PROSTIRKA ZA PREDŠATOR

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

Odgovori
TOMA
Novi korisnik
Postovi: 4
Pridružio se: 17 Feb 2012 18:15

Post od TOMA »

DA LI NEKO MOŽE DA MI KAŽE GDE KOD NAS U SRBIJI (Beograd) I KAKVU PROSTIRKU ZA PREDŠATOR MOGU KUPITI. HVALA UNAPRED.
Korisnikov avatar
liiiman
Korisnik
Postovi: 536
Pridružio se: 10 Maj 2010 11:38

Post od liiiman »

Tomo,
Ja već par godina za prostirku u predšatoru koristim crnu armiranu građevinsku foliju (ima je u Uradi-sam prodavnicama) i mogu ti reći da smo prezadovoljni. Laka je za održavanje i vodonepropusna. Nemam pojma čemu ona služi u građevini, ali se pokazala odlična kao prostirka u predšatoru.
TOMA
Novi korisnik
Postovi: 4
Pridružio se: 17 Feb 2012 18:15

Post od TOMA »

liiiman,SVE BI TO BILO OK KADA BI SE TA FOLIJA MOGLA NACI,AL JOK.NEMA JE PRIJATELJU NIGDE.MORE STAVICU VEC NESTO SAMO DA DODJU LEPI DANI,PREZIVECEMO I TO...
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Ima više vrsta folija da se nađu kod Nas na tržištu. Zavisno od debljine ( gramaže po m2), različite su boje. Različitih su i dimenzija, ima ih za sve prohteve. Ja ih koristim dugi niz godina.

Ima ih u Metrou, Merkatoru, Roda centru, Uradi sam, Interex-u i u mnogim specijalizovanim građevinskim a naročito garden centrima i poljo radnjama, viđao sam ih čak i na Limundu. Višao sam ih i po auto radnjama, buvljaku i sl.

Nema šanse da ih nema, uvek ih ima, samo malo bolje istraži.

Jedina mana kod ovih prostirki je što su nepropusne. Kada ih postaviš, sve ostaje na njima. Ja sam svojevremeno imao prostirku zelene boje, koja se koristila za hladnjake na parkinzima, kao zaštita od sunca. Njihova prednost je bila u tome što su bili tkani, imali su rupice po sebi, pa je pesak, voda i ostala sitnurija prolazila ispod njih i išla u zemlju, tako da su bile relativno lake za održavanje.

Proveri u većim garden centrima, možda ih i nađeš.
Odgovori