Oprema za prikolice

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

necca
Korisnik
Postovi: 6
Pridružio se: 13 Avg 2012 09:06
Lokacija: Zemun

Post od necca »

Hvala najlepše na odgovorima. Sve je jasno kao dan. Recite mi još samo, kako frižider nikad nije radio na plin ima li nešto što bih trebao da znam ili da proverim pre nego ga probam na plin. Koliko sam video u prikolici kada povežem bocu na instalaciju trebalo bi da otvorim glavni ventil za dovod plina ispod sudopere a prekidač prebacim u neutralni položaj, tj. na sredinu. Jel treba još nešto ili frižider počinje da radi istog momenta.
necca
Korisnik
Postovi: 6
Pridružio se: 13 Avg 2012 09:06
Lokacija: Zemun

Post od necca »

Ja se stvarno izvinjavam što vas zatrpavam ovakvim pitanjima ali smatram da ste iskusniji od mene što se ovoga tiče a i jednostavno volim da, kada sam već dao pare, sve funkcioniše kako treba. Možda sve ovo neću ni koristiti jer mi je ostalo dosta opreme iz šatorskog perioda tako da imam mali frižider sa kompresorom i moju izmišljotinu za grejanje vode i pranje i tuširanje bez potrebe za strujom i akumulatorima ( samo fizikalija), ali jednostavno volim da radi i taj u prikolici.

Recite mi molim vas, ako neko zna ima li negde u srbiji da se nađe originalno (polovno) prednje staklo ( pleksiglas ) za gore pomenutu adriju jer mi je na prikolici napuklo.
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

063/256483 Glisa Adrija -Beogead
BOSS
Korisnik
Postovi: 243
Pridružio se: 15 Jul 2012 13:27

Post od BOSS »

Frizider ima "piezo upaljac"! Nadji nekog ko ima pojma da ti na licu mesta pokaze kako se radi. Tvoj frizider neradi automatski na gas kao neki novi modeli.
Takodje nemoj ocekivati da hladi kao frizider sa kompresorom, pogotovo kada su vece vrucine. Staklo? Mozda ce se neko javiti ko ima ili moze da ti pomogne.

Pozz..................
necca
Korisnik
Postovi: 6
Pridružio se: 13 Avg 2012 09:06
Lokacija: Zemun

Post od necca »

Hvala



Pozdrav svima
Ivan prikolica
Korisnik
Postovi: 43
Pridružio se: 01 Jun 2011 14:59

Post od Ivan prikolica »

Prozori za prikolice raznih velicina
Lutajuci internetom naleteo sam na ovaj oglas... I sam sam imao istih problema, koje sam nekako resio. Elem Madjarska i nije tako daleko.
http://www.hasznaltauto.hu/lakokocsi/eg ... ak-5103075
Odgovori