Poboljšanje rada frižidera

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

Odgovori
Korisnikov avatar
DusanHY
Korisnik
Postovi: 513
Pridružio se: 05 Maj 2011 10:31
Lokacija: Zemun

Post od DusanHY »

Ja sam zadovoljan ventilatorima, mada da budem iskren ne znam kako je frižider radi pre ugradnje ventilatora jer ga nisam nešto mnogo ni koristio.
Doduše imao sam mali problem prvih dana jer mi se u jednom trenutku počeo da otapa friz, i naravno ukapriram da ventilatori rade previše često i da frižider ne postiže potrebnu temperaturu.
Malo štelovanja i posle je bilo sve OK.
KALDO
Novi korisnik
Postovi: 3
Pridružio se: 06 Apr 2014 13:04

Post od KALDO »

Drugari,
Sudeci po vasim postovima, vidim da ste prekaljeni kamperasi. A ja sam prilicno nov i zelen u svemu tome. A navukao sam se na kampere onoliko. Imam kamper Adria Ducato 2003. Kada okrenem dugme iznad frizidera da prebacim sa AC na GAS nista se ne desava, tj signalna lampica ne fercera i nema onog isprekidanog zvuka . Ne trazi gas. Ja sam iz BG i trebao bi mi neki majstor. Osecam da je neka glupost ali ja ne umem da je popravim. Svaki savet a narocito tel. nekog iz BG i okoline je dobrodosla.
HVALA PUNO
Korisnikov avatar
DusanHY
Korisnik
Postovi: 513
Pridružio se: 05 Maj 2011 10:31
Lokacija: Zemun

Post od DusanHY »

KALDO napisao:Drugari,
Sudeci po vasim postovima, vidim da ste prekaljeni kamperasi. A ja sam prilicno nov i zelen u svemu tome. A navukao sam se na kampere onoliko. Imam kamper Adria Ducato 2003. Kada okrenem dugme iznad frizidera da prebacim sa AC na GAS nista se ne desava, tj signalna lampica ne fercera i nema onog isprekidanog zvuka . Ne trazi gas. Ja sam iz BG i trebao bi mi neki majstor. Osecam da je neka glupost ali ja ne umem da je popravim. Svaki savet a narocito tel. nekog iz BG i okoline je dobrodosla.
HVALA PUNO
Imaš kontakte majstora u ovoj temi http://www.campingclubserbia.com/upload ... php?id=638
Mada je meni lično Boss pomogao po sličnom pitanju, pošto ga već duže vreme nema na forumu pozovi ga na 063/763-10-32 pa vidi, rešiče ti problem sigurno.
Pozz
KALDO
Novi korisnik
Postovi: 3
Pridružio se: 06 Apr 2014 13:04

Post od KALDO »

Hvala DusaneHY
Odgovori