Registrovana :D

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

komplikovan
Korisnik
Postovi: 11
Pridružio se: 31 Jul 2015 23:09

Re: Registrovana :D

Post od komplikovan »

Hvala, Dušane, pokušaću.
Mada, koliko sam razumeo, ja ne mogu to privatno da nabavim. Hoću da kažem, mora da postoji komunikacija proizvođača (ili tog nekog pribavljača dokumentacije) i države, pa oni tek na osnovu te sitne knjige koja bi im bila poslata izdaju to Uverenje ili Akt o saobraznosti.
Ma grozno šta su napravili, stvarno nemam reči. :cry:
Korisnikov avatar
DusanHY
Korisnik
Postovi: 513
Pridružio se: 05 Maj 2011 10:31
Lokacija: Zemun

Re: Registrovana :D

Post od DusanHY »

Vidi firma AM Cert se sertifikovana od strane agencije da izdaje akt o saobraznosti kao i da vrši pregled vozla na osnovu koga agencija daje rešenje odnosno uverenje. Ukoliko AM Cert može od proizvođača da dobavi dokumentaciju, onda može da izda i sertifikat odnosno akt o saobraznosti.
Kamp prikolice kao i sami kamperi nisu masovna ciljna grupa tako da o većini proizvođača ne postoji dokumentacija u Agenciji ili AMSS, zato i služe ove agencije koje koriste validne baze stranih proizvođača i na taj način olakšavaju posao Agenciji za bezbednost saobraćaja.
Korisnikov avatar
DusanHY
Korisnik
Postovi: 513
Pridružio se: 05 Maj 2011 10:31
Lokacija: Zemun

Re: Registrovana :D

Post od DusanHY »

@Komplikovan
U subotu u Zasavici na proslavi kluba bili su prisutni i predstavnici Agencije za bezbednost saobraćaja, pa sam ih pitao i za tvoj slučaj. Rekli su mi da su prikupili svu dokumentaciju za Tresku i da će za nekih 10-ak dana objaviti na sajtu. Ukoliko ne bude, videćemo da adminom koji ima njihove mail adrese da im se pošalje jedan mail.
Držimo ti palčeve.
Pozz
komplikovan
Korisnik
Postovi: 11
Pridružio se: 31 Jul 2015 23:09

Re: Registrovana :D

Post od komplikovan »

Dušane, hvala puno na pomoći!!! Tako su i meni rekli u Agenciji kada sam ih zvao telefonom, ali pošto su mi rekli bukvalno - pratite naš sajt, sutra će već možda biti postavljena informacija - pomislio sam da će to biti malo sutra i da je to jedna od osmišljenih rečenica. :D
I sad uđoh da pogledam broj telefona one agencije koju ste mi prepočili da kontaktiram i videh ovu vašu poruku. Obradovali ste me.
Izveštavaću vas o napretku.
komplikovan
Korisnik
Postovi: 11
Pridružio se: 31 Jul 2015 23:09

Re: Registrovana :D

Post od komplikovan »

Drugari, novosti iz Agencije :thumbup:
http://www.abs.gov.rs/repo/vesti/files/ ... adjana.pdf" onclick="window.open(this.href);return false;
Taman ću sve procedure, zahteve, prepiske...da završim do početka naredne sezone. :mrgreen: Ali važno je da može!
dusanmateja
Novi korisnik
Postovi: 1
Pridružio se: 06 Apr 2016 14:29

Re: Registrovana :D

Post od dusanmateja »

je si li je registrovao?Imam i ja tresku t303,upravo sam je registrovao...
Odgovori