Reakcija na 10.10.2010. Inicijativa

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

Odgovori
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Reakcija na paradu pedera.

U startu da naglasim da ne pripadam nijednoj stranci, ili možda je bolje reći da pripadam najvećoj stranci, vanstranačkim biračima.

Večeras nam preko TV saopštavaju da će pohapsiti sve izgrednike u Beogradu. Kažu, huligani su uništili prestonicu. To je tačno, ali suštinsko pitanje je, ko je izazvao huligane na reakciju, ima li odgovornosti na onima koji su dozvolili da se ovakva manifestacija na toj lokaciji uopšte održi, onima koji su imali operativne podatke da će se ovo dogoditi, i koji su pored svega toga, garantovali njeno održavanje. Šta, kažu da kao nisu znali da će se ovo desiti. Ma hajde, koga oni to zamajavaju, osim sebe..

Jedina svetla tačka bio Đilas kada je u toku dana dao intervju. Ali u Dnevniku u 19.30, i on podvio rep kao ...

Nema veće ljubavi od ljubavi prema vlasti. Nisu džaba rekli: sve ljubavi se vremenom stišavaju i hlade, sem ljubavi prema vlasti, koja uvek raste i ide naviše.
Točak istorije se okrenuo za 360 stepeni.
Slični su kao režim Slobe pred kraj vlasti. Kad slušaš vesti, sve isto, samo se akteri promenili.
Tako je moguće i normalno da jedan od osnivača OTPOR-a, Homen večeras priča to što priča, priča sav nadahnut i uvređen u stilu : Na to što ste tražili, država će JEZIVO ( upravo tim rečima) JEZIVO da odgovori. To pravna država! Zar pravna država JEZIVO kažnjava, zar srednji vek nije prošao. Pa šta je ovo, vreme za novog Papu Inoćentija III ??? Priča i da je ovo napad na državu. Šta je značio upad i paljenje Skupštine 05.10.2000. To nije bio napad na Državu, jeli? Zar smo zaista tako kratkog sećanja. Država po njima očito postoji samo od kako su oni na vlasti.

Ne pravdam ni jednog momenta na bilo koji način ovo što se desilo večeras, huligane u dubini duše ne volim niti podržavam, i treba u sudskom postuku da odgovaraju, ali sramota je kako vlast panično reaguje na ovu pojavu, i bez trunke ličnog osećaja odgovornosti i krivice, kao organizatora skupa, za ovo što se desilo.

Životinje su zaštićene zakonom, pasa lutalica koliko hoćeš, ne smeš dete da pustiš ispred zgrade da se igra, o ulici da ne govorim. Ako i samo mrko pogledaš kera, raznorazne "Orke, NVO " i sl. ti prete zatvorom.

Sada štite pedere, a do pre samo dvadeset godina pederastija je bila krivično sankcionisana.
To su nam jedne od tekovina 05-og Oktobra.

Kažu nam, to je približavanje Evropi, pa zar u Evropu treba da idemo zguza, izujedani, rasepanih pantalona. Izgleda da su u pravu oni koji kažu "Ne možeš napred, bez nazad".

Postoji li neko u ovoj vlasti sa trunkom razuma i nacionalnog osećaja u sebi. Da li treba da se zarad Evrope odreknemo onog iskonskog ljudskog morala, generacijskog porodičnog vaspitanja.
Pa nismo mi žabari- Venecijanci, gde se nije znalo ko koga j..., nismo mi potomci raskalašnog Starog Rima, orgija i pedera, da ne pričam o Francuskim besprizornim bahanalijama po dvorovima i sl. To što je deo Evrope takav, takav je bio i pre pet stotina godina, to je njihova stvar, ali to ne znači da je to normalno i moralno, i da mi kao kučići na lancu treba da ih bespogovorno sledimo. Možda je za njih normalno biti gej, venčavati se i usvajati decu u takvim brakovima, ali to ne bi smelo da bude normalno za Nas, niti je do sada bilo.

Zaista ne znam, kako posle ovoga večeras, predstavnici vlasti, u budućnosti, u obraćanju javnosti, uopšte smeju i da pomenu Naše pretke, kako će imati obraza i moralne kuraži da pristupe na bilo koji pomen u čast bilo koje bitke iz slavne istorije srpskog naroda. A o pristupu crkvi ili manastiru...

Tako su ispali bedaci ovi iz B 92 prikazivanjem filma Marš na Drinu. Još samo gaće da Nam skinu. Na ovaj dan, puste film takvih moralnih vrednosti, A mi ćutimo li ćutimo. Treba pamtiti ...

