DODATNA OPREMA

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

Odgovori
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Pronasao sam dodatnu opremu za korisnike kamp prikolica , radi se o spojleru na vozilu :

http://www.limundo.com/kupovina/Sportsk ... CE/2919972
RDZORAN
Korisnik
Postovi: 64
Pridružio se: 03 Feb 2013 16:30
Lokacija: Knjaževac

Post od RDZORAN »

Ako nekom treba pomoćni retrovizori, neka licitira
http://www.limundo.com/kupovina/Auto-i- ... i/13706385
Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 770
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Post od Jader »

RDZORAN napisao:Ako nekom treba pomoćni retrovizori, neka licitira
http://www.limundo.com/kupovina/Auto-i- ... i/13706385
svaka čast... ja sam svojevremeno kupio iste ovakve i zadovoljan sam. Jedino na šta treba obratiti pažnju: mesta gde se kače gumeni zatezači...pogledajte da li imate dovoljno prostora između "tela" retrovizora i ogledala pošto plastična zakačka dodatnog retrovizora zazima dobar deo prostora između stakla i "tela" retrovizora
RDZORAN
Korisnik
Postovi: 64
Pridružio se: 03 Feb 2013 16:30
Lokacija: Knjaževac

Post od RDZORAN »

Nisu moji, samo sam slučajno naleteo na ovu aukciju
Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 770
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Post od Jader »

RDZORAN napisao:Nisu moji, samo sam slučajno naleteo na ovu aukciju
Znam da nisu tvoji, hteo sam da kažem: "svaka čast što si informaciju podelio s ostalima" :-)
Korisnikov avatar
podlugovi
Korisnik
Postovi: 21
Pridružio se: 12 Nov 2013 09:53
Lokacija: Cacak
Kontakt:

Post od podlugovi »

Gdje se mogu kupiti dodatni retrovizori za vucu kamp prikolice?
Koji bi bili najbolji ,dali oni koji se kace na blatobran ili na retrovizor?
Vucno auto je Golf 4!!!!
Korisnikov avatar
Dragan
Korisnik
Postovi: 482
Pridružio se: 06 Mar 2012 13:00
Lokacija: Pirot

Post od Dragan »

Ponekad se nadju u prodavnicama auto delova. Po meni su bolji oni koji se kace na krilo ali su oni za retrovizore prakticniji pa takve i koristim. Ako ne nadjes ja imam i rezervne, univerzalne, pa se javi.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Često ih ima na Limundu ili Kupindu, kao i na kupujem prodajem
Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 770
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Post od Jader »

podlugovi napisao:Gdje se mogu kupiti dodatni retrovizori za vucu kamp prikolice?
Koji bi bili najbolji ,dali oni koji se kace na blatobran ili na retrovizor?
Vucno auto je Golf 4!!!!
Najbolje naruči od nekog ko ide često na zapad (Holandija, Nemačka, Austrija). Izbegavaj one što se kače napred na blatobran/haubu jer ih u velikom broju slučajeva zaklanja A stub, motor im prenosi vibracije i udaljeni su oko 2 metra od očiju što nije zanemarljivo. Pored svega toga su kabasti, zauzimaju dosta mesta. Ja sam preko oglasa kupio retrovizore koji se pomoću gumenih traka pričvršćuju za postojeće, brzo se stavljaju i skidaju, ne vibriraju mnogo.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

I ne libi se da uzmeš samo jedan, levi
Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 770
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Post od Jader »

sprinter napisao:I ne libi se da uzmeš samo jedan, levi
Imati samo levi je više nužno zlo... za ozbiljan put treba imati oba. O prestrojavanju u gradskim uslovima i preticanju na autoptu (povratak u desnu, voznu, traku) da ne pričam.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Stariji vozači se sećaju, nekada su automobili imali samo jedan retrovizor, levi, desni je naknadno montiran, uglavnom iz estetskih razloga. I sad, kod nekih proizvođača automobila levi retrovizor je veći od desnog.
Apsolutno se slažem da je bolje imati oba produžena retrovizora, tu nema dileme, ali stvar je prakse. Levi produženi retrovizor je zaista obavezan i nužan.
Ali, ako čovek ne može da nađe dva, neka montira jedan, levi, i neka vozi dok ne nađe drugi. Vozio sam par godina prikolicu samo sa jednim retovizorom, prešao dosta km, i nikakav incident nisam napravio. Kao što kažem, samo je stvar prakse, napr. vrlo malog i kratkog vrdanja volanom da bi se ose vozila i prikolice izmenile i kraj prikolice pomerio levo-desno, kako ti želiš, i time ostvario vidik koji ti treba, važno je da imaš fabrički desni retrovizor, a njega sada imaju svi auti. I dosta toga zavisi od toga koja je prikolica a koji je vučni auto, koja mu je širina, visina , koliki su mu retrovizori i sl.

PS: Vanredno stanje, pa se napisah
Odgovori