TENDE " PROSTOR"

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

Odgovori
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Prva kolicina tendi za cetvoro nasih kolega stize tokom naredne nedelje od novog proizvodjaca tendi belgijskog PROSTOR-a.
Cene su povoljnije od konkurentskihg proizvodjaca FIAMMA i OMNISTOR sa novitetima kao sto su male tende za prozore kao i dodatne tende koje se montiraju na postojece imaju funkciju predsatora. Rok isporuke je 4 nedelje sa montazom.
www.prostor.be Prodaja preko lhc.salon@orion.rs
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Kakve su te tende? Meni treba između 3,5m i 4m.

Na sajtu sam video model sa ugrađenom led lampom i sunčanom zavesom.

Ima li kakvih podataka o kvaliteteu, čvrstini konstrukcije, kvaliteteu cirade ( od kog materijala je sačinjena i sl)

Koliko su cenom povoljnije u odnosu na Fiamu ili Onistor?
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Za Grosa

Znaš li možda od kog materijala ( koje plastike) se rade kade u kamperima . Da li je u pitanju PVC, Polister , akril ili nešto drugo? Treba da zalepim jednu malu naprslinu na ivici, pa me interesuje koji lepak da koristim

Pozdrav
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Ne znam tacno ali bi eventualno mogao kod sifona tus kade da se odvrne , mislim da bi se tada uocilo od cega je (to je jedini element koji nisam rastavio u delove )
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Ovo pitam zato što ima različitih lepkova, specijalne namene, pa da ne omašim.

Videću da pokušam da odvrnem sifon, ili da pokušam da preko net-a nađem sličan model i nađem karakteristike
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Epoksid resava problem lepljenja a preko moze beli kvalitetan silikon, jer epoksid vremenom pozuti. Makar u mom slucaju.

Belgijska kompanija PROSTOR je zatalasala trziste tendi koje su godinama pokrivali OMNISTOR I FIAMMA. Kvalitet tendi je u rangu konkurencije ali su cene povoljnije- Evo u Zasavici cu poneti materijal pa cu ti svletoe pokazati.

Mozda stigne i posiljka do tada pa ce Randzin i Saletov kamper biti demonstratori tendi.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Ok, neću ništa raditi do posle Zasavice.
randza
Korisnik
Postovi: 15
Pridružio se: 21 Mar 2011 10:53

Post od randza »

MOLIM ADMINISTRATORA DA SE JAVI STO PRE U VEZI CARINJENJA TENDI,
TELEFONOM GA JE NEMOGUCI KONTAKTIRATI

POZDRAV
driver57s
Korisnik
Postovi: 414
Pridružio se: 12 Maj 2011 00:22

Post od driver57s »

tenda kojoj ni kosava ne moze nista a testirana na novom adria integralcu sonic-u
http://www.youtube.com/watch?v=JkPoOYUwcgI
jos jedan od testova na olujni vetar tende od 5m duzine
http://www.youtube.com/watch?v=0vE-8-aU3cM
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

prvi test mi je malo "MAZA" Na prikolici je realno probana tenda , i ako nemam utisak da je vetar uhvatio pod nju mislim da bi toliko jedro zavrsilo iznad krova na keca .
Licno nikad na svom vozilu nebi ostavio tendu na losem vremenu i recimo isetao u obilazak grada .
Sta reci ?
Odgovori