Sajmovi

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

ZAKI
Korisnik
Postovi: 28
Pridružio se: 05 Jan 2008 13:05
Lokacija: Ljubljana
Kontakt:

Post od ZAKI »

Dolazim:)
Pa znaš kako je to, dok negledaš TV sve je OK, ako samo malo požmiriš na njega, onda je kraj svijeta;)
Imaš u pravu! Ako bi slušao politicare i novinare, nikdje ne bi išao. Moj prijatelj je išao sa kamperom u Iran i nazad došao sasvim drug covjek. Nije mogao vjerovat kako su svi ljubazni i kako se raduju stranaca. Najzad mu je malo dosadilo, da su bili previše gostoljubni.
E moj dobri Dobrivoje;)
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Pozivam Zakija da bude moj gost na ogradjenom sigurnom parkingu kada god hoce. Politika je politika a ljudi su ljudi.Pogotovo kamperisti. Beograd je uvek bio otvoren i gostoljubiv grad a ti ces imati poseban tretman. Ponesi samo bicikle i bices potpuno mobilan. Ako bude lose vreme imaces i auto na raspolaganju sa vodicem. Do sada sam ugostio dosta gostiju iz Francuske, Spanije, Danske koje sam slucajno sreo u gradu kada su trazili kamp. Bilisu moji gosti i ostali smo i dalje u vezi. Obicicu ih kada bude prilike. A za naseg forumasa cemo se posebno potruditi.
ZAKI
Korisnik
Postovi: 28
Pridružio se: 05 Jan 2008 13:05
Lokacija: Ljubljana
Kontakt:

Post od ZAKI »

Hvala vam puno!!!
Ne trebam poseban tretman, radujem se vec obicnih stvari. Na sajmu cu imat jedna kola a ako stvarno može biti na sigurnom v ogradenem prostoru, molim za jedan kamper parking. Laika nije prevelika a dosta velika za aperitive:) Da li ima taj parking ikakvu vezu sa Glavanom? On je isto na sajmu i nešto je pricao o jednom placu pored sajma ili nešto tako...?!?
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

Zaki, nista ne brini! Stalno vidjam slovenacke tablice po Nisu. Znam sigurno da niko od obicnih ljudi u Srbiji nema nista protiv Slovenaca. Politika je kurva, znas i sam.Pretproslog leta jedan slovenacki kamer ( par sa dvoje dece ) je bio parkiran na parkingu pored Niske tvrdjave u centru Nisa a u blizini moje kuce. U toku dana i te noci sam ih nekoliko puta obisao da ih slucajno neko ne dira. Nisu imali nikakvih neprijatnosti. Ujutru su prosli pored moje kuce, pozdravili se sa mnom i nastavili put za Grcku. Ja u martu sigurno dolazim na sajam automobila, pa se mozemo videti ako budes dolazio. Moj CI je taman toliko veliki da ima mesta i za nesto gricnuti uz aperitive! Pozdrav!
Omnia mea mecum porto
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Zaki, kamping parking na Beogradskom sajmu se dosta placa i ima veze sa Glavanom. Kod mene u Visnjickoj 25 parking je besplatan, ogradjen sa prikljuckom za elektricnu energiju i blizu centra, pored Pancevackog mosta. Dobrodosao si .Pozdrav Dusan
p.s. U novom, martovskom broju TRAVEL MAGAZIN-a objavio sam informacije o predstojecem Sajmu automobila i promeni lokacije CCB-a. Sledece nedelje cu je postaviti na sajt.
Odgovori