Poziv kamperistima

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Posle pauze da otvorimo jos neke teme. Leto nam pocinje i prave se planovi za putovanja. Ne bi bilo lose da se objave neki predlozi za interesantne destinacije.
Ekipa iz Beograda ide pocetkom jula na Sardiniju na 2 do 3 nedelje.
Dva kampera idu u Portugaliju. Jedna ekipa iz Dubai, srpsko-novozelandska ide iz Beograda, do Grcke , Italije, Austrije i Madjarske do Beograda na 2 nedelje polovinom jula.
Jedan novopeceni kampreista ide u Grcku, zona Halkidikija i Tasos ceo avgust.
Posto adaptiram kucu ja idem na kratko do Grcke , na Halkidiki 10 dana u julu i 10 dana u avgustu.
Evo, prozvao sam ih pa neka napisu ako zele nesto vise.
U svakom slucaju Camping club Beograd ce imati dezurnog uz racunar da nasim clanovima i drugima pruzi potrebne informacije na putu. U slucaju bilo kakve potrebe mozete nas se kontaktirati i dobiti zeljenu informaciju .
Pozdrav Admin.
p.s. Pocetkom juna se odrzavaju dilerski skupovi proizvodjaca kampera pa ocekujte sveze informacije o tehnickim novitetima i trendovima
marijan
Korisnik
Postovi: 5
Pridružio se: 07 Sep 2009 15:21

Post od marijan »

Evo pozdrav svima iz Osijeka od novog člana foruma i ponosnog vlasnika starog hymer-mercedesa...sve pohvale za stranicu i entuzijazam i nadam se da će ubrzano rasti broj kako korisnika foruma (bacite oko i na hr. www.camping-croatia.com) tako i ljubitelja kampera, ceste i svega što ide uz to...
Izgleda mi privlačno ovaj vaš susret u Zasavici a i blizu nam je, pa ako nam se poklope stvari najavit ću se na onaj pomenuti mobilni, a ovaj vikend smo vam skoooro u komšiluku, u Zrenjaninu na jednom muzičkom festivalu...
Pozdrav!
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Pozdrav i vama. Vidimo se ako imate vremena u Zasavici ili u Bgd.
branko1
Novi korisnik
Postovi: 1
Pridružio se: 24 Sep 2009 13:13

Post od branko1 »

Lep pozdrav iz Slo
Evo i mene. Kemperista, oldy zaljubljenika (30 god. star VW T3 Westfalia).
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Pozdrav za kolegu iz Slovenije. Dobrodosao na nas forum. Nadam se da ces biti aktivan sa svezim temama sa vaseg podneblja. Nas nema mnogo ali jacamo iz dana u dan.
Bili smo na Zasavici za vikend 19.septembra i bilo je lepo. Nije bilo gostiju iz inostranstva jer se nismo na vreme oglasili. Popravicemo se sledeci put.
Odgovori