Pomoc oko odabira prikolice 2

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

Sinbad
Korisnik
Postovi: 375
Pridružio se: 06 Avg 2012 22:59
Lokacija: NS

Post od Sinbad »

Cestitam na kupovini. Ako nije tajna gde si kupio prikolicu, od koga , po kojoj ceni? Koje godiste? Jesi li je uzeo u Srbiji ili uvezao? Sta ima od opreme?
Poslednja izmena od Sinbad u 24 Feb 2013 21:57, izmenjeno 1 put ukupno.
Kad se mora, nije teško.
Korisnikov avatar
liiiman
Korisnik
Postovi: 536
Pridružio se: 10 Maj 2010 11:38

Post od liiiman »

Bravo majstore, čestitke za prikolicu. Vidimo se na druženju! Jedva čekamo nove putopise.
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

zelim svu srecu
Korisnikov avatar
DusanHY
Korisnik
Postovi: 513
Pridružio se: 05 Maj 2011 10:31
Lokacija: Zemun

Post od DusanHY »

Jader,
pridružujem se čestitkama, i nadam se skorom viđenju.
Korisnikov avatar
Dragan
Korisnik
Postovi: 482
Pridružio se: 06 Mar 2012 13:00
Lokacija: Pirot

Post od Dragan »

Jader,
dobro nam dosao u drustvo. Nadsam se da ces sa zadovoljstvom dugo koristiti prikolicu. Posebno mi je drago sto polako na sajtu raste broj kampera sa prikolicama.
PS ove prepiske treba voditi pod "Razno- komentari". Za neko vreme komentare sa egzatnim podacima iz ove teme cu premestiti u postojecu temu a ovu temu obrisati.
Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 770
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Post od Jader »

Sinbad napisao:Cestitam na kupovini. Ako nije tajna gde si kupio prikolicu, od koga , po kojoj ceni? Koje godiste? Jesi li je uzeo u Srbiji ili uvezao? Sta ima od opreme?
Kupio sam je u Srbiji, a ovde je od prvog dana, ima i račun iz 1991 :). Od opreme ima predšator, grejalicu, frižider/šporet, lavabo s tušem, ugrađen hemijski WC koji se prazni spolja i rezervoar za vodu 40 l. Imao sam nevolju da mi u vožnji odleteo poklopac šibera jer ga nisam dobro zatvorio pa sam u proceduri nabavke novog.
driver57s
Korisnik
Postovi: 414
Pridružio se: 12 Maj 2011 00:22

Post od driver57s »

cestitam na kupovini, ako je to prikolica iz sombora, preduhitrio si me, to je dobar adrijin model sa dva odvojena stola (nocu kreveti) konforna i lagana za vucu. za njih nije problem naci delove jer ako nema goran sa nbgd slovenija je na 6,5h voznje od bgd, a ima ih kod nas dosta ne registrovanih za delove.
bitno je da je zimsko-letnja varijanta zbog izolacije (dupli prozori....) da se do snega moze koristiti, a i keti je prijatnije spavati
zelim ti puno lepih destinacija da obidjes sa njom, pa na sledecem okupljanju da da se upoznamo i "zalijemo"
Sinbad
Korisnik
Postovi: 375
Pridružio se: 06 Avg 2012 22:59
Lokacija: NS

Post od Sinbad »

Cini mi se da je prikolica VRH! Ne rece nam gde si nasao prikolicu? Na oglasu nekom, ili? Gde si je kupio (u kom mestu) :) , koliko je kostala, jel potrebno da se sredjuje nesto na njoj?

Poklopac krova, nov, u Ardiji u Beogradu kosta oko 100€. Ali ne samo poklopac, nego komplet siber sa sve delom koji se ugradjuje u krov. Polovan bi morao biti bar upola cene.
Poslednja izmena od Sinbad u 28 Feb 2013 22:17, izmenjeno 1 put ukupno.
Kad se mora, nije teško.
Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 770
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Post od Jader »

Sinbad napisao:Cini mi se da je prikolica VRH! Ne rece nam gde si nasao prikolicu? Na oglasu nekom, ili? Gde si je kupio (u kom mestu) :) , koliko je kostala, jel potrebno da se sredjuje nesto na njoj?

Poklopac krova, nov, u Ardiji u Beogradu kosta oko 100€. Ali ne samo poklopac, nego komplet siber sa sve delom koji se ugradjuje u krov. Polovan bi morao biti bar upola cene.
Nasao sam je na oglasu, kod Sombora je kupljena. Trazio sam je .. trazio od proslog leta (tad sam i postavio ovu temu) i kad se pojavila brzo sam reagovao (na zalost driver57). Placena je oko 2600 EUR kad se uračuna registracija, šiber sam našao nov u SLO za 55 EUR, ali da ne bi čekao, kupio sam polovan od Sprintera (malo je korišćen jer je on stavio turbovent).

Bila je garažirana duže vreme, unutra u odličnom stanju. Ljudi od kojih sam je kupio su pravi domaćini i odmah sam video kakav odnos imaju prema kući i tehnici. Predšator nisam otvarao, ali deluje kao nov. Naravno, ne treba očekivati čuda od prikolice stare preko 20 godina, zamor materijala često odradi svoje iako se ne koristi. J

Ostalo je da sredim neke sitnice (treba da testiram grejalicu, gume da zamenim iz predostrožnosti) ostalo sve funkcioniše.

Nadam se skorom viđanju na kamperskim skupovima :-).
Sinbad
Korisnik
Postovi: 375
Pridružio se: 06 Avg 2012 22:59
Lokacija: NS

Post od Sinbad »

Bas mi je drago da si zadovoljan. Ako je prikolica dobra, onda to uopste nije puno para.
Poslednja izmena od Sinbad u 01 Mar 2013 02:57, izmenjeno 1 put ukupno.
Kad se mora, nije teško.
Sinbad
Korisnik
Postovi: 375
Pridružio se: 06 Avg 2012 22:59
Lokacija: NS

Post od Sinbad »

Kad se mora, nije teško.
Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 770
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Post od Jader »

Bas tako :-)
Sinbad
Korisnik
Postovi: 375
Pridružio se: 06 Avg 2012 22:59
Lokacija: NS

Post od Sinbad »

Auuuuu... DOBRA!
Kad se mora, nije teško.
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

moze li ovo da se registruje legalno kategorise

Slika
Korisnikov avatar
Dragan
Korisnik
Postovi: 482
Pridružio se: 06 Mar 2012 13:00
Lokacija: Pirot

Post od Dragan »

Verovatno moze u inostranstvu a kod nas samo ako se obezbede svi potrebni papiri koje su nasi "strucnjaci" predvideli. (Nemoguca misija).
Odgovori