Vadjenje frizidera (model Chateau)

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

Odgovori
chateau_83
Novi korisnik
Postovi: 4
Pridružio se: 28 Apr 2011 10:34

Post od chateau_83 »

U dogovoru sa clanom CCB Rajom, a u nadi da ce jos nekom, osim meni, koristiti postujem prepisku ...

Raja:
Sto se tice frizidera, imao sam problem nisam mogao da ga upalim na plin, a i kad bih ga sa mukom upalio slabo je hladio, mali je plamen bio. Problem sam resio tako sto sam frizider izbacio napolje, povezao ga sa plinskom bocom i onda trazio resenje. Prva pomisao je da upaljac nije dobar, cistio sam ga, probao ali opet isto. Zati sam skinuo cev koja povezuje termostat sa gorionikom, pomocu sale za kocnicu bicikla je procistio, izaslo neko djubre i od tada frizider radi. Pazi ako ovo radis na spoju gorionika i cevi se nalazi jedna dizna, u obliku sesirica, mislim da je neko postavio slike na forumu camping cluba belgrade, da ti ne ispadne ili da je ne izgubis.

skinuo sam prvo one stitove sa leve i desne strane kuhinje, pa zatim skinuo ona tri gorionika zajedno sa sudoperom (odvojio ga kompletno) a frozider su sa strane drzala 4 srafa 2 sa jedne , 2 sa druge stane, a usrafljeni su u onoj drvenoj lajsni sat se spusta vertikslmo do poda, odvojo dovod plina i struju izvuko ga napolje

Sa desne strane se nalazi fijoka, pa nju moras najpre da izvuces pa onda dolazis do srafa.

Slika

Ja za nekoliko dana krecem sa izvlacenjem frizidera i potrudicu se da snimim postupak izvlacenja i dokumentujem ovdje.

Hvala Raju na savjetima!
Sinbad
Korisnik
Postovi: 375
Pridružio se: 06 Avg 2012 22:59
Lokacija: NS

Post od Sinbad »

I opet nista od informacija... Sta bi sa tim friziderom?
Kad se mora, nije teško.
Odgovori