Sitna oprema za kamp

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

Odgovori
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Danas sam kupio u radnji led sijalicu od 1,4w, 24 led diode, platio je 500 din. Montirao sam je u kamper, ekstra svetli.
Ne budem lenj, pa preko pakovanja nađem uvoznika. Kod njega cena 280 din. ali piše da je prodaja na kutiju. Sutra ga zovem da vidim da li može na 1/2 kutije. Da li je neko zainteresovan za zajedničku kupovinu, ukoliko se pokaže da se mora kupiti cela kutija?

Evo link:

http://www.vizkomerc.com/index.php?plug ... ang=srpski
Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 770
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Post od Jader »

sprinter napisao:Danas sam kupio u radnji led sijalicu od 1,4w, 24 led diode, platio je 500 din. Montirao sam je u kamper, ekstra svetli.
Ne budem lenj, pa preko pakovanja nađem uvoznika. Kod njega cena 280 din. ali piše da je prodaja na kutiju. Sutra ga zovem da vidim da li može na 1/2 kutije. Da li je neko zainteresovan za zajedničku kupovinu, ukoliko se pokaže da se mora kupiti cela kutija?

Evo link:

http://www.vizkomerc.com/index.php?plug ... ang=srpski
Koliko komada ima u pakovanju?
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Zvao sam ih danas. Oni su veleprodaja.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Sada su me kontaktirali ig maloprodajnog objekta sa kojim saradjuje veleprodaja. Cdna jd 360 din. Ja sam iyvfsio narucivanje. Tel. 011 318 5975
Pozz
driver57s
Korisnik
Postovi: 414
Pridružio se: 12 Maj 2011 00:22

Post od driver57s »

ja sam stavio iste takve samo sa 11 dioda i boja svetlosti 3000k sto vise vuce na zuto nego na plavo, placao sam je cinimi se oko 4E, evo vec nepune 3 god sve (9 sijalicnih mesta) rade kao juce da sam ih postavio, a jacina je 1,1w, tako da je potrosnja zanemarljiva
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Večeras sam zamenio postopjeće led diode, ovim novima. Mislim da sam dobio više svetla, mada nisam čekao pun mrak.
stevanfilip
Korisnik
Postovi: 17
Pridružio se: 10 Jul 2012 07:52

Post od stevanfilip »

Zahvaljujem se Administrator. Našao sam parče pleksiglasa, izrezao ubodnom testerom i fenom grejao pa oblikovao, ispalo je bolje nego što je bilo, jer sam dobio više svetlosti u kupatilu.

Pozdrav svim kamperima.
Sekulic
Korisnik
Postovi: 19
Pridružio se: 31 Avg 2011 20:48
Lokacija: Zemun
Kontakt:

Post od Sekulic »

Pozdrav svima! Imam Adriu 4252TD iz '88 i pre neki dan sam izgubio poklopac(šešir) za ventilaciju koji se nalazi na krovu,pa sam hteo da pitam da li neko zna gde bih to mogao da nabavim ili kako da rešim taj problem?

Slika
Korisnikov avatar
Dragan
Korisnik
Postovi: 482
Pridružio se: 06 Mar 2012 13:00
Lokacija: Pirot

Post od Dragan »

I meni se to isto desilo pa sam kupio nov koji ide u kompletu sa cuncicem i kosta 45 EU. Kako mi se nije skidao stari cuncic koji izvanredno dihtuje a glupo mi je bilo da rasparim komplet napravio sam sesiric od aluminijuma i dodao mu i mrezicu da ne prodiru kojekakve bube u njega.
Sekulic
Korisnik
Postovi: 19
Pridružio se: 31 Avg 2011 20:48
Lokacija: Zemun
Kontakt:

Post od Sekulic »

Kako si ucvrstio taj sesiric od aluminijuma sa mrezicom?
Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 770
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Post od Jader »

Dragan napisao:I meni se to isto desilo pa sam kupio nov koji ide u kompletu sa cuncicem i kosta 45 EU. Kako mi se nije skidao stari cuncic koji izvanredno dihtuje a glupo mi je bilo da rasparim komplet napravio sam sesiric od aluminijuma i dodao mu i mrezicu da ne prodiru kojekakve bube u njega.
Dragane, mislim da se niste razumeli... čoveku je otpala "kapa" za ventilaciju, a tebi koliko se sećam čunak (dimnjak) od grejanja.. Ako sam u pravu, poklopac ventilacije može da se izvede vrlo jednostavno... uzme se plastična šerpa za salatu, okrene se naopako, pri dnu se izbuši nekoliko rupa i zalepi za krov. Vazduh prolazi, ali voda ne može. To sam zatekao na mojoj prikolici, nisam u početku ni primetio da je u pitanju šerpa... O estetici drugi put :)
Poslednja izmena od Jader u 24 Jun 2013 21:49, izmenjeno 1 put ukupno.
Korisnikov avatar
Dragan
Korisnik
Postovi: 482
Pridružio se: 06 Mar 2012 13:00
Lokacija: Pirot

Post od Dragan »

@Sekulic Originalni sesiric se srafi u cuncic koji nema puni navoj i kada se zakaci moze lako spasti. Ja sam napravio sesiric veceg precnika od cuncica i nakon sto sam ga natako na cuncic ucvrstio sam ga sa dva samoresca. Ako hoces da sam radis isto uslikacu neki dan moj rad.
@ Jader Koliko vidim na fotografiji prikolice radi se o cuncicu za grejanje. Inace neke Adrijine prikolice imaju isti cuncic i za ventilaciju, a neke i dva ista cuncica jedan za grejanje a drugi za ventilaciju. Inace pokazao si mi inovaciju na tvojoj prikolici.
Sekulic
Korisnik
Postovi: 19
Pridružio se: 31 Avg 2011 20:48
Lokacija: Zemun
Kontakt:

Post od Sekulic »

@Dragan je u pravu,radi se o čunčiću za grejanje,otpao mi je baš taj šeširić koji se šrafi,pa bih te zamolio Dragane ako ti nije teško pošalji mi sliku na e-mail: bmvsekulic@gmail.com ,kako bih bolje video "tvoj rad" :)
Pozdrav za Dragana,Jedera i sve ostale kampere!
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Ovakve slike ne treba da se salju na privatne mejlove, nego ih treba postaviti na Forum, nikad se ne zna, mogu zatrebati i pomoci jos nekom.
Sekulic
Korisnik
Postovi: 19
Pridružio se: 31 Avg 2011 20:48
Lokacija: Zemun
Kontakt:

Post od Sekulic »

@Sprinter,slažem se sa tobom,nisam razmišljao o tome,mislio sam da ne gnjavim druge mojim problemom ali možda još neko ima slične potrebe...
Pozdrav!
Odgovori