Kamp oprema u Mađarskoj

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

Odgovori
zoleprole
Korisnik
Postovi: 21
Pridružio se: 11 Okt 2012 12:25

Post od zoleprole »

Ima li neko informaciju gde je najpovoljnije kupiti šator u Mađarskoj,
tačnije da li postoje u Segedinu prodavnice sa kamp opremom, pošto je on najbliži, ili se mora ići do Budimpešte?
pozdrav
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Dobro došao na Forum.

U Madžarskoj imaš mnogo više prodavnica kamp opreme nego u Srbiji. U Segedinu ih ima sigurno.
Sve zavisi kakav šator tražiš.
Imaš i u Srbiji nekoliko prodavaca kamp opreme i brendova tipa Coleman, Gora, Induplati i sl. U Intersport-u i Merkatoru imaš nekoliko dobrih modela šatora na lageru. Povremeno se preko Limunda prodaju baš korektni šatori, čini mi se da su Mek Kinlijevi, za 3 ili 4 osobe. Potraži nešto i preko radnji i sajtova za lovce i ribolovce , tipa Lovac i sl.
Ako ti treba neki specifičan model, možeš ga naručiti preko kataloga Movere ili Falle-a.
U Segedinu je predstavnik Movere, ali isti uslužno daje i robu Falle-a. Firma mu je na duplim trakama ( stari autoput ka Budimpešti ) negde u blizini skretanja za Coru i Metro, s leve strane ( uglavnom stoji kamper u okviru placa).
Pozdrav
zoleprole
Korisnik
Postovi: 21
Pridružio se: 11 Okt 2012 12:25

Post od zoleprole »

Potreban mi je porodični šator, znači za 4-5 osoba, hteo sam da odem do Segedina na izlet pa da usput kupim i šator, pa uz povrat PDV mislim da bih prošao jeftinije nego kod nas,
kada je najpovoljnije kupovati kamp opremu, sada ili kasnije, ili možda čekati proleće?
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Što se tiče kataloške prodaje, mislim da je svejedno kada se kupuje.
U radnjama imaju verovatno jesenje popuste na pojedine proizvode iz letnjeg asortimana.
Ne bih baš čekao proleće, tada stiže nova roba i tada se eventualno rasprodaje zimska oprema.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Poslednja izmena od sprinter u 13 Okt 2012 19:44, izmenjeno 1 put ukupno.
zoleprole
Korisnik
Postovi: 21
Pridružio se: 11 Okt 2012 12:25

Post od zoleprole »

E baš ovakav kao ovaj drugi bih hteo da kupim, napolju je taj isti nov 80 eur.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Prati ga na Limundu, posalji mu poruku sa tvojom ponudom. Ide zima, tesko ce on po ovoj ceni prodati sator. Ako mu treba kinta, spustice cenu. Ako nemas nalog, jsvi se da ja pokusamda snizim cenu
Odgovori