Kamp oprema u Grckoj

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

Odgovori
Ivan prikolica
Korisnik
Postovi: 43
Pridružio se: 01 Jun 2011 14:59

Post od Ivan prikolica »

Gde kupovati kamp opremu u Solunu, Igumenici, Pargi, Atini. Interesuju nas namenske prodavnice kamp opreme od sitnica do stolova i stolica. Čuli smo da u blizini Kosmosa (blizu Ikeae) u Solunu ima takvih prodavnica ali nemamo ime ili adresu.... Pozdrav
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Kod Kosmosa ima velika prodavnica kamp opreme. Nalazi se uz sam Kosmos, na strani prema Ring Roud-u. Kada se dođe do Kosmosa od strane Ring Roud-a , on je levo, mislim da se zove Woodland.

Na putu za aerodorm nalazi se više prodavnica kamp opreme.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Mustang napisao:

"
U ovoj radnji je naš kolega iz Niša, inače moj prijatelj, kupovao nešto od opreme za kamper. Vlasnik je vrlo ljubazan i dao mu je popust zato što je iz Srbije.
Radnja je blizu ikea-e i aerodroma.

Zampetas Caravan
18 klm Thessaloniki - Pereas
P.O. Box 22463
55102 Thessaloniki
Tel 0030 23920 71760
www.zampetas.gr
info@zampetas.gr

Radnja blizu Ikea-e i aerodroma.
quote=mustang]Moveru u Solunu zastupa ova firma:

Outdoor Shop Bris George N. Bris
85, Ethnikis Antistaseos Straß
55134
Thessaloniki
Griechenland
Telefon:
Fax:
e-Mail:
Internet:
+302310448115
+302310435251
bris(at)bris.gr
Forestlander
Korisnik
Postovi: 38
Pridružio se: 12 Maj 2011 17:29
Lokacija: Mladenovca

Post od Forestlander »

Evo koordinata za pomenute radnje:

* ZAMPETAS CARAVAN CENTAR (Na platou ispred puno kampera i prikolica, u prizemlju velika radionica za remont i servis kampera, a u podrumu prodavnica
razne opreme za kampere - nešto pazario i pokupio kataloge za 2011.)
- N: 40.50264
- E: 22.97032

* WOODLAND GALERY (Pored šoping mola COSMOS Mediteranean, velika radnja sa puno camping opreme, odeće, obuće, šatora ...)
- N: 40.56907
- E: 22.98277 (koordinate parkinga ispred ulaza u Cosmos, jer je višestruko veći i pogodniji za parkiranje kampera, a Woodland je odmah pored. A i Cosmos
je "lepšim polovinama" zbog mnogo brendiranih radnji višestruko interesantniji ...)

I kada si već tu, kako ne svratiti u obližnji Jumbo, veliku robnu kuću prepunu igračaka, pravi raj za klince...

* JUMBO TOYS (radi do 21.00 po lokalnom vremenu)
- N: 40.56907
- E: 22.98277
Forestlander
Korisnik
Postovi: 38
Pridružio se: 12 Maj 2011 17:29
Lokacija: Mladenovca

Post od Forestlander »

Izvinjavam se zbog pogrešno upisanih koordinata, evo pravih :

* WOODLAND GALERY ( Cosmos mediteranean parking)
- N: 40.55543
- E: 22.99527
Ivan prikolica
Korisnik
Postovi: 43
Pridružio se: 01 Jun 2011 14:59

Post od Ivan prikolica »

Veliko hvala, pazarili u Zampetasu i krenuli dalje....
Korisnikov avatar
DusanHY
Korisnik
Postovi: 513
Pridružio se: 05 Maj 2011 10:31
Lokacija: Zemun

Post od DusanHY »

Našao sam ga i ja pazario nešto sitno (priključlci za tank za vodu i gasne ventile), popričao sa sinom vlasnika koji mi je čak i dao neki popust 7-8%.
Pričao sam sa njim o eventualnom popustu za sve članove Camping Club Serbia, I nečelno je saglasan da nam da određeni početni popust koji bi se svake godine uvećavao ukoliko bi se uvećavao promet na našem kontu.
Svi članovi bi kupovali na konto Camping Club Serbia (postoji I mogućnost izrade faktura na ime kupca radi vraćanja poreza na granici), a da bi ostvarili popust dovoljno je da pokažu člansku kartu I pasoš.
Admin je poslao pismo i očekujemo njihov odgovor i konkretizaciju dogovora. Do tada svi vi koji ste u Grčkoj i treba vam oprema ili delovi obratite se Alexandrosu Zampetasu koji je inače zadužen za servis i prodaju delova i opreme, pokažite člansku karticu i sigurno ćete dobiti neki popust.

Slika
vesna1309
Korisnik
Postovi: 10
Pridružio se: 23 Mar 2011 01:24

Post od vesna1309 »

Jel' moze neko da mi objasni gde se nalazi ova radnja "Zampetas caravan",pre ili posle Cosmosa?Da li tu mozemo da kupimo hemiju za WC,stolice,lezaljke i sl. ili imate neki bolji predlog?
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Pogledaj u nekim ranijim postovima o ovoj lokaciji oglašavao se Mustang.
Koliko mi se čini ona je negde ispod Cosmos-a, iza Ikee, na putu za aerodrom, odnosno Kasandru. Najlakše ti je kada kreneš iz centra Soluna, iz Ignacije da pratiš put aerodrom. Sad, nisam bio u Solunu nekih par godina, ali čini mi se da je negde dupla traka, pa treba voditi računa.
Koliko se sećam, ovde na Forumu mislim da imaju i GPS koordinate.
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Korisnikov avatar
DusanHY
Korisnik
Postovi: 513
Pridružio se: 05 Maj 2011 10:31
Lokacija: Zemun

Post od DusanHY »

Zampetas prodavnica ove nedelje ne radi na odmoru su od 13.08.-20.08. radi samo šlep i hitne intervencije
vesna1309
Korisnik
Postovi: 10
Pridružio se: 23 Mar 2011 01:24

Post od vesna1309 »

Hvala, drugari :)
Odgovori