DA LI U KAMPERU STAVITI SLIKU-E ?

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

Odgovori
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Ova tema je polusala a mozda i nije , odavno sam imao ideju da oplemenim prostor u kamperu i tim taj nemacko dizajniran funkcionalan prstor ucinim bar malo toplijim i prijatnijim za boravak i putovanje .
I pomalo stidljivo priznajem sam se navirivao u neke druge kampere u koje sam imao prilike da udjem i iskren da budem nisam video ni jednu taku sliku i slicno, bilo je svakakvih tehnickih novotarija ali slike -postera-i slicnog nigde.
Prvo sam imao ideju da konkretno na "zid" garderobnog ormana i jos jedno zgodno mesto a to je "zid" iznad naslona trpezariske sedece garniture i toaleta postavim kartu Srbije i kartu Evrope sa markerom obelezenim destinacijama gde sam proso bio i svratio .
Dugo sam razradjivao tu ideju i na kraju odustao jer karte koje koristim su bile toliko iskrabane na njima sam svasta izokruzivao i ... a ogomnog su formata pa mi se ije nakraju dalo.
Druga asocijacija na kamper a posle putovanja mi je bila kao porucena jedna grafika veceg formata zenskog akta . Moja zelja od pre sto godina se konacno ostvarila , slika "umetnicka " koju se nikad nebi usudio da postavim na zid svog doma konacno je imala svoje pravo mesto na moju srecui zadovoljstvo.
Koliko je ova tema za ljude koji koriste porodicno kamper , neznam sigurno nije neki primer koji ce da slede ali ukoliko ima onih koji imaju kamper i uzi krug posetioca u njegovom prostoru mozda ako nisu do sad sebi ulepsaju svoje vozilo.
DAL SAD DA STAVIM SLIKU GRAFIKU TOG AKTA NA SAJTU ?
ILI samo za moje ociii
Korisnikov avatar
liiiman
Korisnik
Postovi: 536
Pridružio se: 10 Maj 2010 11:38

Post od liiiman »

Mislim da bi grafiku koja ti je toliko draga trebao da stavis u prostor u kome provodis najvise vremena, pa sta ako je akt, Sava Sumanovic je promenio celu sliku o nama kao o narodu putem svojih dela (vecinom aktovi i pejzazi). Naravno na bi bilo lepo i da vidimo tu grafiku. Da se vratim na temu, ideja ti je odlicna, mislim da je za kamper ili prikolicu mnogo prikladnije ici sa nekim umetnickim minijaturama i na taj nacin pokriti veci deo slobodnih povrsima. Dok ti ne postavis tvoju grafiku, malo Sumanovica:

Slika

Slika

Slika

Slika
Poslednja izmena od liiiman u 28 Jun 2011 10:28, izmenjeno 1 put ukupno.
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

hvala na ohrabrenju danas sam se vrteo ceo dan setao akt po celom kamperu (dobro da nema kakve kamere ili posmatraca ) Konacno postavljena na poziciju a posto se ljulja kamper da bi slika bila kako treba radio je silikon onaj za prozore ima da dihtuje za sva vremena .
Pozdrav
Odgovori