KVACILO LAMELA ...

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

Odgovori
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Ovo nije reklama, a opet imam potrebu da napisem , podelim sa drugima. Mnogi kamperisti imaju verujem dobre novije kampere pa im ova tema nece biti vazna ali oni sa nesto starijim modelima cujte moje iskustvo vezano za ovu temu.
Pre par dana sam posao put Kopaonika , vidim na netu pao sneg, super krecem sve je za mene novo tek sticem iskustvo putujuci mojim nesto starijim kamperom . Polako se provlacim kraj zeleznicke Beogradske stanice, semafor naravno stajem i pri polasku zatrese kvacilo vozilo (skoro svaki put) ja to nekako vestinom savladavam da se oseti sto manje,ali ovaj put KRK ostade u brzini ni makac polako 1. se krecem da se izmaknem sa semafora uzas odose svi planovi za vikend...
Zastanem kod palate telefonom trazim pomoc znanih i neznanih servisa . Da li ste imali nekad osecaj da se stidite sto ste veliki, dugacki,sto imate kamper pa nemoze da stane u omanje radionice! E da se podvuce nije kamper veliki nego su servisi jadni mali neopremljeni i ja sam ponosan sto posedujem isti.
U celoj toj ganguli setio sam se servisa FICA neznam telefon nalazi se u Ostruznici zapravo u ulazu u Ostruznicu sa Obrenovackog novog puta i majstor Marka i Nese. Dovucem se ja polako do njih (bez puno semafora) Imaju dizalicu platformu na koju je stao kamper od 7 m sa osovinskim rastojanjem od 4.3m. pored njih vrata servis za korpe , lamele ...
E sad skidanje menjaca sa dukata skidanje zamajca i lamele za 1.2sata obrada zamajca =1000 din, obrada i komplet remont korpe =1000 din, nova lamela 30 evra, nov druk lager1200 din. Najvaznije sto sam video dok su trajale obrade i posle je sto se sve to steluje i uskladjuje sa spijunima (vrsta alata za zazore) racunicu saberite sami sem montaze i demontaze menjaca o toj ceni morate sa majstorima Markom i Nesom da ne ispadne reklama

posle 3h sam nastavio put sa nestvarno mekanim i kvalitetnim kvacilom put Kopaonika

Sutradan sam se raspitao o ceni po radnjama najeftiniji set bez obrade zamajca koji sad svakom preporucujem je 25000 din + majstor sa velikom dizalicom i sve sto treba !


Nije reklama al meni je pomoglo !
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Forum je prilika da se sva prijatna i neprijatna iskustva kamperista. Da parafraziram cuveni vic o Venetuu i Old Seterhendu, kada Vinetu pita druga "Zasto Beli brat dva puta stati na grabulje ?" E, pa da ne bi imali problema sa grabuljama, treba da javno, preko foruma komuniciramo.
Molim da objavis adresu i telefone Nese i Marka, da sve kolege mogu da kvalitetno i povoljno servisiraju svoja vozila. Nas sa kamperima posmatraju kao ovce koje treba sisati. Sto je luksuznije vozilo to je vise vune.
Svi ce imati interes ,kolege, a i majstori sa povecanim obimom posla.
Nas kolega Sale je imao problem sa anlaserom, koji je pred put u inostranstvo zakazao-zalepio i izgoreo. Privatni servis FIAT-a na izlazu iz Ostruznice je sve doveo u red za 2 sata sa veoma povoljnim cenama.
Znaci otvaramo temu preporucenih servisa.
Pozdrav
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Ispravka
Forum je prilika da se iznesu sva prijatna i neprijatna iskustva kamperista.
Servis FIAT je na izlazu iz Umke a ne Ostruznice.
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Evo broj ovde,mozda jos nekome zatreba!
011/8071-067 ili 063/202-508 Remont korpi i lamela "Fica"
potrazio sam na internetu podatke o " fica " servis samo pohvale

JOS JEDNOM SAVET: ukoliko sami vrsite montazu i demontazu menjaca zarad kvacila UVEK ponesite sa sobom i zamajac zajedno sa korpom lamelom i druk lager u ovaj servis VRATICE VAM SAVRSENO NASTELOVAN SET ZA MONTAZU
SUMNJAM da MNOGI servisi koji sami odnose delove kod ovog coveka se debelo se ugradjuju , a mnogi se koriste i sa malo graficke vestine pa je onda to ekstra zarada.

pored njihove radnje vrata do vrata majstor Marko i Nesa tel 063/774-7663

Usluga za kvacilo nije uslovljena za majstor Marka, a moze i biti ukoliko treba , cena prema meni je ok. Pa neznam jer to pravilo ili ne ipak kad dodjete sa ovakvim vozilom kakav i ja posedujem nema tu nista cudno ( potpuno normalan stav i utisak ) sto je u drugim slucajevima cesto potpuno suprotno.
44°44'5.32"N
20°19'19.59"E
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Puno hvala za informacije. Znacice mnogima .
Odgovori