Pomoć na putu za kamp vozila, urađeni prvi koraci

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

Odgovori
Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 770
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Pomoć na putu za kamp vozila, urađeni prvi koraci

Post od Jader »

Svi smo do sad bili svesni činjenice da sve domaće kuće koje nude pomoć na putu u svojim paketima imaju samo uslugu popravke vozila i šlepanja istog do najbližeg servisa xx km. AMSS je, koliko mi se čini, imao u okviru žutog članstva šlepanje vozila do Srbije iz bilo kog dela Evrope, ali samo u slučaju udesa, kada je vozilo onesposobljeno.

U međuvremnu se pojavila domaća startup firma (aplikacija) VOZZI koja nudi nekoliko nivoa članstva - Srbija, EU1,EU2, EU3, a imaju i specijalni moto dodatak. Izgradili su mrežu partnera po Srbiji i Evropi i u slučaju kvara, vaše je samo da kliknete u aplikaciji za pomoć, a sistem sam pronalazi lokacijski najbližeg partnera. Obezbeđeno je šlepanje do kuće u okviru paketa koji ste prethodno kupili.

Kontaktirao sam ih prvo telefonski i odmah pitao da li imaju ponudu i za vangabaritna (kamperi) i priključna vozila. Rečeno mi je da nemaju, ali sam kasnije organizovao sastanak s direktorom prodaje koji je bio veoma predusretljiv. Izložio naše specifičnosti i obećao je da će pokušati da pronađe način da se napravi specijalna tarifa i za "naša" vozila. Ostaje da sačekamo rezultat.

Inače, još jedna od pogodnosti ove aplikacije je što glasi na vozača, a ne na vozilo (jedan vozač može da registruje na svoje ime više vozila).
Odgovori