj stavi sliku i napiši mere pa da lakše tražimo

l.p.
Korisnikov avatar
javasluk
Korisnik
Postovi: 11
Pridružio se: 11 Dec 2012 23:33
Lokacija: Osijek

Post od javasluk »

Kolika je širina vrata kamp-prikolice? (50, 55 ili koliko cm?)
Dinamo Vinkovci
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Minimum 50 cm a sada je trend na novim vozilima i 60 cm. Pogledaj modele na sajtovima velikih proizvodjaca gde imas i tehnicke informacije. Ako ti sta treba od delova, vrata i slicno javi se. Pozdrav
Korisnikov avatar
javasluk
Korisnik
Postovi: 11
Pridružio se: 11 Dec 2012 23:33
Lokacija: Osijek

Post od javasluk »

admin napisao:Minimum 50 cm a sada je trend na novim vozilima i 60 cm. Pogledaj modele na sajtovima velikih proizvodjaca gde imas i tehnicke informacije. Ako ti sta treba od delova, vrata i slicno javi se. Pozdrav
Ma nema taj podatak. Barem ne u ovim komercijalnim prilozima. Možda negdje gdje je dostupna tehnička dokoumentacija.
Dinamo Vinkovci
Odgovori