Legalizacija kamp prikolice

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

Odgovori
Shlay
Korisnik
Postovi: 6
Pridružio se: 22 Jul 2011 11:59

Post od Shlay »

U nekom od prethodnih postova sam procitao da postoji mogucnost legalizovanja kamp prikolica bez papira? Neka overa u sudu sa dva svedoka i odlazak u AMSS da uzmu tehnicke podatke.
Da li je to izvodljivo?
Posedujem staru Tabertt WindLL (najmanji model 380TN) prikolicu bez ikakvih papira (u odlicnom stanju). To mi do sad nije predstavljalo problem jer sam na kompavanje isao na obliznji Dunav. Ali sad se nesto razmisljam da odem negde drugde pa mi je to sad problem.

Ima li resenja?
Shlay
Korisnik
Postovi: 6
Pridružio se: 22 Jul 2011 11:59

Post od Shlay »

Jeste da je tema starija ali da je dopunim sa svezim informacijama.
Raspitivao sam se u vezi registracije i uvek sam dobijao odgovor da bez papira nema nista. Ali, pre par dana, prijatelj koji radi u MUP-u, mi je javio da ce se izgleda nesto promeniti. Posto se desilo da u Srbiji ima ogroman broj raznih prikolica (ne samo kamperskih) koje ne mogu da se registruju jer vlasnici nemaju papire, ponovo ce uvesti "legalizaciju" prikolica uz pomoc svedoka na sudu, odlaskom u AMSS i na tehnicki pregled. Kad ce ovo stupiti na snagu u koliko ce tacno kostati jos uvek ne zna, ali cim krene javicu ovde.
okcilijus@gmail.com
Novi korisnik
Postovi: 1
Pridružio se: 30 Avg 2012 15:14

Post od okcilijus@gmail.com »

AKO TO BUDE TACNO,BOG TE VESELIO.IMAS CAST OD MENE.JA SAM DO SAD TRI "ENGLESKINJE" PRODAO ZBOG PAPIRA I LEGA;IZACIJE.
Odgovori