Kažu, treba tolerisati seksualne razlike i sl. Apsolutno se slažem. Ali zakon onda treba da bude jednak za sve. Zašto onda naprimer gone pedofile, a štite pedere. U čemu je suštinska razlika između njih? ... Nema je, i jedni i drugi imaju neprirodan i destruktivan seksualni nagon. I za jedne i za druge mora biti isti aršin, krivična sankcija, uz objavljivanje svih ličnih podataka, radi prave moralne osude sredine u kojoj žive, da se ne bi ponovio slučaj.

Možda ovo nije tema za Naš forum, ali ne možemo se oglušiti o ovakve stvari.

Neko će reći da sam homofobičan, ja se tako ne osećam, možda sam u zabludi. Ne mrzim pedere, ne mrzim lopove, ne mrzim razbojnike, ne mrzim silovatelje, ne mrzim pedofile, ne mrzim ubice, ne mrzim nasilnike i huligane, ali za sve njih, zna se gde je mesto. Znam da postoje, ali ih ne podržavam, niti sam pristalica da se oni javno deklarišu, da se preko mojih poreskih zaduženja, o trošku države štite, voze kućama i sl.

KO JE BRE MENE PITAO, DA LI JA DOZVOLJAVAM DA SE PARE KOJE MI UZIMAJU ( ČITAJ:OTIMAJU) PREKO POREZA, KORISTE ZA ČUVANJE SKUPA PEDERA! Što ih ne upotrebe u svrhu povećanja populacije, što ih nisu dali svakoj porodici bez dece, ili sa jednim detetom, kao stimulans rađanju !!!

Sorry, Pozdrav
Poslednja izmena od sprinter u 10 Okt 2010 23:47, izmenjeno 1 put ukupno.
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Sprinter sve si napisao sto jedan covek sa izgradjenim moralom i stavom ima reci.

Ali evo desava se ,svi smo svesni bukvalno recenice negde na nekom od politickih skupova recenu


" TRNOVIT PUT NAM PREDSTOJI NA PUTU KA JE-EVROPI"
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Narode, hajde da se vratimo nasim temama. Ova tema nije za nas forum.
Zatvorite diskusiju ili predjite na privatne mejlove.
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Izvini ADMINE
Izvini jos jednom ali necu nista ni rec o utakmici ali Klintonova je VEST NE DANA NEGO NA DUZE VREME "SRBIJA LIDER U EVROPI"

Pa ona ko da je pila cesmovacu sa izvora NEBESKOG NARODA
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Šta reći na ovo:

Princ iz Saudijske Arabije u Engleskoj osuđen na doživotnu robiju zbog ubistva sluge. Princ samo moli boga (Alaha) da ga ne deportuju u rodnu grudu, među svoje. Tamo će mu odmah, po kratkom postupku, javno odrubiti glavu, ali ne zbog ubistva, nego zbog homoseksualnosti.

Pitam se da li zbog takvog zakona u Saudijskoj Arabiji, bilo ko iz EVROPE i razmišlja da ne posluje sa njima i da ih kritikuje.

Gde su sada ti evropski borci za ljudska prava. Što ne traže od svojih Vlada da se ne posluje sa ovakvim zemljama, dok god su na snazi ovakvi zakoni.

A gde se dedoše naši eksluzivci, naših junačina nigde da se oglase o ovakvom frapantnom kršenju ljudskih prava. A znaju da se hvale kako Kosovo nisu priznala neka ostrva iz Tihog Okeana, za koje niko nikad nije ni čuo da postoje.

Ja glasam da se ispred Srbije za zaštitu ljudskih prava u Saudijskoj Arabiji, kao osvedočeni borac pošalje Sonja Biserko, radi nastupa na TV, radiju, skupovima, te da joj se naknade svi troškovi.

I još samo ovo, čuo sam da se neposredno po završetku parade, na Fejsbuku pojavila grupa pod nazivom: Kosovo branite diplomatijom, a pedere policijom.

Samo da čestitam autorima na dobrom osmišljenom nazivu. Kažu još i to da je učlanjenje u grupu ubrzo blokirano.

PS: Ovim komentarom ne dajem podršku Saudijskoj Arabiji, samo ukazujem šta se dešava u svetu, te da nam sopstveno kulturološko nasleđe treba da bude lučonoša u ovakvim i sličnim životnim situacijama.
Poslednja izmena od sprinter u 22 Okt 2010 16:33, izmenjeno 1 put ukupno.
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Sprinteru, hajde da odemo na drugi forum, recimo na B92 i da izrazavamo svoje stavove o desavanjima u svetu. Slazem se sa tvojim stavovima ali nemojmo na kamperskom forumu da mesamo teme. Hvala unapred
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

?

Neki to rade ovako

Slika
Slika

Samo treba se paziti

Slika
Poslednja izmena od sprinter u 23 Okt 2010 00:35, izmenjeno 1 put ukupno.
Odgovori