Elektro oprema, signalizacija i sl.

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

Odgovori
Korisnikov avatar
DusanHY
Korisnik
Postovi: 513
Pridružio se: 05 Maj 2011 10:31
Lokacija: Zemun

Post od DusanHY »

Možda ovom postu nije mesto u ovom podforumu, ali mislim da će ova informacija nekome biti od koristi. Naime radeći na struji u svom kamperu u ovoj radnji sam uspeo da neđem neke sitnice za koje nikada ne bih rekao da se tu mogu naći (kutije za ubodne osigurače, hella cent. prekidači, stopice, kleme ...) Zastupaju kompletan Hella program tako da se u radnji i katalogu mogu naći i štop svetla za većinu prikolica i kampera, gabaritna led rasveta i sl. Ne bih da ovo izgleda kao reklama ali opet napominjem nekome će sigurno zatrebati. Cene su više nego korektne.

Slika

Novi Beograd 11070, Tošin bunar 164
tel011-260-97-22; 063-265-724; 063-770-53-15

Subotica 24000, Karađorđev put 22
tel024-552-330; 060-307-01-08; 060-307-01-09

Novi Sad 21000, Temerinska 34
tel021-552-726; 060-307-01-12

www.bmbozic.com

ELEKTRIKA
releji
automati migavaca
sirene
utikači
utičnice
kablovi
regleri
programatori
anlaseri
alternatori

Slika

VAZDUŠNI VENTILI i REPARATUR SETOVI
tristopi
relej ventili
nivelatori


VAZDUŠNI JASTUCI i INSTALACIJE
spiralna creva
spojnice za vazduh
spojne glave creva
Sekulic
Korisnik
Postovi: 19
Pridružio se: 31 Avg 2011 20:48
Lokacija: Zemun
Kontakt:

Post od Sekulic »

Pozdravljam sve ljubitelje kampovanja i imao bih jedno pitanje za sve vas,a to je:da li neko zna gde bih mogao da nabavim nosac trougla(mačje oko,ili kako se već zove...) za zadnji deo prikolice?
Zahvaljujući DusanuHY kupio sam kod BM Božića trouglove ali mi je ispao sa prikolice i onaj crni plastični nosač,pa me sada zanima,da li to može da se negde nabavi da ne bi "budžio" neke nosače od flaha ili šta već...
Slika
evo i slike kako to izgleda
Slika
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Malo teže ćeš ih naći.
Kada već imaš jedan, ti ga skin,i pa po njemu uradi drugi.
Ne treba ti nikakav flak, običan lim je dovoljan. Odeš do bilo kog limara ili autolimara da ti po ovom levom, napravi još jedan komad, potom kupiš prajmer i akrilnu boju u spreju i ofarbaš oba komada da budu isti.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Re: Elektro oprema, signalizacija i sl.

Post od sprinter »

Nađoh na Kupindu ovaj oglas. Čovek prodaje gabaritna svetla, reflektujuće trougle i sl.

Možda nekom zatreba

http://www.kupindo.com/Clan/TORA_CA/Spi ... a_strana_4" onclick="window.open(this.href);return false;
Odgovori