Satelitska KAMPER antena

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

raduje me vidimo se radno vreme od 10 do 01
orjentir blok 70 Novi Beograd, Jurija Gagarina posle kineza levo, piramida kad skrenes ti ostaje sa desne strane Gandijeva je to ulica pa do Save nekih 300m. Onda pesacka zona nizvodno od okretnice (parkinga) 200m splav GROS

44 47 43 20 23 39
kamper
Korisnik
Postovi: 92
Pridružio se: 05 Jan 2009 20:50

Post od kamper »

da li nezvanim gostima služiš neskafu?
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

kako nezvanim pa kako kamper a nezvan gost? !
kamper
Korisnik
Postovi: 92
Pridružio se: 05 Jan 2009 20:50

Post od kamper »

šalim se, naravno.
dolazim oko podne na savetovanje.
marta
Korisnik
Postovi: 189
Pridružio se: 22 Nov 2007 21:37

Post od marta »

Da iznesem neka svoja iskustva sto se tice televizije i satelita. Naravno da sam kupovinom kampera bio u iskusenju da kupim digitalni satelitsku antenu. Medjutim,zadrzao sam se na kupovini tv (koji radi na 12 v,cita mp3,dvd,dvx) i vrlo sam zadovoljan sa njim. Postavio sam antenu wing (pisao sam nesto o tome) za zemaljske kanale i dobra je,mada je nisam nesto koristio posto vise putujem van zemlje. Znao sam za opciju total tv ali sam odustao iz vise razloga. Prvo, da bi to sve bilo pristojno treba imati antenu od 80cm jer sa njom je pokrivena Grcka i jos neke zemlje. Drugo, mnogo mi je bolja varijanta da snimim filmove i serije pa da ih pogledam po svom izboru). Trece, satelitska vam je mozda jedino potrebna kada ste negde duze na odmoru (recimo Grcka) inace biste bili u iskusenju da trcite u kamper da pogledate tv dnevnik ili neku emisiju a pre toga ste pali s nogu obilazeci Veneciju, Rim, Firencu....Moje iskustvo govori da to nije bas ostvarljivo sem ako niste VEEELIKI LJUBITELJ TV. Onda se postavlja logicno pitanje a zasto da putujem? Sto se tice informacija, vesti...sve to moze preko laptopa i interneta. A onaj komplet od 100 evra zaboravite.
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Uz sve to dodatno zezanje oko stelovanja tanjira po krovu kampera .
mozda je ovo realna konstatacija dok se ne zabodemo mesec dva na nekom tropskom moru (puste zelje)
marta
Korisnik
Postovi: 189
Pridružio se: 22 Nov 2007 21:37

Post od marta »

Naravno,da ne zaboravim. Ja volim tv, filmove internet,prirodu..Uvek ponesem gomilu filmova ali za 10-15 dana pogledam mozda 2-3. Malo je bolja opcija serije, jer pre spavanja ima se snage za jednu epizodu od 30-45 minuta. A sto se tice stelovanja antene sve te jeftine varijante na kraju presednu. Mozda umesto toga da se pocne sa temom grejanja koje je sada aktuelno. Dakle truma,webasto,eberspreher....Za ljubitelje zimskog turizma sa kamperom to je od zivotne vaznosti.
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Iskreno nisam imao koga da pitam desavalo se da izadjem iz kampera i ne znam dali ostaviti TRUMa pec ili ne . Dilema je svaki put , pomalo sam se kurazio preko noci, radi pa tu sam prvih noci svako paljenje termostata se cuje, pa opet ?
Isto tako mi se desilo da se ugasi usled vetra nocu probudi me zima.
Kakva su vasa iskustva , bilo bi interessantno cuti rezim na kome rade Vase peci.
Hvala za temu!
Korisnikov avatar
šukitaxi
Korisnik
Postovi: 326
Pridružio se: 25 Feb 2016 09:21
Lokacija: Opovo

Re: Satelitska KAMPER antena

Post od šukitaxi »

Da li nekomzna gde mogu da nadjem tanjir od 60cm,probao bih total za kamper posto isti koristim kod kuce,a kolikomvidim on radi na 12v,tako pise na uticnici samo nisam proverio mogu li ga nekako drugacije ukljuciti u kamper,hvala
Odgovori