TV ANTENA

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

Takonac
Korisnik
Postovi: 97
Pridružio se: 17 Okt 2013 12:16
Lokacija: Beograd Barajevo

Post od Takonac »

http://www.ebay.com/itm/DVB-T2-TV-Tuner ... 540420f6ed
Sta mislite o ovoj kartici i ima li ko kakva iskustva sa slicnim proizvodima?
Poslednja izmena od Takonac u 03 Feb 2014 14:20, izmenjeno 1 put ukupno.
Ako kanis pobjediti ne smijes izgubiti!!!
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

radi samo na digitalnim tv signalima , meni je slicna radila i na nase analogne stanice ali je antena bila na krovu , sem toga u tvoj tv dal ima usb dodatak ? ili ces koristiti sa laptopa . Postoje ekstremni tv tjuneri sami za sebe za isti novac koji su nezavisni iod laptopa samo tv . dosta toga je opisano u ovim temama procitaj


p.s.
trazio sam tu diskusiju o tv u kamperu i na zalost nisam pronasao a bilo je toliko toga na forumu. Svako je dobro otvoriti tu novu temu i unesi svoja iskustva . pozdrav
Takonac
Korisnik
Postovi: 97
Pridružio se: 17 Okt 2013 12:16
Lokacija: Beograd Barajevo

Post od Takonac »

Ponuda tv-a sa integrisanim dvbt 2 dekoderom(nadam se da sam se pravilno izrazio) je bogata ali su to pre svega uredjaji vecih dijagonala i cena .Mnogo prihvatljivija je opcija nekog eksternog uredjaja(top box ili slicni dekoderi u dvbt 2 mpeg 4 varijanti ili usb varijante za lap top),jer sama upotreba je povremena i ne zahteva toliko ulaganja(moje misljenje).Varijanta sa usb-om je mozda i prihvatljivija, svakako se nosi lap top i iskljucuje potrebu dopunskog tv-a,naravno pod uslovom da ista kartica sljaka.Gros,ova tema ce zbog predstojeceg prelaska na dvbt 2 standard biti prilicno aktuelna i zato otvaram kao zasebnu temu na forumu sa zeljom da se svi ukljuce u nju
Ako kanis pobjediti ne smijes izgubiti!!!
Odgovori