Sta osim pasosa za ulazak u EU?

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

Odgovori
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

Pozdrav Marti! Vidim da si na liniji. Čitam u Blicu da su mnogi imali problema sa ulaskom u Sloveniju tj. EU. Mnogi su čak i vraćeni nazad zbog navodno malo novca za opstanak u EU, nisu znali tačan broj dana ostanka itd. Kakva su tvoja iskustva s obzirom da si tu najiskusniji od svih nas?
Omnia mea mecum porto
marta
Korisnik
Postovi: 189
Pridružio se: 22 Nov 2007 21:37

Post od marta »

Niko nas nista nije pitao. Usli smo na Horgosu i obavezno pogledaju unutrasnjost kampera (zbog mogucnosti sverca ljudi). Bio je Bozic katolicki i nije bilo guzve. Isli smo u Budimpestu gde smo ostali pet noci a zatim se spustili autoputem pored Balatona do Maribora gde smo docekali N.godinu. Zatim u Ljubljanu na servis Trume pa onda za Kranjsku goru tri noci i evo smo na Bohinju u kapmpu Danica vec cetiri noci.
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

kako pregledali unutrasnjost, onako zavirili ili udju pa polako kvaka po kvaka ?
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

Marta lep provod. Da li ima dovoljno snega, koja je temperatura, kako grejanje, plin?
Omnia mea mecum porto
marta
Korisnik
Postovi: 189
Pridružio se: 22 Nov 2007 21:37

Post od marta »

Samo zavire u kupatilo. U poslednje vreme idem preko Madjarske tako da ne placam dazbine na auto-putu ni kod nas ni kod Madjara. Moj problem (veciti0 je moja macka za koju neki put uzmem potvrdu (oko 5ooo din) a nekad ne pa je onda uzbuidljivo na granici da li ce traziti ili ne. Moguce da je sada drugacija situacija kada se ide preko Hrvatske pa u Sloveniju, mada ja ni ranije nisam imao nekih pproblema ni kada sam isao tim putem.
marta
Korisnik
Postovi: 189
Pridružio se: 22 Nov 2007 21:37

Post od marta »

Snega ima toliko da sam se uplasio da ce zatrpati kamper i ovde je prava zimska idila. Danas smo setali po Bohinju i stvarno je lepo. Ovde u Bohinjskoj bistrici ima veliki akvqa park a tu je i Kobla za skijanje. Malo sam se odmarao od besplatnog parkiranja na Mariborskom pohorju i Kranjskoj gori. Sutra idemo za Ljubljanu par dana pa onda opet par dana Mariborsko pohorje i onda kuci.
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

Pitaju moji klinci kako ti se zove mačka i koje je boje? Nasa se zove Cica i crno-žuto-bela je.
Omnia mea mecum porto
marta
Korisnik
Postovi: 189
Pridružio se: 22 Nov 2007 21:37

Post od marta »

Zove se Ljubinka a umetnicko ime Bubi. Ruska plava, 3,5 godina, vec iskusna kamperka. Inace boja je siva.
kamper
Korisnik
Postovi: 92
Pridružio se: 05 Jan 2009 20:50

Post od kamper »

Za Martu i Grosa
U protekloh sedam godina šest puta sam prelazio Hrvatsku i jednom Mađarsku.
Svu zajedno, računajući i Slovence, uvežbavaju traganje za švercovanim ljudima. Prošle godine ulazak u prikolicu bio je kolektivan na ulazu u Hrvatsku. otvarali su čak i kuhinjske fijoke. Bože, blama...
Odgovori