Članstvo u F.I.C.C.

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

Odgovori
Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 769
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Članstvo u F.I.C.C.

Post od Jader »

Pre izvesnog vremena sam zahvaljujući gospodinu Đumiću iz Kamping asocijacije Srbije stupio u kontakt i razmenio nekoliko e mailova sa predsednikom F.I.C.C. (International Federation of Camping and Caravanning) gospodinom Pereirom.

Nastavio sam daljnju prepisku sa sekretarijatom federacije i dobio sam šta nam je sve potrebno da bi pristupili.
Članstvo u Svetskoj kamperskom federaciji definitivno sigurno donosi benefite svakoj nacionalnoj organizaciji i mislim da bi o tome trebali ozbiljnije da popričamo na sledećoj vanrednoj skupštini.
andrijica
Korisnik
Postovi: 21
Pridružio se: 12 Apr 2018 21:25
Lokacija: Surcin

Re: Članstvo u F.I.C.C.

Post od andrijica »

Podrzavam 😊
Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 769
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Re: Članstvo u F.I.C.C.

Post od Jader »

Dragi članovi i simpatizeri.

Nakon što smo smo se na vanrednoj Skuštini većinski izjasnili za pristupanje F.I.C.C. danas nam je, nakon što smo prošli odrđene administrativne korake, potvrđeno članstvo u F.I.C.C. od strane gospodina Pereira, predsednika Svetske kamperske fedracije F.I.C.C.

Članske karte se od ove godine dodeljuju elektronski, tako da ćete o narednim koracima biti obavešteni putem sajta, foruma i e-maila.

Čestitamo i zahvaljujemo se svim članovima Kamping kluba Srbija koji su podržali pristupanje i učestvovali u tome.

Uprava kluba
Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 769
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Re: Članstvo u F.I.C.C.

Post od Jader »

Dragi članovi Kamping kluba Srbija,

Kao ste već upoznati, naš Klub je postao član Svetske kamperske federacije F.I.C.C.

Kako bismo svim članovima obezbedili elektronske članske karte CCI, koje će ujedno biti i članske karte našeg Kluba, potrebno je da nam dostavite lične podatke - Ime i prezime, datum rođenja, adresu, email, broj pasoša, datum i mesto izdavanja pasoša.

Pošto se radi o prikupljanju ličnih podataka, a u cilju izdavanja CCI kartica, napominjemo da će Kamping klub Srbija vaše lične podatke koristiti isključivo u svrhu pravljenja članskih karata CCI i da iste neće čuvati nakon što je članska karta izdata.

Molimo vas da popunite formular koji se nalazi ovde. Člansku kartu ćete dobiti na email adresu koju navedete u formularu.

Troškove učlanjenja u F.I.C.C. snosi Kamping klub Srbija, a troškove izrade članskih karata (1,86 € po članu) i osiguranja (0,85 € po članu) - ukupno 2,71 € snosi svaki član za sebe. Tačan iznos za uplatu u dinarima ćete dobiti putem e maila nakon izrade i slanja kartica.

Kamperski pozdrav,

Uprava kluba..
Korisnikov avatar
ljubomir372
Korisnik
Postovi: 175
Pridružio se: 19 Dec 2012 18:11
Lokacija: Surcin
Kontakt:

Re: Članstvo u F.I.C.C.

Post od ljubomir372 »

Da se pohvalim da sam dobio karticu.Zahvaljujem se upravi kluba i nadam se da ćemo moći da je što pre koristimo.
Aleksandar Saša
Novi korisnik
Postovi: 4
Pridružio se: 22 Sep 2017 13:06

Re: Članstvo u F.I.C.C.

Post od Aleksandar Saša »

Dobio i ja... 😃👍Hvala 😃
Korisnikov avatar
liiiman
Korisnik
Postovi: 536
Pridružio se: 10 Maj 2010 11:38

Re: Članstvo u F.I.C.C.

Post od liiiman »

I meni viri "dva prsta" iz digitalnog džepa :)
Korisnikov avatar
šukitaxi
Korisnik
Postovi: 326
Pridružio se: 25 Feb 2016 09:21
Lokacija: Opovo

Re: Članstvo u F.I.C.C.

Post od šukitaxi »

Cestitamooo,stigla je i do mene
srdjanprpa
Korisnik
Postovi: 5
Pridružio se: 08 Maj 2022 20:14

Re: Članstvo u F.I.C.C.

Post od srdjanprpa »

Pozdrav,

Popunio sam formular na sajtu za clanstvo ima 5,6 dana i jos nisam dobio mail sa daljim instrukcijama, moze neka informacija koliko se ceka, gde je zapelo...
Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 769
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Re: Članstvo u F.I.C.C.

Post od Jader »

srdjanprpa napisao: 22 Maj 2022 23:45 Pozdrav,

Popunio sam formular na sajtu za clanstvo ima 5,6 dana i jos nisam dobio mail sa daljim instrukcijama, moze neka informacija koliko se ceka, gde je zapelo...
Ako niste uplatili članarinu za 2022, molimo da to uradite po instrukcijama sa ovog linka: https://campingclubserbia.com/2021/10/0 ... clanarine/
srdjanprpa
Korisnik
Postovi: 5
Pridružio se: 08 Maj 2022 20:14

Re: Članstvo u F.I.C.C.

Post od srdjanprpa »

Hvala za info.
Sobzirom da sam online uplatio, u opisu uplate sam stavio nick sa foruma.
srdjanprpa
Korisnik
Postovi: 5
Pridružio se: 08 Maj 2022 20:14

Re: Članstvo u F.I.C.C.

Post od srdjanprpa »

Cao, ja sam uplatio clanarinu jos pre 6 dana i dalje nikakav mail niti bilo kakav info nisam dobio.
Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 769
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Re: Članstvo u F.I.C.C.

Post od Jader »

Članska kata Vam je izrađena pre dva dana i trebalo bi da ste je dobili na email.

Pozdrav
srdjanprpa
Korisnik
Postovi: 5
Pridružio se: 08 Maj 2022 20:14

Re: Članstvo u F.I.C.C.

Post od srdjanprpa »

Dobio, hvala :)
Odgovori