druzenje

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

Odgovori
medvedici
Korisnik
Postovi: 42
Pridružio se: 30 Mar 2010 19:01

Post od medvedici »

Evo da pokkrenem jednu zanimljivu temu,naime bilo bi dobro kad bismo mogli na pr. da se negde sastajemo recimo nedeljom gde uz kaficu mozemo da razmenimo iskustva.Nesto slicno sto rade pecarosi ili lovci.Pozdrav
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Moj predlog je Ada Ciganlija NEDELJOM od 10 h do 12h kod Golf kluba .
medvedici
Korisnik
Postovi: 42
Pridružio se: 30 Mar 2010 19:01

Post od medvedici »

Odlicno,ja se slazem, samo da se dogovorimo kad startujemo.Pozdrav
P.S. Ljudi prikljucite se malo vise u konverzaciju.
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Super prijavljujem dolazak, Admin definitivno ima harizmu frontman-a siguran sam da ce da uspe.
Sad krecem za Valjevo nasao sam Smarta po mojoj volji (CERKINOJ) a covek pristao na moju ponudu, sta ce biti javljam prosto moram da vidim da li je moguce tako mali auto da ima: Panorama krov, klimu, abs, eps, navigaciju, centralnu bravu,stakla u boji,grejace retrovizora,grejace sedista,kombinaciju secvent menjaca +opcija automatski menjac, servo volan, el prozori, el.podesavanje retrovizora,EURO 4motor.
Jedino me brine sto su Valjevci zajebani igraci, pa videcemo ovde se nezna do kraja -ZARE IGRA !


Ustvari to Zare igra potice od nazovi vica koji ide ovako:
Mali lokalni fudbalski klub ima u svom mestu susret sa favoritskim klubom vise lige . Skupili se seljani navijaju za svoje mukice ovi favoriti rasirili igru seljani imaju jednog koji malo oskace neki ZARE. Trude se svi ali favoriti nabijaju go za golom i tako 5 min. do kraja 5:0 vice jedan seljanin za svoje : gotovo najebasmo skroz na skroz, okrene se drugar do njega ,A BRE BATE NE SE ZNAJE NE JE KRAJ ZARE IGRA.
E to je pozitivan optimizam
Pazi izrekuo sta kazu Kinezi za psa koji laje : NIJE DOVOLJNO KUVAN. (izvinjavam se ljubiteljima pasa )
medvedici
Korisnik
Postovi: 42
Pridružio se: 30 Mar 2010 19:01

Post od medvedici »

Evo i mene!Bio sam odsutan par dana zbog posla pa sa malim zakasnjenjem cestitam na Smartu,da da bog i sreca (potrebno na nasim putevima) da ga slatko izvoza i da sa vremenom preraste u nesto vece(sto pozele jedan nas kolega).Nego oko onog naseg okupljanja kad startujemo.
Odgovori