RIKVERC KAMERE

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

Odgovori
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Pre dve nedelje sam ugradio rikverc kamere na moj kamper i prosle nedelje sam imao prilike da u voznji ka skupu gde smo se nasli u Grzi i probam kako funkcionisu zapravo.
Kao svaka nova stvar koju ugradim u kamper svakako skrece na sebe paznju i vise no obicno, pa opet zakljucak je da je vrlo korisna sprava koju rado preporucujem svakom ko poseduje ovakvo vozilo. Dodacu da se naravno moze montirati i na prikolicu i prvo bezbedno po druge koristiti kamper ili kamp prikolicu a posle toga i spreciti svaku eventualnu stetu parkiranjem i uopste kretanjem i desavanjem na zadnjem delu vozila.
Da li da napomenem da se izbegava eventualna neprijatnost koja kvari svaki odmor ili viku na pomocnika za parkiranje koji u dobroj nameri mase gimnasticarski rukama ....
Mnogima sam pokazao kako u stvari taj uredjaj izgleda umontiran u mo kamperu .
Evo nekih adresa za slican uredjaj ima ih u mnogim radnjam pa cak i na limundu. ili preko naseg clana Duleta hy
http://www.limundo.com/kupovina/Auto-i- ... -O/5295133
Strumfina
Korisnik
Postovi: 31
Pridružio se: 20 Feb 2008 20:58

Post od Strumfina »

Slazem se,vrlo korisna stvar.Imao sam jednu takvu kameru na proslom kamperu i parkiranje je prava milina.Na novom je nemam ali imam zenu sposobnu za sve!
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Video sam sa filma na yuo tubu i na srpskom i nemackom , navigacija samo tako.
Najinteresantniji suvozaci -zene su Grkinje , zao mi je sto nisam nasnimio jednu asistenciju za parkiranje. Ela ela ela i rukama u svim pokretima , prosto nemozes ni da zamislis "ELA " rec koliko ima znacenja. Ali radi parkirase se nekako.
Odgovori