Predlog za kamperski skup i druzenje drugi vikend u maju

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

Odgovori
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Predlazem da organizujemo kamperski susret u drugom vikendu u maju mesecu, gde bi dosli svi kamperisti koji posecuju nas forum, clanovu Kamping kluba Beograd i gosti.
Ocekujem da se na bazi vasih predloga usvoji odredjeni predlog koji dobije najvecu podrsku a na osnovu toga bi napravio program za odabranu destinaciju.
Ja cu prvi da predlozim Mokru goru kao interesantnu destinaciju a zamolio bih naseg kamperistu sa Zlatibora da nam pomogne oko organizacije.
Da prvo vidimo i druge predloge pa da se demokratski usaglasimo.
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Uh zaboravio sam izbore, treci vikend je OK.
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

Sto se tice termina za kamperski susret, meni odgovara period izmedju 25-og aprila i 5-og maja ili prva nedelja juna.Izmedju 25-og aprila i 5-og maja skolska deca imaju prolecni raspust pa nije lose iskoristiti taj period za ovaj susret.Pozdrav svima
Omnia mea mecum porto
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

Sta bi sa kamperskim skupom i druzenjem u maju? Svi ste se ucutali a ide lepo vreme. Spremajte kampere pa u prirodu.Trebalo bi iskoristiti prolecni deciji raspust od desetak dana.
Omnia mea mecum porto
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Nazalost, ja u vreme raspusta ne mogu, jer imam velikih obaveza u to vreme. i privatnih i poslovnih. Izgleda da ce mi Ada Ciganlija biti "plafon".
Ko zeli i ima neki plan i zelju za druzenjem neka ga objavi.
Ja cu predloziti neki vikend krajem maja , makar u okolini Beograda.
Odgovori